חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

סמסונג מכניסה לשירות ה- VOD סדרות טלוויזיה | טלויזיות & וידאו | חדשות | ראשי

סמסונג מכניסה לשירות ה- VOD סדרות טלוויזיה

גודל אות: Decrease font Enlarge font
סמסונג VOD סמסונג VOD

שירות SmartVOD של סמסונג יציע מעתה גם סדרות טלוויזיה כמו "שובר שורות" וסדרות שלא הוצגו בישראל: "הוידוי", "The Confession", "Helix".

סמסונג ישראל השיקה את שירות ה-VOD בטלוויזיות החברה בשנת 2012 ולטענת אנשי החברה, מאז כ- 800,000 לקוחות נחשפו לשירות דרך ה-SmartTV של סמסונג,  סמראטפונים או טאבלטים.

עתה, מעדכנת סמסונג את מאגר התכנים ומוסיפה (לראשונה בשירות) גם קטגוריית סדרות טלוויזיה אשר תיכלל במנוי החודשי. חלק מהסדרות לא הוצגו עד עתה בישראל, כגון "הוידוי", "The Confession", "Helix", זאת לצד סדרות נפוצות כמו "הלא נודע", "שובר שורות", "Masters of sex" ועוד רבות אחרות. סדרות הטלוויזיה ב-SmartVOD יוצעו כעונה שלמה או סדרה שתאפשר ללקוחות Samsung SmartTV לצפות בסדרה שלמה בעת ובעונה אחת.

מחיר השירות, הכולל אפשרות לשיתוף על גבי עד שלושה מכשירים תומכים (טלוויזיה, סמארטפון, טאבלט או כל שילוב שלהם) ממשיך להיות 29.90 ש"ח לחודש במנוי חודשי מתחדש, ללא צורך בממיר/קופסה נוספים או תשתית מיוחדת. נועם יוספידיס, מנכ"ל Vonetize המפעילה את השירות: "בקרוב נעלה עוד מבחר סרטי אולפנים לשירות ביניהם הלהיט הגדול של דיסני Big Hero 6 ומבחר גדול של סרטים חדשים אחרים". אביב הוד, סמסונג ישראל: " אין ספק כי קטגורית הסדרות תהיה מהנצפות יותר בSmartVOD  במכשירי Samsung בישראל".

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (4 תגובות פורסמו):

avatar
arix 2015-02-04 17:52:06
יש שרות דומה בפנאסוניק. הבעיה (אני מניח גם שבסאמסונג) , התוכן באנגלית ללא תרגום....
avatar
liorkoren 2015-02-04 18:57:54
לא ממש, השירות מגיע מספק תוכן ישראלי עם כתוביות עברית.
avatar
arix 2015-02-04 20:13:56
אם כך הדבר, נחמד מאוד !
avatar
ayal30 2015-03-04 11:13:42
תודה על המידע :בעד:
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: