חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

סמסונג מתחילה למכור טלוויזיה גמישה | מסכים | חדשות | ראשי

סמסונג מתחילה למכור טלוויזיה גמישה

גודל אות: Decrease font Enlarge font
סמסונג UN78S9B - טלוויזיה גמישה סמסונג UN78S9B - טלוויזיה גמישה

סמסונג מתחילה לשווק טלוויזיה גמישה עם רזולוציית 4K שעוברת ממצב שטוח לקעור בלחיצת כפתור בשלט, המחיר? רק 34,000$ בקוריאה.

אחד החידושים המעניינים אותם ראינו לראשונה בתערוכת CES בתחילת השנה, היה מסכים גמישים של סמסונג ו-LG אשר מסוגלים לשנות צורתם בלחיצת כפתור. כעת, סמסונג קוריאה מודיעה על תחילת המכירה בפועל של טלוויזיה גמישה בגודל 78". התכונה הבולטת במסך הזה היא היכולת לשנות את צורתו ממצב שטוח לגמרי אל צורה קעורה. היכולת הזו באה לפתור את "השאלה הבוערת" ביותר אצל "וידאופילים" חובבי נושא איכות התמונה: האם אתם מעדיפים לצפות במסך שטוח או מעוגל? הצורה הקעורה מקנה מראה קולנועי יותר לתמונה ולטענת סמסונג, גם אמורה לעזור בנושא התמודדות עם השתקפות אור מחלונות או מנורות בחדר. מצד שני, המצב השטוח, יכול להתאים יותר עבור גלישה באינטרנט, שימוש באפליקציות או סתם צפייה בחדשות. המעבר בין שני המצבים מתבצע ע"י לחיצה על כפתור בשלט הרחוק ומתבצע תוך מספר שניות.

דגם ה- UN78S9B של סמסונג יצא למכירה מוקדמת בקוריאה בלבד החל ממחר, במחיר של כ- 34,000$ "בלבד".

המתחרה LG הציגה לפני מספר ימים מסך גמיש בטכנולוגיית OLED שאפשר לגלגל אותו כמעט כמו נייר עיתון עד לגליל ברדיוס של 3 ס"מ. זהו אב טיפוס בגודל 18 אינץ' והחברה מצהירה כי תוכל לפתח עד שנת 2016 מסכים גדולים כאלו בגודל של 60".


Samsung Bending TV 4K


Samsung Bending TV 4K

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: