חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

סיפורו של צח – האם מוזיקה יכולה לתת טעם לחיים? | אודיו וקולנוע ביתי | כתבות | ראשי

סיפורו של צח – האם מוזיקה יכולה לתת טעם לחיים?

גודל אות: Decrease font Enlarge font
סיפורו של צח – האם מוזיקה יכולה לתת טעם לחיים? סיפורו של צח – האם מוזיקה יכולה לתת טעם לחיים?

סיפורו המרגש של צח סרור אשר נפצע אנושות בתאונת דרכים ומרותק למיטתו 24 שעות ביממה. בעזרת תרומות, הורכבה בביתו מערכת קולנוע ביתי שנותנת לו קצת טעם לחיים, אך האם זה מספיק?

קשה מאוד למצוא אנשים שקדושת החיים היא כל כך משמעותית אצלם. כולנו אוהבים לחיות, אבל מעטים מאתנו מצליחים לשרוד את מה שהאדם הבא עובר מידי יום. ״כל יום הוא השרדות״ אומר לנו צח בפגישתנו. ״אבל אסור לי לוותר, יש לי עבור מה לחיות. המוסיקה היא אחת הסיבות״.

מכירים את צח

את צח פגשנו בצורה וירטואלית לראשונה בתחרות שערכנו באתר DTOWN ובסיומה הוגרל פטיפון. הוא נרשם לאתר כמשתתף בתחרות וכך נכתב:


"שלום לכולם, אני חדש לחלוטין בתחום וזה עתה נרשמתי לאתר. בביתנו היה פטיפון ישן ומדהים, שלצערי נמסר עם רוב התקליטים, אם כי לא עם כולם. אך חברים יקרים, לא זו הנקודה בגינה אני מבקש את הפטיפון המהולל כי אם מצבי הרפואי יוצא הדופן והקשה במיוחד.
 אני בן 34 ולפני שמונה שנים עברתי תאונת דרכים עם השלכות קשות ביותר. הייתי מאושפז במשך שנים ארוכות במחלקות שונות, כשחלק ניכר מן הזמן הייתי במצב אנוש. כיום אני נכה 100%, מרותק למיטת בית חולים, במצב סיעודי מורכב ומחובר למכונות דרך צנתרים שמחוברים לי למקומות לא נעימים כמו המעיים, הקיבה, מעל ללב ועוד.
אני סובל, בין היתר, בעקבות התאונה מתסמונת קשה ונדירה במיוחד כמוה יש למעטים בעולם. מכיוון שאני מרותק למיטה, אני חי במרחב מצומצם ביותר, שממנו אני סופג את הגירויים היחידים. למרות שעבר זמן רב מהתאונה, רק לאחרונה, בעקבות שיחה עם חבר, עלה הרעיון והבנתי שמערכת שמע איכותית (ומערכת קולנוע ביתי) יוכלו מעט להקל על סבלי ועל כאבי.

על כל פנים, בעקבות התאונה קרסנו מבחינה כלכלית ופתחו לי קרן הצלה לאסוף תרומות לצרכים הדחופים ביותר שלי, כגון ציוד שיקומי ורפואי, להם אני זקוק בדחיפות. אני אשמח מאוד לקבל את הפטיפון, מתוך תקווה שהוא יפתח לי דלת לעולם חדש ומעניין. האתר נראה לי כבית חם לכל שוחרי הצליל והתמונה האיכותיים, ואני מקווה להיות חבר פעיל בו, עד כמה שיתאפשר לי מבחינה רפואית. כמובן שבעל האתר מוזמן לפנות אליי ע״מ שאשלח לו את האישורים על מצבי. תודה רבה על שקראתם עד כאן. 
מקווה למסור לכם בקרוב חדשות טובות. 
חברים, חוו כל רגע במלוא העוצמה! (כי מי יודע מה צופן בחובו העתיד)."


לאחר שקראנו את הסיפור הקשה, פנה נמר לוי בהודעה אישית לצח וביקש לשוחח עמו טלפונית. לאחר שיחת הטלפון הבנו את מצבה של המשפחה בעקבות מצבו של צח והחלטנו לדאוג עבורו למערכת שלמה שתשלב גם מוסיקה, גם קולנוע וגם נוחות תפעול שתאפשר למשפחה להשתמש בה. פטיפון שדורש תפעול ידני מן הסתם לא יתאים לו.

צח סרור התגלה כאדם מיוחד, לפני התאונה הקשה שעבר היתה לו פעם משימה: לתת לנערים שנפלטו ממערכת החינוך כלים להצלחה. צח נתן להם את זה בזכות היותו מורה למתמטיקה ובעלים של בית ספר שהצליח לכבוש את ליבם של הנערים והחזיר אותם למערכת בכך שהביא אותם לידיעה שהם מסוגלים להצליח גם כאשר האופק נראה שחור. צח עשה זאת כשליחות, מתוך אהבה לזולת ואמונה שלמה שכל אדם יכול להצליח אם הוא רק ירצה את זה. כך צח מתמודד עם הניצחונות שלו. אבל המלחמה שלו כיום היא לא על בגרות כי אם על החיים.

קולנוע ביתי
מרכיבים מערכת

על מנת לארגן את המערכת הזו עבור צח נפגשנו עם שי מחברת מוראל. זמן קצר לאחר שהתחלנו מספרים לו על צח עצר אותנו ואמר ״אל תמשיכו, תגידו מה אתם רוצים ותקבלו, אני מבין את החשיבות״. זה חימם לנו את הלב, הראה לנו מאיזה חומר בנויים אנשי החברה שהפגינו אנושיות, הנכונות לתרום ללא בקשה לקרדיט. בתוכנית המקורית, אנשי מוראל היו אמורים להביא לצח רמקולים סטלייטים מדגמי הכניסה ורסיבר. אך בפועל החליטו מאיר מרדכי ואורן לפנק את צח במערכת מהדגמים הגבוהים של החברה ולזה צרפו גם סאב איכותי.


על מנת לדאוג למסך איכותי פנינו לסמסונג וסמנכ"ל חברת סמליין - עופר אלמני דאג שטכנאי יגיע אל צח ויתקין לו בבית טלוויזיית LED LCD חדשה.
הציוד נשלח לצח הביתה בהפתעה. צח היה מאושר, צלצל אלינו באותו היום בהתרגשות ושמח על המתנה האדירה שקיבל. אך מה זה עוזר אם הציוד נמצא בביתו ולא מותקן כראוי? למשימה הזו גייסנו את זיו פלרמן ("אודיוזיפ") שנרתם למשימה מיד, קבענו מועד התקנה שנדחה מספר פעמים עקב סיבוכים רפואיים של צח שאילצו אותו לשהות תקופה לא מבוטלת בבית חולים. כאשר השתפר מצבו, מיהרנו וקבענו מועד קרוב ככל הניתן לביצוע ההתקנה. זיו כמובן, בעל ידי הזהב, הצליח לאלתר במקום ולהתקין את המערכת כאילו התבצעו הכנות מראש עוד בבניה של הבית. מקצועי, איכותי והכל מכל הלב מבלי לעגל פינות.

קולנוע ביתי
בזמן ההתקנה שוחחנו עם אימו ואביו של צח. אימו שימשה כאחות ראשית בבית חולים. שמענו את סיפור חייהם והקושי של המשפחה להתמודד עם ההוצאות. בביתם אין ממש ריהוט ואבזור של סלון משום שכל דבר נראה עבורם מותרות. קודם כל לשמור על חייו של צח ולאחר מכן נוחות ומותרות. וכך חיה אימו: ישנה לצידו בסלון ולא פעם קרה שממש באמצע הלילה היתה צריכה לטפל בו בדחיפות ולהבהילו לבית חולים. הסיפורים היו כואבים. התנאים בהם חי צח הם קשים מנשוא. מעבר לכאבי התופת צח שוכב 24 שעות ביממה על מיטת יד שרה באמצע הסלון. צח זקוק ליחידה דיור נפרדת שבה תהיה לו מקלחת מיוחדת שמתאימה למצבו, חדר סיעודי בשבילו, חדר למטפל ומקום לציוד רפואי ושיקומי שאין לו כרגע.

הפגישה עמו הותירה בנו חותם. להביט באדם אשר המזון ממנו הוא ניזון מוזרק ישר לקיבה. הוא יכול מידי פעם לטעום מתוך מבחר מצומצם מאוד של מאכלים וזאת כדי לשמור לו על תחושת הטעם. זה היה קשה לשמוע זאת, הרי אוכל הוא אחד מההנאות של החיים וגם מזה הוא אינו יכול ליהנות.

צח סרור
לעזור לצח

אך הסיפור לא נגמר דווקא כאן, בשבועות האחרונים סובל צח מכאבי שיניים נוראיים. למשפחה אין תקציב לטיפולי שיניים, המשככים הפסיקו להשפיע וצח סובל נורא. צח ומשפחתו נקלעו להוצאות ענק עקב הטיפולים הבלתי נגמרים והכורך בטיפול של 24 שעות ביממה. הכתבה הזו מיועדת בדיוק לנו. אולי התרומה שלנו תעזור לצח לשפר מעט את איכות החיים שלו. החלטנו לקחת על עצמינו משימה שאינה קשורה בהכרח בכל אופניה לתחום העיסוק של האתר אך היא מיועדת עבור אדם שעבורו מוסיקה נותנת כרגע טעם לחיים. עבור אדם שתרם ונתן כל כך הרבה לאחרים. אנו מקווים שהסיפור הזה יגרום לכם לפתוח את הלב, לאפשר לחבר שלנו לחיות טוב יותר, עם מוסיקה טובה, ציוד שיקומי ראוי ועוד קצת אוויר לנשימה. צח זקוק לנו ואנחנו כאן בשבילו.

 
קישור לקרן ההצלה של צח: (התרומה מוכרת לצורכי מס לפי סעיף 46)
http://www.haverim.org.il/funds/one_fund/361.htm

או

לפקודת סרור רוחמה וגמליאל מספר חשבון 69812, בנק פועלים סניף 771 נתניה.

לפניות למשפחה:

רוחמה: 0522-600-500קולנוע ביתי

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (36 תגובות פורסמו):

avatar
daz 1970-01-01 02:00:00
באמת כל הכבוד לכם על ההשקעה בהחלט מגיע לו :בעד:
avatar
tomertsin 1970-01-01 02:00:00
כל הכבוד למי שטרח ועשה, תרם והתרים שאפו גדול :כל-הכבוד: תומר
avatar
621981 1970-01-01 02:00:00
כל הכבוד לכל מי שעזר
avatar
TakeOne 1970-01-01 02:00:00
אין מילים......מאוד מרגש. כל הכבוד לנמר, לזיו, לליאור ולתורמים הנדיבים - שי מחברת מורל ועופר מחברת סמליין יבואני סמסונג. (ורד) (ורד)
avatar
אורי_ו 1970-01-01 02:00:00
מאוד מרגש. כנראה עוד נשארו כמה אנשים טובים פה.
avatar
oferT 1970-01-01 02:00:00
סיפור קורע לב - גרם לי לדמוע. נתינה זו אחת המעלות הגדולות של האדם. סיפוק ששום דבר לא יכול להידמות לו. חיזקו ואימצו.
avatar
motiaroshas 1970-01-01 02:00:00
מחווה מהלב אל הלב . חיזקו ואימצו.
avatar
Alberto 1970-01-01 02:00:00
כל הכבוד לזיו ונמר:בעד:
avatar
hornless 1970-01-01 02:00:00
כל הכבוד על היוזמה!
avatar
stereophile 1970-01-01 02:00:00
סיפור יפה ומרגש, כל הכבוד לכם! :בעד:
avatar
Sol 1970-01-01 02:00:00
מרגש לקרוא. כל הכבוד :כל-הכבוד:
avatar
boazro 1970-01-01 02:00:00
:כל-הכבוד:(ורד)
avatar
avia 1970-01-01 02:00:00
באמת כול הכבוד!
avatar
ח_ג_י 1970-01-01 02:00:00
אשריכם. תבורכו מפי עליון.
avatar
joda5 1970-01-01 02:00:00
בוקר טוב המשמח נפש אחת כאילו הציל עולם מלא !! חברים כל ישראל אשריכם אמן ואמן :כל-הכבוד::לב:
avatar
שניצל 1970-01-01 02:00:00
השיניים של צח עלי ,רק מישהו יכול להוביל אותו אלי?רק עכשיו קראתי את הסוף .
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
היי אלדר, תודה על הרצון הטוב, יש בסוף הכתבה מספר טלפון של אמא של צח, אתה יכול ליצור איתה קשר ישירות ולתאם הענין.
avatar
TakeOne 1970-01-01 02:00:00
השיניים של צח עלי ,רק מישהו יכול להוביל אותו אלי?רק עכשיו קראתי את הסוף . (ורד):בעד::בעד:(ורד)
avatar
Sol 1970-01-01 02:00:00
השיניים של צח עלי ,רק מישהו יכול להוביל אותו אלי?רק עכשיו קראתי את הסוף . מתחת לקשיחות המדומה והעצבנית. לב של זהב (ורד)
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
מתחת לקשיחות המדומה והעצבנית. לב של זהב (ורד) ידעתי מראש שזו תהיה התגובה של אלדר. לאלדר יש לב רחב. אין לי ספק!
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
חברים יקרים וטובים. התגובות שלכם מרגשות. ברור כמה חברי האתר יודעים לגלות אמפטיה במצבים כאלה. אבל אנחנו (צוות האתר) הציב בפניו מטרה. לעזור לחבר, לאיש מיוחד שתרם בהתנדבות שנים מחייו לילדים ונערים שנפלטו ממערכת החינוך. צח בהחלט זקוק לחיזוקים ואמפטיה. אך המאמר הזה מבקש משהו נוסף וכמה שזה נשמע ״גס״ וישיר מדובר על תרומות. צח זקוק לכסף בשביל לשרוד. המשפחה זקוקה לכסף בשביל לטפל בצח. המיטה שעליה שוכב צח 24 שעות ביממה נתרמה מיד שרה. בחודשים האחרונים שוגר אליהם מכתב ועליהם להחזיר אותה. זה אומר שצח ימצא בבעיה קיומית. הוא חייב מיטה שמותאמת למצבו ואין להם כסף לרכוש כזו. המשפחה מכרה את כל מה שהיה ניתן למכור על מנת לקנות לצח זמן חיים (ממש ככה) והמלאי הולך ואוזל. התרומות שלנו יעזרו לצח לחיות בכבוד. שום דבר הוא אינו למותרות, התרומות שלנו יקנו לו חיים. אנא, תרמו לו. כל סכום יתקבל בברכה. תודה מראש על העזרה והנכונות.
avatar
גיא 1970-01-01 02:00:00
חברים יקרים וטובים. התגובות שלכם מרגשות. ברור כמה חברי האתר יודעים לגלות אמפטיה במצבים כאלה. אבל אנחנו (צוות האתר) הציב בפניו מטרה. לעזור לחבר, לאיש מיוחד שתרם בהתנדבות שנים מחייו לילדים ונערים שנפלטו ממערכת החינוך. צח בהחלט זקוק לחיזוקים ואמפטיה. אך המאמר הזה מבקש משהו נוסף וכמה שזה נשמע ״גס״ וישיר מדובר על תרומות. צח זקוק לכסף בשביל לשרוד. המשפחה זקוקה לכסף בשביל לטפל בצח. המיטה שעליה שוכב צח 24 שעות ביממה נתרמה מיד שרה. בחודשים האחרונים שוגר אליהם מכתב ועליהם להחזיר אותה. זה אומר שצח ימצא בבעיה קיומית. הוא חייב מיטה שמותאמת למצבו ואין להם כסף לרכוש כזו. המשפחה מכרה את כל מה שהיה ניתן למכור על מנת לקנות לצח זמן חיים (ממש ככה) והמלאי הולך ואוזל. התרומות שלנו יעזרו לצח לחיות בכבוד. שום דבר הוא אינו למותרות, התרומות שלנו יקנו לו חיים. אנא, תרמו לו. כל סכום יתקבל בברכה. תודה מראש על העזרה והנכונות. איך מעבירים $$?
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
יש פרטי חשבון בכתבה ומספרי טלפון, אם תצטרך עזרה נוספת, אנחנו כאן.
avatar
שניצל 1970-01-01 02:00:00
למה לא תכנס לכאן אמא של צח ,או צח בעצמו עדיף ? שיגידו לנו כמה עולה המיטה ,? אנחנו כבר נארגן אותה ,באיזה קופ"ח הוא חבר?בשביל מה יש לנו מנהל בכללית כאן? לדעתי צריך מטרה מוגדרת ,המיטה הבעיה ,נקנה מיטה ,אני בזמנו קניתי לאימי זל מיטה דומה ,עלתה 6000 שח ,מה הבעיה ? נתחלק ,נעמיס על הגג של ה320 המיטה ,ושלום ,רק תנו מטרה מוגדרת ,ככה סתם לשלוח כסף לאיזה תהום לא בא לאף אחד!
avatar
גיא 1970-01-01 02:00:00
למה לא תכנס לכאן אמא של צח ,או צח בעצמו עדיף ? שיגידו לנו כמה עולה המיטה ,? אנחנו כבר נארגן אותה ,באיזה קופ"ח הוא חבר?בשביל מה יש לנו מנהל בכללית כאן? לדעתי צריך מטרה מוגדרת ,המיטה הבעיה ,נקנה מיטה ,אני בזמנו קניתי לאימי זל מיטה דומה ,עלתה 6000 שח ,מה הבעיה ? נתחלק ,נעמיס על הגג של ה320 המיטה ,ושלום ,רק תנו מטרה מוגדרת ,ככה סתם לשלוח כסף לאיזה תהום לא בא לאף אחד! :בעד::בעד:
avatar
daz 1970-01-01 02:00:00
למה לא תכנס לכאן אמא של צח ,או צח בעצמו עדיף ? שיגידו לנו כמה עולה המיטה ,? אנחנו כבר נארגן אותה ,באיזה קופ"ח הוא חבר?בשביל מה יש לנו מנהל בכללית כאן? לדעתי צריך מטרה מוגדרת ,המיטה הבעיה ,נקנה מיטה ,אני בזמנו קניתי לאימי זל מיטה דומה ,עלתה 6000 שח ,מה הבעיה ? נתחלק ,נעמיס על הגג של ה320 המיטה ,ושלום ,רק תנו מטרה מוגדרת ,ככה סתם לשלוח כסף לאיזה תהום לא בא לאף אחד! :בעד: לשם שינוי אנחנו מסכימים
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
דיברתי כרגע עם אמא של צח, הם בעיצומם של טיפולים כרגע, לא יכולים להכנס לאתר. מחר הם יעשו את זה ויקראו את התגובות האחרונות שעדיין לא ראו. מה שנראה פשוט עבורכם הוא משימה עבורם, אבל תודה על המאמצים ונעשה הכל שהמאמצים הטובים כאן יצאו לפועל.
avatar
il62 1970-01-01 02:00:00
מרגש ומחמם את הלב ! אנשים נדירים...בגלל זה אני מת על הפורום הזה ..המנהלים שלו כותבים מהראש אבל מחליטים מהלב ליאור ונמר אתם אנשים נדירים באמת כל הכבוד ... אני רק עכשיו קורא את השרשור ואני ממש מתרגש עם חברת מוראל אני עובד והסלוגן שלי עליהם הוא שמוראל תמיד מעלה את המורל -שי בחור אציל נפש וזו בדיוק ההתנהגות שלו ...הוא מזהה צורך וחוסך את המשך הדיבור ...קיבלת ..תמיד התשובה באופן קצר -כמובן עם גיבוי של המנהלים הנפלאים שם ...מוראל -מכרתי את נשמתי לחברה הזו! כל הכבוד לעופר עלמני שהפך את סמליין לאחת החברות האהובות בחנויות ועשה מהפך בסמסונג ! וזיו ...מה יש לדבר -שזיו פניך תמיד יאיר !ואם תפתח סניף בחיפה אשמח להיות זכיין שלך ....חחח כל הכבוד !
avatar
Mj23 1970-01-01 02:00:00
אנו ,משפחת סרור,מודים מקרב לב לליאור,נמר,זיו,חברת מוראל וחברת סמסונג על התרומה. תודה לאלדר על הרצון לסייע בטיפול השיניים. אנו מודים כמובן גם לכם,חברי הפורום,ומבקשים את עזרתכם. שתי ההוצאות הדחופות ביותר הם: ביטוח לרכב נכים (הביטוח מסתיים היום וממחר לא ניתן להסיע את צח לטיפולים)-7,173 ש״ח עוזרת במשרה חלקית (לצח אין אפילו מטפל)-5,000 ש״ח כל חודש יש לנו צרכים רבים נוספים,בניהם בניית יחידת דיור המותאמת למגבלותיו של צח,מטפל צמוד, מערכת ישיבה לסלון,כורסה לצח,הממריצה את הדם (כורסת מסא׳ז׳),ציוד שיקומי,כיסוי ההוצאות החודשיות הגבוהות מאוד,הנובעות ממצבו של צח ועוד ועוד... סך כל ההוצאות הוא מאות אלפי שקלים. שבת שלום ושוב תודה לכולכם.
avatar
נמר 2014-02-02 20:02:07
חברים. כל הנסיונות של אלדר לטפל בצח עלו בתוהו. כפי שכתבנו בכתבה צח סובל כבר תקופה מכאבי שיניים נוראיים ועל מנת לטפל בו צח זקוק למרפאה המותאמת לנכים. אלדר כמובן מיד התנדב וניסה במשך כמה ימים למצוא פתרון לבעיית הגישה למרפאה. אפילו ניסה לבדוק אופציות לטפל בו בעצמו בבית חולים. אך לצערינו הנסיונות הרבים כשלו. צח סובל מאוד. כרגע הדבר החשוב ביותר הוא לגייס לו 50,000 ש״ח עבור טיפול שיניים. אנא חברים, בתוך הרכישות של הכבלים והמגברים נסו למצוא איזה תרומה עבורו. ככל שעובר הזמן מצבו של צח נעשה קשה יותר. ואני חוזר חברים. כל סכום שתוכלו לתרום יתקבל בברכה.
avatar
שניצל 2014-02-02 21:17:33
אני חושב שהדבר החשוב ביותר הוא הביטוח למכונית.
avatar
שניצל 2014-03-02 00:02:44
בקשר לכאבים! עולה כמה גרושים להעלים אותם ,לא בעיה ,פניתי לקופ"ח מכבי בקשר לטיפול ,יש לי חברים מנהלים ,יחזירו לי תשובה , בקשר לשתל וכתרים ,יכול לחכות קצת ,לא? לא חיבים להיות פיקס דווקא עכשיו בעניין ?,יש דברים יותר מעניינים ,אולי באמת בקשר לביטוח של המכונית ,אולי יש לנו סוכן ביטוח כאן ,יסדיר לנו מחיר טוב ונשלם ביחד,צריך לקבוע מי יאסוף הסכום ,לא ישלחו כסף לתהום של משפחת סרור , עוד פעם ,אני חוזר ואומר ,תנו לנו פרויקט קטן ,נגמור אותו ,נדבר,ושילך לגזבר שלנו ,והוא ישלם הפרויקט .
avatar
oferT 2014-03-02 08:19:12
אין בעיה תציבו מטרה/פרויקט נעזור כמה שנוכל.
avatar
Mj23 2014-03-02 13:12:47
שלום לכל החברים ! הוצאות דחופות: ביטוח רכב-7,173 ש״ח החלק הדחוף בטיפולי השיניים (שני ניתוחי הרמת סינוס פתוחה ופתירת הזיהום)-עשרות אלפי ש״ח מטפל לצח במשרה חלקית (אנו כבר קורסים )-5,000 ש״ח כורסא לצח,הממריצה את הדם-10,000 ש״ח עלויות הטיפול בצח חוץ מהמטפל-אלפי ש״ח בחודש בניית היחידה המותאמת לצח והציוד השיקומי-מאות אלפי ש״ח יש הוצאות רבות נוספות כמו לקנות מערכת ישיבה לסלון ועוד ועד... תודה רבה מקרב לב !
avatar
Mj23 2014-03-02 13:28:12
שלום לכל החברים ! הוצאות דחופות: ביטוח רכב-7,173 ש״ח החלק הדחוף בטיפולי השיניים (שני ניתוחי הרמת סינוס פתוחה ופתירת הזיהום)-עשרות אלפי ש״ח מטפל לצח במשרה חלקית (אנו כבר קורסים )-5,000 ש״ח כורסא לצח,הממריצה את הדם-10,000 ש״ח עלויות הטיפול בצח חוץ מהמטפל-אלפי ש״ח בחודש בניית היחידה המותאמת לצח והציוד השיקומי-מאות אלפי ש״ח יש הוצאות רבות נוספות כמו לקנות מערכת ישיבה לסלון ועוד ועד...
avatar
Mj23 2014-03-02 14:18:48
ברור לנו שלא ניתן להשתלט על הכל ביום אחד. נודה לכם שהיום יהיה כסף לביטוח,וממחר תעשו כראות עיניכם ותתרמו כפי מתנת ידכם. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 052-2600500 ולחשוב ביחד איך לגייס כסף ולהגשים את שאר המטרות.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: