חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

הממיר הבא של הוט – משולב עם ראוטר וסטרימר | טלויזיות & וידאו | חדשות | ראשי

הממיר הבא של הוט – משולב עם ראוטר וסטרימר

גודל אות: Decrease font Enlarge font
HOT FiberBox - ממיר HD חדש HOT FiberBox - ממיר HD חדש

ממיר הוט הבא יקרא FiberBox וישלב בתוכו דפדפן אינטרנט, ראוטר אלחוטי, מזרים מדיה, מקליט HD וגם מודם טלפוניה.

חברת HOT חשפה היום, את כוונתה להשיק בקרוב את ממיר ה-HOT FiberBox, המכשיר יתפקד כממיר מקליט HD, ראוטר אלחוטי ומודם טלפוניה ואינטרנט. ה-Fiber Box HOT יאפשר איחוד של אמצעי התקשורת הביתיים, כך שהלקוחות יוכלו לנהל את צריכת המדיה והתקשורת מפלטפורמה מרכזית אחת. הממיר יכלול ממשק משתמש ויזואלי וניווט גראפי, "כנהוג בטאבלטים", הוא יוכל לתפקד גם כסטרימר (מדיה סנטר) עם דפדפן אינטרנט ויאפשר צפייה בשני ערוצים במקביל (במסך משולב) והרצת מגוון אפליקציות.

פיתוח ה-FiberBox HOT בוצע על ידי חברת Sagemcom, ספקית ממירים וראוטרים בעולם שהיתה אחראית על פיתוח ה-  Hardware ו- Middleware, כאשר המעבד פותח ע"י חברת אינטל. פיתוח הממשק הגרפי במכשיר מתבצע על ידי חברת HOT ולפי הצהרתה, היא תוכל בהמשך לשנות אותו בהתאם לקצב ההתפתחויות הטכנולוגיות בעולם. לשם כך הוקם צוות ייעודי בחברה, האחראי על פיתוח והתאמה של הפלטפורמה למוצרים הייחודיים של החברה, כגון ה- Start Over ושילוב עם טרנדים עולמיים.

ה-HOT FiberBox ישווק כמוצר פרמיום, בנוסף למוצרים הקיימים (ממיר ה- Magic HD ומודם HOT BOX ויסופק עם שלט HOT Wave החדש, הפועל בטכנולוגיית RF – גלי רדיו, אשר מגדיל את טווח הקליטה.

HOT FiberBox - ממיר HD חדש

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (2 תגובות פורסמו):

avatar
hbs 2013-03-11 21:18:20
אני מקווה שהוא יצליח גם להעביר ערוצים .
avatar
cruuz 2014-11-03 16:01:47
הרבה אומרים שהפייבר בוקס הוא המוצר הכי טוב נכון להיום הסתכלתי קצת על הנתונים של הפייבר בוקס ועל מה שהוט מציעים והם ממש טובים מי שעדיין לא מכיר את האתר של פייבר בוקס מוזמן להיכנס http://fiberbox.hot.net.il
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: