חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

LG משיקה בישראל טלוויזית Nano Full LED | טלויזיות & וידאו | חדשות | ראשי

LG משיקה בישראל טלוויזית Nano Full LED

גודל אות: Decrease font Enlarge font
LG LA960Y Nano LED LG LA960Y Nano LED

LG ישראל משיקה את מסך ה- LA960Y בגודל 55" שמגיע עם 288 אזורי תאורה ו- 2,304 נורות LED.

קבוצת ח.י. החלה לשווק את מסך הדגל של LG עם NANO Full LED בגודל "55. טכנולוגייתNANO Full LED מכילה מטריצת נורות LED מלאה שכוללת 2,304 נורות LED שאמורות ליצור פיזור תאורה אחיד ושווה על גבי המסך, ביחד עם 288 אזורי עמעום מקומיים (Micro Pixel Control).טכנולוגיה זו מבטיחה גם למנוע זליגת תאורה אחורית המאפיינת מסכי LED LCD.

מסך ה- LA960Y כולל WiFi מובנה ושלט חכם ומגיע עם מצלמה מובנית נשלפת המאפשרת שליטה בתנועת יד, עם מנגנון החלקת תמונה MCI 1000Hz, מעבד כפול ליבה בתדר 1.8GHz, עיצוב Cinema Screen  דק – בעובי של 3.2 ס"מ. כמסך חכם, ניתן להוריד אפליקציות, לצפות בתכני פרימיום מקומיים ובינ"ל ודפדפן אינטרנט וכן, שיתוף תכנים ברשת הביתית באמצעות WiFi מובנה.
בנוסף, יש תמיכה בתלת  ממד עם אפשרות המרה מ- 2D ל- 3D, שיקוף מסך סמארטפון בחיבור MHL או Miracast (תמיכה באנדרואיד ובמכשירים נתמכים בלבד), שליטה באמצעות אפליקציית סמארטפון או השלט החכם ומערכת סאונד 2.1 עוצמתית בהספק 34W הכוללת סאב וופר מובנה.

מסך ה- NANO Full LED בגודל 55'' ימכר בישראל במחיר של 23,490 ₪.


  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: