חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

כרטיס זיכרון CF חדש של סאנדיסק לצילום וידאו 4K | מצלמות | חדשות | ראשי

כרטיס זיכרון CF חדש של סאנדיסק לצילום וידאו 4K

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Sandisk Extreme Pro CF Sandisk Extreme Pro CF

סאנדיסק משיקה כרטיס זיכרון CF בנפח 256GB המיועד עבור וידאו 4K וגם כרטיס CFast 2.0 עם מהירות קריאה 450 MB/s.

חברת סאנדיסק, הכריזה על שני כרטיסי זכרון CF המיועדים לצלמי סטילס וגם וידאו מקצוענים.

ה-Extreme Pro CFast 2.0, מיועד לצלמים בתעשיית השידור, צלמי טלויזיה וקולנוע והוא דורש תמיכה של המצלמה בתקן החדש. הכרטיס של ה- 120GB, על פי הצהרת החברה, הוא כרטיס הזכרון המהיר בעולם כיום, עם מהירות קריאה של 450MB/s ומהירות כתיבה של 350MB/s. הכרטיס החדש עמיד בטמפרטורה קיצונית, זעזועים וחבלות והוא מגיע עם אחריות לכל החיים. הכרטיס יגיע בקיבולות של 60GB ושל- 120GB.

"מדובר בכרטיס שמיועד לענות על צרכי הצלמים המקצועיים שמעוניינים בביצועים חסרי תקדים", אומר דינש בהאל, סגן נשיא סאנדיסק. "הכרטיס מיועד לצלמים שרוצים לאמץ טכנולוגיות מתקדמות דוגמת וידאו באיכות 4K. בין הגופים שכבר הודיעו על אימוץ סטנדרט ה-CFast 2.0 ניתן למצוא את יצרנית מצלמות הקולנוע ARRI ואת קנון.

כרטיס ה-Extreme Pro CompactFlash החדש מגיע בקיבולת של 256GB והוא כרטיס ה-Compact Flash הראשון בעולם עם תו התקן VPG-65 לצילום וידאו. הכרטיס מיועד לצלמי וידאו מקצועיים, הרוצים לצלם באיכות 4K והוא מגיע עם מהירות כתיבה של 65MB/s, מהירות צילום של עד 140MB/s לטובת צילומי אקשן ולצילום סטילס רציף ומהירות העברת נתונים של 160MB/s. גם כרטיס זה מגיע עם אחריות לכל החיים ומצוייד באטימת סיליקון פנימית להגנה. במקביל להשקה, הודיעה סאנדיסק כי העלתה את המהירויות גם לכל אורכו של קו ה-Extreme Pro CompactFlash כשהוא יפגין מהירות של עד 160MB/s בקריאה ועד מהירות של 150MB/s בכתיבה.

Sandisk Extreme Pro CFast 2.0

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: