חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

פיליפס משיקה טלוויזיה – 8708 המסונכרנת עם תאורת הסלון | מסכים | חדשות | ראשי

פיליפס משיקה טלוויזיה – 8708 המסונכרנת עם תאורת הסלון

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Philips Elevation 8708 Philips Elevation 8708

מסך הדגל החדש של פיליפס Elevation 8708 מגיעה עם תאורת אמבילייט היקפית מלאה ואפשרות סנכרון עם שאר האורות בחדר בזמן הצפיה.

פיליפס משיקה טלוויזית דגל חדש עם מנגנון מתקדם של תאורה היקפית – אמבילייט XL. מנגנון האמבילייט של פיליפס מיועד לתת אפקט של תמונה גדולה יותר מאשר שטח המסך עצמו, זאת ע"י הטלת אור על הקיר מסביב לטלוויזיה. זהו מנגנון דינמי אשר המשנה את צבעיו בהתאם לסצנה שמוצגת באותו רגע על המסך, למשל, בעת צפיה במשחק כדורגל, יצבע הקיר מסביב באור ירוק.

דגמי הכניסה של פיליפס מצויידים בשני פסי תאורה (בצד ימין ושמאל), הדגמים הבכירים יותר מוסיפים פס תאורה עליון וכעת, מסך הדגל החדש 8708 מגיע עם מנגנון תאורה אשר מאיר מסביב לארבעת הצדדים במסך. המסך הינו אחד הדקים ביותר בקטגוריה, עם עובי של 1.35 ס"מ בלבד, המסגרת שלו עשויה אלומיניום והגב עשוי זכוכית. בגלל מגבלת העובי, תאורת האמבילייט מוקמה הפעם במרכז גב הטלוויזיה והיא מפזרת אור אל ארבעת הצדדים במסך.

Philips Elevation 8708
פיליפס השיקה גם אפליקציית סמארטפון (אפל וגם אנדרואיד) אשר מאפשרת לסנכרן בין תאורת הטלוויזיה לבין מנורות אחרות בחדר (מנורות מדגמי Hue של פיליפס), כך שהאור בחלל הצפיה משתנה באופן דינמי לצבעים שונים בהתאם לתמונה החיה במסך.

Philips Elevation 8708
מסך ה-LED LCD מדגם 8708 מגיע בגודל 60", עם תלת מימד (משקפיים פאסיביים), חיבור אינטרנט, הצגת אפליקציות, מעבד בעל ארבע ליבות, מנגנון החלקת תנועה 900Hz ותמיכה בעברית. הוא יושק בישראל בחודש ספטמבר, במחיר של 21,990 ₪.

לפני כשנה וחצי, מכרה פיליפס את פעילות המסכים שלה לחברת TPV הטייוואנית, שהיתה אחת מהיצרניות שעבדו מולה. כתוצאה מכך, הוקמה חברה חדשה, בשם TP Vision אשר משכנה נמצא באמסטרדם – הולנד בבעלות משותפת של TP Vision (כ-70%) ופיליפס (30%).

Philips Elevation 8708

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (1 תגובות פורסמו):

avatar
nir77 2013-05-11 12:20:04
מתי תיהיה ביקורת למסך ? על פניו ניראה כמו מסך סופר משתלם ! מפרט מעולה וכל זה במחיר של 16K ל-60 אינץ ! ניראה לי שהמסך יהיה להיט כמו ה-8404 שהיה המסך הכי משתלם בזמנו .
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: