חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

טרנזיסטורים חדשים של פנסוניק בסגנון רטרו | רמקולים & אודיו | חדשות | ראשי

טרנזיסטורים חדשים של פנסוניק בסגנון רטרו

גודל אות: Decrease font Enlarge font
טרנזיסטורים חדשים של פנסוניק בסגנון רטרו טרנזיסטורים חדשים של פנסוניק בסגנון רטרו

פנסוניק משיקה בישראל סדרת טרנזיסטורים חדשה, בעיצוב רטרו, עם אפשרות קליטת רדיו ועד ניגון קבצי MP3.

לקראת יום העצמאות משיקה יורוקום נציגת Panasonic בישראל סדרה של טרנזיסטורים בסיסיים ומתקדמים, חלקם "זהים במראה לאלו שנעשה בהן שימוש בעת הכרזת המדינה".

שלושת הדגמים הבסיסיים בסדרה כוללים, מעבר לסגנון הרטרו שלהם, שליטה בסיסית על עוצמת השמע ושינוי ערוצים. הם "מתאימים לתלמידים שיעברו השנה את בחינת הבגרות באנגלית, לאלו המעוניינים לצאת לים או לבריכה ומחפשים אלטרנטיבה לשמיעת מוזיקה שלא דרך הטלפון החכם או כל מכשיר רגיש אחר וכמובן למי מאתנו שהטרנזיסטור הנייד יכול להנעים לו את הזמן ולא נדרש כל מאמץ מבחינתו".

דגם הטרנזיסטור הבסיסי ביותר בסדרה של Panasonic הוא RF-P50GU9 ומחירו 99 ₪, מחירו של דגם  RF-P150EG9 הגדול יותר הוא 169 ₪, דגם ה- RF-562GDC1 מגיע עם תיק נשיאה מפלסטיק בצבע חום בסגנון רטרו ומחירו 199 ₪.

Panasonic RF-562GDC1
הדגם המתקדם בסדרה הוא RF800UGA. דגם RF800U של פנסוניק עשוי עץ מלא, בגוון שחור מבריק. המערכת מאפשרת קליטה של כל ערוצי הרדיו המשודרים כיום לרבות השמעת קבצי MP3 דרך התקן USB והתקן Music port לניגון מוזיקה ממקורות שמע נוספים. מימדי המערכת - אורכה 27 ס"מ רוחבה 14 ס"מ וגובהה 11 ס"מ, הרמקול בעוצמה מקסימאלית של 2.5 וואט, בקוטר של 10 ס"מ ויחידת מגנט בקוטר 6 ס"מ. המערכת מופעלת ע"י ספק כוח בחיבור לחשמל או ע"י 4 סוללות. מחיר הדגם RF-800UGA הינו
369 .

Panasonic RF800UGA

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (1 תגובות פורסמו):

avatar
SONYES 1970-01-01 02:00:00
.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: