חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

מוראל חושפת רמקולים סטליטים חדשים – SP3 | אודיו וקולנוע ביתי | חדשות | ראשי

מוראל חושפת רמקולים סטליטים חדשים – SP3

גודל אות: Decrease font Enlarge font
מוראל חושפת רמקולים סטלייטים חדשים – SP3 מוראל חושפת רמקולים סטלייטים חדשים – SP3

Morel חושפת בתערוכת CES דגם חדש ובכיר SP3 לסדרת הסטליטים אשר תוכנן לעבוד כרמקול מדף, אינו מחייב שימוש בסאב ובעל רמת גימור "פיאנו" גבוהה במיוחד.

סדרות הרמקולים הלוויניים של יצרנית הרמקולים מוראל מתחדשות עם סט 5.1 בכיר בשם Soundspot Music Theatre 3.
הסט מורכב מחמישה רמקולים סטליטים מדגם חדש SP-3. להבדיל מסטליטים רגילים אשר מסוגלים להשמיע רק תדרי צליל גבוהים יחסית – מה שמחייב אותם לעבוד בצוותא עם סאב וופר, ה-SP-3 מסוגלים להשמיע תדרי מיד ובס באופן מכובד יחסית לקטגוריה. טווח תדרי הרמקול נע בטווח של 21,000Hz-80Hz -5dB המופקים מוופר 4" וטוויטר 0.75", מתוך תיבה בקוטר 160 מ"מ, נפח של 1.7 ליטר בלבד ופתח לבס (Bass Reflex).

לסובב את הצליל
כל אחד מהרמקולים ניתן לסיבוב על בסיסו בזוית אופקית של 270 מעלות ואנכית של 80 מעלות עם קיבוע במיקום המבוקש.

את ה- SP-3 ניתן יהיה לרכוש עם אחד משני סאב וופרים, מדגמי PSW8e או PSW10e  אשר עשויים תיבת פיברגלאס עם יחידת בס בקוטר 8" או 10" ומגבר פנימי.

הרמקולים מעוצבים בצורה העגולה והמוכרת של מוראל, עם גריל לוטוס החדש וגימורם על פי הצהרת החברה הינו "פיאנו" ברמת צבע וליטוש גבוהה במיוחד, בצבע שחור או לבן.

מחיר צפוי לסט קולנוע ביתי 5.1 עם סאב 8" עגול PSW8e יעמוד בישראל על כ- 11,000 ₪.

מוראל חושפת רמקולים סטלייטים חדשים – ST3
רמקולים חדשים נוספים בתערוכה
מוראל תציג בתערוכת CES 2013 הקרובה גם את רמקול ה-"סופרן" החדש – אח רצפתי קטן של ה- Fat Lady (האזנו לו בתערוכה הקודמת בגרסת טרום יצור) וגם רמקולים מדפיים חדשים מדגם אוקטב 6 שתוכננו להיות "ידידותיים למגבר" כך שיוכלו לעבוד בצוותא עם מגברי מנורות וגם טרנזיסטור.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: