חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

חדש בארץ – מוצרי כיול אקוסטי של DSPeaker | אודיו וקולנוע ביתי | חדשות | ראשי

חדש בארץ – מוצרי כיול אקוסטי של DSPeaker

גודל אות: Decrease font Enlarge font
חדש בארץ – מוצרי כיול אקוסטי של DSPeaker חדש בארץ – מוצרי כיול אקוסטי של DSPeaker

בין המוצרים של DSPeaker ניתן למצוא מעבדי כיול אקוסטי למערכת סטריאו או רק לרמקול סאב וופר וגם מערכת אשר מוסיפה צליל היקפי 5.1 לאוזניות רגילות.


DSPeaker היא חברה פינית אשר מתמחה בפיתוח מכשירי כיול אקוסטי למערכת הסטריאו.

בין המוצרים של החברה שהגיעו לישראל, ניתן לראות את Anti Mode 8033 Cinema אשר מיועד למדוד ולתקן בעיות בתדרים נמוכים (144Hz-16Hz) של סאב וופר במערכת, עם כיול אוטומטי המופעל ע"י שני לחצנים בלבד. מחיר המכשיר הינו 1,750 ₪.

דגם ה- 8033S-II מכיל מערכת עם יותר פילטרים (63) וטווח תיקון התדרים גדול יותר (250Hz-16Hz) והוא מתאים לחיבור גם למערכות סטריאו עם יציאת Pre Out במגבר. מחירו עומד על 2,190 ₪.


DSPeaker Anti Mode 8033 Cinema
מכשיר הדגל
DSPeaker Anti Mode 2.0 Dual Core הוא פרוססור אודיו משוכלל אשר מכיל Room Correction מלא למערכת סטריאו וכולל ממיר (DAC) עם חיבור USB וגם כניסת ויציאת S/PDIF אופטית. ניתן לחבר את המכשיר דרך חיבורי Line או XLR והוא יכול לשמש גם כיחידת קדם מגבר עם שלט רחוק (שליטה על עוצמת הקול). מחירו הינו 5,290 ₪. 

DSPeaker Anti Mode 2.0 Dual Core

HeaDSPeaker
המוצר הזה, מבטיח להפוך את אוזניות הסטריאו שלכם לכאלו עם צליל היקפי 5.1. יחידת המכשיר אליה מתחברות האוזניות עוקבת בזמן אמת אחת תזוזות ראש המאזין ובהתאם לכך יודעת למקם דרך האוזניות את הצלילים והאפקטים השונים במיקומים המתאימים, כך שמתקבל צליל היקפי מלא.

HeaDSPeaker
ה- HeaDSPeaker כולל חיבור S/PDIF אופטי תומך בפורמטי דולבי דיגיטל / DTS עד 5.1 ערוצים, USB  תומך בעד 7.1 ערוצי PCM וחיבורי אודיו אנלוגי 3.5 מ"מ.

המוצרים נמצאים בתצוגה אצל היבואן סטריאוסקופ

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: