חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

ReVuln: יש פרצת אבטחה בטלוויזיות החכמות של סמסונג | טלויזיות & וידאו | חדשות | ראשי

ReVuln: יש פרצת אבטחה בטלוויזיות החכמות של סמסונג

גודל אות: Decrease font Enlarge font
פרצת אבטחה - טלוויזיות חכמות של סמסונג פרצת אבטחה - טלוויזיות חכמות של סמסונג

אנשי חברת ReVuln טוענים כי פרצת אבטחה בטלוויזיות חכמות של סמסונג חושפת אותן להשתלטות מרחוק על המצלמה והעתקת תכנים מכונן קשיח אשר מחובר למסך.

התרגלנו לאיומי פריצה במחשבים האישיים, בסמארטפונים ובטאבלטים, עכשיו זה גם מגיע אל מכשיר הטלוויזיה: החוקרים של חברת האבטחה ReVuln טוענים כי מצאו פרצה אשר קשורה לגניבת הרשאות מדיה חברתית אשר נטענות לתוך דגמי טלוויזיות חכמות של סמסונג מהדור האחרון, כגון ES8000 או ES7500. גניבת אותן הרשאות, מאפשרת לפורץ להעתיק תכני קבצים מכוננים קשיחים אשר מחוברים לאותה טלוויזיה ובנוסף, מספקים יכולת להשתלט על מצלמת המסך ולהפעילה מבלי שהצופים במסך מודעים לכך.

יש לציין כי המצלמה בטלוויזיות הללו, ניתנת לסגירה פיזית ע"י סיבוב מנגנון העדשה והפנייתו אל תוך גוף הטלוויזיה, כך שגם היא מופעלת מרחוק, הפורץ לא יראה כלום. אנשי חברת ReVuln לא חושפים את הפרטים על מהות פרצת האבטחה ועל פי המודל העסקי שלהם, יש להם אינטרס ליצור רעש סביב הענין: סמסונג צריכה לרכוש את המידע המלא בכסף, על מנת שתוכל לפתח ולהפיץ עדכון תוכנה שיפתור את הבעיה.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: