חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

סמסונג משיקה שירות VOD בישראל לטלוויזיות החכמות | מסכים | כתבות | ראשי

סמסונג משיקה שירות VOD בישראל לטלוויזיות החכמות

גודל אות: Decrease font Enlarge font
סמסונג משיקה שירות VOD ישראל לטלוויזיות החכמות סמסונג משיקה שירות VOD ישראל לטלוויזיות החכמות

סוף לממירים של יס או הוט? סמסונג משיקה בישראל שירות Smart Vod לטלוויזיות מתוצרתה, אשר יציע סרטי קולנוע חדשים ותוכניות שונות באיכות Full HD ותלת מימד.

סמסונג ישראל הופכת את הטלוויזיה למכשיר עצמאי מאי פעם ומצמצמת את התלות ב-"קופסאות חיצוניות" כמו ממירי כבלים או לווין. החברה משיקה שירות VOD מובנה בטלוויזיות החכמות שלה עבור הקהל הישראלי, זהו שירות ה- Smart Vod אשר מותקן במסך כאפליקציה לכל דבר (מגיע מותקן בטלוויזיות החדשות וניתן להורדה לקיימות).

במחיר של 29.99 ש"ח לחודש, ניתן להזמין מנוי למאגר התכנים "הרגילים" – סרטים, הופעות חיות, תוכניות טבע, ילדים ועוד, באיכות תמונה של עד 1080p וגם סרטי תלת מימד.

למה הדגשנו את המילה "רגילים"? משום שסמסונג תציע חלק מסרטי הקולנוע בתשלום נוסף, אלו יהיו כותרי סרטי קולנוע חדשים כגון הסרטים "הנוקמים" או "אמיצה” אשר מוצגים בימים אלו בבתי הקולנוע, או סרטים שהוגבלו לצפיה ע”י אולפני הסרטים. מחיר סרט כזה עומד על 17.99 ש"ח ואפשר לרכוש גם חבילות לכמה סרטים, במחיר מוזל. לאחר רכישה, ניתן לצפות בסרט ב-48 השעות הבאות. כנהוג בשירותי צפיה בתשלום, לא יוצגו פירסומות במהלך הצגת התכנים.

סמסונג Smart VOD
מנגנון ה- VOD, אשר פותח ע"י Vonetize! (חברה המפתחת אפליקציות לסמסונג) מאפשר להפעיל מנגנון הגנה לצפיה עבור ילדים (מוציא מהמשוואה סרטים אלימים במיוחד שיוגנו ע"י קוד), נכון לעכשיו, אין תכנים אירוטים במערכת.

תכונת Resume במערכת תאפשר לעצור צפיה בסרט בסלון ולהמשיך לצפות בו מאותה הנקודה על גבי מסך אחר בחדר השינה למשל. אפשר להריץ קדימה ואחורה במספר מהירויות, יש מידע בעברית (תקציר) על כל סרט.

תשלום – לראשונה דרך הטלוויזיה
ניתן לבצע הזמנה ותשלום ישירות מהספה – תשלום עם כרטיס אשראי ישירות מהיישום. על פי הצהרות סמסונג, זוהי פעם ראשונה בעולם בה יכול המשתמש לבצע סליקה דרך הטלוויזיה.

סמסונג Smart VOD
כמה אינטרנט?
פס רחב נדרש: ההמלצה היא מינימום של קו אינטרנט 5Mb פנוי לטלוויזיה, אך בתכני תלת מימד אשר דורשים פס רחב יותר, ההמלצה היא להשתמש במהירות של 10Mb לפחות.

כמה תכנים?
על פי ההצהרה, יש כמות של כ- 1,000 תכנים ובחודשים הקרובים מתוכננת הכפלה שלהם, עם דגש על סרטים עכשוויים מוכרים ועדכניים. הסרטים מגיעים עם כתוביות בעברית, חלקם גם מדובבים.

סמסונג Smart VOD
באילו דגמים?
השירות החדש יתמך בטלוויזיות של סמסונג מדגמים חכמים (Smart TV) בטכנולוגיות LCD / LED / פלזמה החל מסדרת D (מסכים אשר שם הדגם שלהם מתחיל באות D ומעלה).  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (6 תגובות פורסמו):

avatar
2012-06-09 16:47:21
אין שום הגיון בשירות ובטח לא איכות 5MB לא מעביר 1080P תתעוררו מהחלום המחירים גבוהים מאוד
avatar
2012-06-09 16:56:14
הרי רק הסאונד HD שוקל לבד 5 MB אז מה אני מקבל ? הרי רק הסאונד HD שוקל לבד 5 MB אז מה אני מקבל ?
avatar
liorkoren 2012-06-09 20:52:06
רזולוציה של 1080p אפשר להעביר ברוחב פס משתנה, הכל תלוי במגבלה שהגוף המשדר מציב לו במקודד.
avatar
2012-07-09 13:48:45
ליאור תפרט בבקשה רזולוציה של 1080p אפשר להעביר ברוחב פס משתנה, עם רוחב פס 5MB איך ניתן להעביר 30-40 MB תמונה בלו ריי וסאונד 5 MB ?
avatar
2012-07-09 17:45:05
לליאור שלום יש כאן בעיה רזולוציה של 1080p אפשר להעביר ברוחב פס משתנה, הכל תלוי במגבלה שהגוף המשדר מציב לו במקודד. לליאור יש כאן בעיה כל איכות התמונה יורדת לטמיון עם מגבלה 5Mb YES עם מגבלה של 10 MB יש תלונות רבות ,אז 5 Mb ואיפה הסאונד כאן מגיע MP4
avatar
liorkoren 2012-08-09 13:25:11
זה ברור שאתה לא מעביר סרט בלוריי בגודל קובץ של 40GB דרך רוחב פס שכזה, אפשר לשמר את מספר הפיקסלים, אבל לדחוס את רוחב הפס באופן יעיל. זה לא יהיה זהה באיכות התמונה לכותר מקורי וגם הדרישה לרוחב פס מינימלי תגדל (בסרטי תלת מימד, הם מדברים על מינימום של 10Gb).
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: