חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

ימאהה מגדילה את המשפחה עם רסיברי קולנוע ביתי חדשים | רמקולים & אודיו | חדשות | ראשי

ימאהה מגדילה את המשפחה עם רסיברי קולנוע ביתי חדשים

גודל אות: Decrease font Enlarge font
רסיברים חדשים של ימאהה - קולנוע ביתי רסיברים חדשים של ימאהה - קולנוע ביתי

רסיברים חדשים מתווספים לסדרת ה- RX-V, כאשר דגמי RX-V773WA / RX-V673 מקבלים הגברת 7.2 ערוצים, תלת מימד ו- 4K.

שני הרסיברים הבכירים בסדרה - RX-V773WA / RX-V673 מגיעים עם 7.2 ערוצים, שניהם תומכים בהעברת תלת מימד דרך HDMI  וחולקים בעצם את כל הפיצ'רים החדשים בניהם ה-AirPlay שמשום מה אי אפשר לשווק אף רסיבר בלעדיו וגם חיבור ישיר למכשירים כמו אייפון, אייפוד או אייפד דרך כניסת USB קדמית. בתחום הזרמת הוידאו, שני הרסיברים תומכים בהעברת וידאו ברזולוציית 4K (וגם Upsacle לוידאו ברזולוציה נמוכה יותר), מה שמבטיח התאמה גם למקורות וידאו שלא יצאו עדיין לשוק. לשני הרסיברים מערכת כיול חדר YPAO שנותרה ללא שינוי ב-673 והיא מאפשרת לכייל את החלל מנקודת המאזין בלבד. ה-773 לעומתו מאפשר למדוד את החלל מ-8 נקודות שונות ומציג שיפור בכיול רמקול הסאב וופר ביחס לעבר.

עוד פיצ'ר מעניין הוא יכולת פיצול האיזורים ברסיברים. כלומר, הרסיבר מאפשר לצפות בסרט באיזור אחד ובאיזור אחר להינות מהאזנה למוסיקה, לחילופין, ניתן לרתום את כח ערוצי ההגברה הבלתי פעילים לטובת Bi-Amp לרמקולים הקדמיים. ניתן להוריד את אפליקציית השלט החכם Yamaha AV Controller עבור מכשירי אפל וגם למשתמשי האנדרואיד, דגם RX-V773WA מגיע גם עם מתאם WiFi להעברת תכנים דרך האויר וכמו כן למטרות שליטה במערכת.

Yamaha RX-V773WA
בכח ההגברה ישנו הבדל קל בין שני הרסיברים: 90 וואט לערוץ ב-673 לעומת 95 וואט לערוץ ב-773.


שני הרסיברים החדשים אומנם אינם מהווים סטנדרט טכנולוגי חדש אך הם בהחלט מציבים רף גבוה של פיצ'רים מול מחיר והם מצטרפים לדגמי רסיברים חדשים ממשפחת ה- קולנוע ביתי של ימאהה: RX-V573 עם הגברת 7.1 ערוצים, RX-V473 / RX-V373 בעלי 5.1 ערוצים.
 
מחירים (ארה"ב): RX-V673 - $649.95, RX-V773WA -$849.95 

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: