חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

ניקון D600 – האם מצלמת Full Frame חדשה לחובבים בדרך? | מצלמות | חדשות | ראשי

ניקון D600 – האם מצלמת Full Frame חדשה לחובבים בדרך?

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Nikon D600 - מצלמת Full Frame חדשה? Nikon D600 - מצלמת Full Frame חדשה?

שמועות ברשת מספרות על מצלמת DSLR נוספת של ניקון, ה- Nikon D600 תתברג מתחת ל- D800 עם מחיר זול יותר ופחות פיקסלים, עם שני סלוטים לכרטיסי SD וגם מצב DX.

חובבי צילום רבים, בעלי מצלמות ניקון D700 הרימו גבה כאשר שמעו על מספר הפיקסלים הגבוה (36MP) של חיישן ה- D800 כאשר הושקה. נציגי החברה הצהירו כי ה-D800 איננה בפועל מחליפתה של ה- D700 אלא מצלמה בקטגוריה חדשה לגמרי (אשר מציגה ביצועים המתקרבים לאלו של מצלמות בפורמט בינוני).

אתר Nikonrumors מצביע על שמועות המדברות על דגם חדש, מצלמת DSLR עם חיישן Full Frame שתהיה זו שתחליף כנראה את ה- D700 ותושק בקיץ הקרוב. לטענתו, מצלמה זו תמותג כדגם כניסה לקטגוריית חיישן "הפריים המלא", עם שני סלוטים לכרטיסי זיכרון SD, מצב Crop DX (לעבודה עם עדשות DX) ועורך RAW פנימי במצלמה. מספר הפיקסלים של החיישן לא ידוע עדיין, אך הוא צפוי להיות נמוך יותר מזה של ה- D800, מה שיתקבל בברכה ע"י חובבי הצילום שישמחו לקבל קבצים קטנים יותר במשקלם לעומת אלו המתקבלים מ- 36MP.

מלבד ה- D600, דפי מוצר ספר הפעלה של Nikon D400 שצצו באינטרנט, חושפים את שמה של המצלמה שתחליף כנראה את D300s הנוכחית, אולם, בשלב זה, אין מידע לגבי מפרט טכני מדוייק.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הרשם לעדכוני האתר
Email: