חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

וויטני יוסטון מתה – סוני מיוזיק מעלה את מחיר האלבום | סרטים & מוזיקה | חדשות | ראשי

וויטני יוסטון מתה – סוני מיוזיק מעלה את מחיר האלבום

גודל אות: Decrease font Enlarge font
וויטני יוסטון נפטרה – מחיר האלבום עולה וויטני יוסטון נפטרה – מחיר האלבום עולה

כמה שעות לאחר היוודע דבר מותה של הזמרת וויטני יוסטון, נראה כי סוני קפצה על העגלה והעלתה את מחיר אלבומיה.

סוני מיוזיק אוחזת בזכויות ההפצה של אלבומי הזמרת וויטני יוסטון ולפי דיווח של Guardian היא העלתה את מחיר רכישת האלבומים, בשעה 4 בבוקר של יום ראשון, כמה שעות לאחר היוודע דבר מותה של וויטני ביום שבת האחרון.

העלאת המחיר אצל מחזזיק הזכויות, הקפיצה באופן אוטומטי את מחיר רכישת האלבומים בחנויות המוזיקה השונות, כמו iTunes, בחנות האנגלית, למשל, עלה המחיר מרמה של 5 פאונדס אל 8 פאונדס (אלבום The Ultimate Collection משנת 1997).

האלבום The Greatest Hits נמצא כעת במקום השני מבחינת פופולריות באייטיונס ומחיר כל שיר להורדה עומד על 1.29$ - זהו מחיר ששמור בד"כ לאלבומים חדשים.

וויטני יוסטון – הדיווה, נמצאה מתה באמבטיית חדר המלון בו שהתה, הזמרת בת ה-48, התפרסמה במגוון להיטים ואף הופיעה בסרטים כמו "שומר הראש" בו שיחק גם קווין קוסטנר.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (7 תגובות פורסמו):

avatar
tzachi 1970-01-01 02:00:00
רק יהודי נפטר ! שמשמעותו שהנשמה נפטרה מהגוף ! גוי לא נפטר גוי יכול או למות או ללחת לעולמו או כל ביטוי אחר . נפטר זה מעמד ששמור ליהודים והשימוש במילה הזו לגוי הוא שגיאה דקדוקית ! תשאלו את אבשלום ! ועד כאן רגע של ..........:מלאך:
avatar
hbs 1970-01-01 02:00:00
אולי היא חזרה בתשובה
avatar
1970-01-01 02:00:00
שטויות במיץ עגבניות!אני יהודיה\רק כי אמא שלי יהודיה.קורה... ואני בהחלט מתכוונת רק למות.קצר,ישר ולעניין. בורים,מטומטמים,אכזריים,אוסף של טיפשים.... ויטני היקרה:מה אכפת לי מה היא היתה??היתה בן אדם,וזה כל מה שחשוב. מעולם לא אהבתי אותה,אבל היה קול נפלא!!! איזה אסון...מלא נרקומנים לא מפורסמים מתים\ןלא מגיעים לחדשות. שתנוח על משכבה בשלום.מסכנה!!
avatar
tzachi 1970-01-01 02:00:00
שטויות במיץ עגבניות!אני יהודיה\רק כי אמא שלי יהודיה.קורה... ואני בהחלט מתכוונת רק למות.קצר,ישר ולעניין. בורים,מטומטמים,אכזריים,אוסף של טיפשים.... ויטני היקרה:מה אכפת לי מה היא היתה??היתה בן אדם,וזה כל מה שחשוב. מעולם לא אהבתי אותה,אבל היה קול נפלא!!! איזה אסון...מלא נרקומנים לא מפורסמים מתים\ןלא מגיעים לחדשות. שתנוח על משכבה בשלום.מסכנה!! רק דובר פה בתיקון לשון המושג ניפטר הוא מושג יהודי ואן לו שימוש בדתות אחרות . עם את רוצה סתם למות ולהיתפוגג זכותך ! אני יודע שלו הבנת מפאת בורותך - המושג הנוצרי הוא PASSED AWEY .והכוונה לא היתה לומר שגוים מתים ומתפוגגים כי כל בור יודעה שלפי תורת ישראל גם לגוי יש חיי עולם הבא !! אפילו יותר בקלות מליהודי ! הוא רק צריך למלות את 7 מצוות בניי נוח . עם תעקבי אחר קריני חדשות תגלי שכאשר יהודי מסיים חייו אומרים ניפטר וכאשר גוי מסיים חייו אומרים מת .
avatar
rrrr1 2012-06-08 14:35:43
אני נגעל מעסקים שעושים כסף ממוות כל התעשיה פרוצה בנפש , אנשים בלי כבוד רק תאוות כסף שהכול פרוץ אין נפש חיה ,הכל מונע מתאווה
avatar
1970-01-01 02:00:00
מדהים מדהים איך שכל הזמן מנסים לעשות כסף על אנשים מתים.... מזעזע... זה פשוט מצחיק כשפותחים מדריך טלוויזיה
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: