חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

Lilyhammer – סדרת הטלוויזיה האינטרנטית עולה לאויר | סרטים & מוזיקה | חדשות | ראשי

Lilyhammer – סדרת הטלוויזיה האינטרנטית עולה לאויר

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Lilyhammer – סדרת הטלוויזיה האינטרנטית עולה לאויר Lilyhammer – סדרת הטלוויזיה האינטרנטית עולה לאויר

מה מיוחד בסדרת הטלוויזיה החדשה Lilyhammer? העובדה שהיא מופקת לראשונה ע"י Netflix – חברה המספקת שירותי טלוויזיה דרך האינטרנט בלבד.

סדרת הטלוויזיה החדשה שעלתה השבוע על מסכי הצופים בארה"ב, קנדה ואמריקה הלטינית, מתייחדת כסדרה הראשונה אשר מופקת ע"י נטפליקס – ספקית שידורי טלוויזיה שלא דרך כבלים או לווין, אלא ישירות מהאינטרנט.   

אין ספק כי עצם המעשה, מראה על כוחה של ספקית השידורים האינטרנטיים אשר מציגה יותר מ- 23 מיליון מנויים, מה שמהווה אחוז נכבד מקרב צופי הטלוויזיה, למעשה, יש חודשים בהם יותר מחצי מכמות הסרטים אשר מורדים דרך האינטרנט, מקורם ב- Netflix.

עלילת הסדרה מספרת על מאפיונר ניו יורקי (השחקן Steven Van Zandt) שנמצא בתוכנית להגנת עדים והוא בוחר כמקום מקלט עיירה אירופאית מנומנמת וקרה, אך במהרה הוא מעיר אותה בעזרת מנהגיו הקודמים מהמאפיה.

Lilyhammer כוללת שמונה פרקים ואם היא תצליח, היא תעזור לחברת Netflix לצמצם את תלותה בספקי תוכן חיצוניים (חברות הפקה ואולפנים) ותחזק עוד יותר את כוחה.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הרשם לעדכוני האתר
Email: