חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

יורוקום פנסוניק והוט משתפים פעולה | טלויזיות & וידאו | חדשות | ראשי

יורוקום פנסוניק והוט משתפים פעולה

גודל אות: Decrease font Enlarge font
חברת HOT וחברת יורוקום תקשורת דיגיטאלית, נציגת Panasonic בישראל חתמו על שיתוף פעולה בתחום שידורי HD. במסגרת שיתוף הפעולה מתכננות החברות לקיים פעילות שיווקית הכוללת קידום שידורי ה HD ומבצעי מכר של HOT ומסכי ה-HD של פנסוניק.
החברה המתחרה - יס שירותי לווין, חתמה לפני מספר שבועות על חוזה שיתוף פעולה עם ניופאן - יבואנית טושיבה. כצעד ראשון בשיתוף פעולה זה, הכריזה ניופאן על מבצע במסגרתו יקבל כל רוכש מסך טושיבה LCD ברזולוציית FHD מתנה - חבילת יס HD בחינם לשלוש שנים.

כידוע, קבוצת יורוקום מחזיקה בנתח ממניות חברת הלווין Yes, אולם הדבר לא מנע ממנה לחתום על הסכם שיתוף פעולה עם המתחרה הגדולה - הוט.

האינטרס ידוע ומשותף לשתי החברות: ככל שתגדל כמות מסכי ה-HD בארץ, כך תגדל גם כמות המנויים שיתחברו לערוצים המשדרים באיכות HD ולהפך.
ע"פ מחקר שערכה חברת GFK בישראל במחצית הראשונה של 2007 נרשם גידול של 14% במכירות מסכי הפלזמה בישראל לעומת התקופה המקבילה אשתקד. ע"פ המחקר המותג המוביל בישראל במכירות מסכי פלזמה הוא Panasonic , המשווק ע"י יורוקום תקשורת דיגיטאלית, עם נתח שוק של 36%, פי 2 מנתח השוק של הדולקות אחריה. כמו כן, ביורוקום מדווחים על גידול של 200% במכירות מסכי 50" וגידול של 30% במכירות מסכי 65" במהלך 2007 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.
  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
אין תגיות למאמר זה
הצבע לכתבה
0
הרשם לעדכוני האתר
Email: