חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

השבוע – תערוכת האלקטרוניקה הבידורית הגדולה בעולם | מסכים | כתבות | ראשי

השבוע – תערוכת האלקטרוניקה הבידורית הגדולה בעולם

גודל אות: Decrease font Enlarge font
תערוכת CES 2012 - אלקטרוניקה בידורית הגדולה תערוכת CES 2012 - אלקטרוניקה בידורית הגדולה

תערוכת CES תחשוף לפנינו את החידושים החמים ביותר בתחום הטלוויזיות, מחשבים – טאבלטים, מצלמות, וגם תצוגות אודיו יוקרתי, אנחנו נדווח משם.

כמה גדולה?
תערוכת CES השנתית היא הגדולה והמובילה בעולם בתחום של אלקטרוניקה בידורית, היא מתקיימת בעיר לאס וגאס, שטח התערוכה מתפרש על יותר מ- 35 מגרשי כדורגל – כ- 160,000 מטרים רבועים!

המבקר בתערוכה, נאלץ לצעוד מרחקים ארוכים בכדי להתרשם מהתצוגות השונות, אורך המעברים (מרופדים בשטיח) בין הביתנים עומד על 24 ק"מ.

בשנה שעברה (CES 2011), הגיעו לתערוכה כ- 150,000 מבקרים, מתוכם 6,000 עיתונאים ואנשי תקשורת (ונציג DTOWN...) שהגיעו מ- 140 מדינות בעולם.

תערוכת CES
חשיפות עולמיות

התערוכה הראשונה, נערכה בשנת 1967 בעיר ניו יורק ופתחה מסורת של יותר מ- 40 שנה של תערוכות, מוצרים רבים בתחום האלקטרוניקה הבידורית נחשפו לראשונה ב- CES, בינהם נגן וידאו VCR שהוצג בשנת 1970, לייזר דיסק בשנת 1974, נגן קומפקט דיסק בשנת 1981, טלוויזית HDTV מסחרית בשנת 1998, מסך פלזמה בשנת 2001, נגן Blu-ray בשנת 2003 וטלוויזיות תלת מימד בשנת 2009.

תערוכת CES

מה נראה השנה?

שנת 2012, תעמוד בסימן הפסיעה הראשונה של טכנולוגיית OLED מסחרית במסכי טלוויזיה. בתערוכה, אנו צפויים לראות גם טלוויזיות חכמות מאי פעם, אשר מתקשרות עם הצופה ושאר מכשירי האלקטרוניקה בבית באופן קל ומהיר מבעבר.

הטאבלטים, יוצגו לראשונה עם מעבדי ארבע ליבות, כשהם חזקים, מהירים וחסכוניים בצריכת סוללה מבעבר. מחשבי קטגוריית ה- אולטרבוק, ישלטו בכיפה ודגמים רבים של מחשבים ניידים קלים ועוצמתיים יוצגו בתערוכה.

מחשב טאבלט
בתחום הצילום, צפויות חשיפות של מצלמות חדשות – קומפקטיות מצד אחד ומקצועיות מצד שני – כמו ה- D4 של ניקון שצפויה להרשים בצילום בערך ISO גבוה.


לא נשכח גם את תצוגת האודיו היוקרתי אשר מתנהלת במתחם נפרד ממתחם הקונגרסים של לאס וגאס, בחדרי הסוויטות של מלון ה- Venetian, שם צפויים להציג השנה חידושים מיצרנים בעלי שורשים ישראליים, כמו רמקול ה- Sopran של חברת מוראל וה- Q7 של מג'יקו.

תערוכת CES

תערוכת האלקטרוניקה הבידורית הגדולה בעולם – CES 2012 תפתח בשבוע הקרוב, ביום שלישי בערב (10/01/12) על פי שעון ישראל ותמשך ארבעה ימים.

אנחנו נדווח משם על כל החידושים והחוויות, אתם מוזמנים לעקוב אחר הדיווחים באתר.

כל הכתבות והדיווחים מהתערוכה נמצאים במקום אחד: תערוכת CES 2012

תמונות נוספות:

תערוכת CES

תערוכת CES

תערוכת CES - רמקולים

תערוכת CES - משקפי תלת מימד OLED

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הרשם לעדכוני האתר
Email: