חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

מכירות מסכי טלוויזיה LED עברו את ה-LCD | מסכים | כתבות | ראשי

מכירות מסכי טלוויזיה LED עברו את ה-LCD

גודל אות: Decrease font Enlarge font
מסכי LED עקפו LCD רגילים מסכי LED עקפו LCD רגילים

תוצאות חברת מחקר אנגלית קובעות כי מכירות מסכי טלוויזיה מבוססי LED באירופה, מזרח תיכון ואפריקה עברו את מסכי ה- LCD ה"רגילים".

תאורת ה- LED שהוכנסה לשימוש בטלוויזיות LCD, הופכת פופולרית יותר ויותר, לפי תוצאות אותן פרסמה חברת המחקר מקו (Meko) שמתמחה בתחום, עולה כי ברבעון השלישי של 2011, ה- LED עוקף את מסכי ה- LCD  הרגילים אשר מגיעים עם תאורת פלורוסנט במסך (CCFL).

ברבעון הזה, הגיעו מכירות ה- LED ל-52% בשווקים של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (מה שמכונה "איזור EMEA").

אבל, לא הכל חיובי, שוק הטלוויזיות הכולל הציג ירידה ברבעון השלישי של 2011 בכמעט 3% לעומת לתקופה המקבילה בשנה שעברה (למרות שנמכרו יותר מסכים, אבל ברווח פחות). הירידה הגדולה ביותר התרחשה באירופה ופחות בשאר השווקים של EMEA.

נתח השוק הכולל של מסכי בטכנולוגיית LCD, נשאר הגדול ביותר עם 88% ו- 14 מיליון יחידות שנמכרו, בעוד נתח הפלזמות ממשיך לרדת בערך של 19.8% ביחס לנתח השוק הקודם שלהן.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (2 תגובות פורסמו):

avatar
TakeOne 1970-01-01 02:00:00
אז מה זה אומר מבחינתי, אם רק לפני שבועיים הזמנתי 2 פלאזמות - האחת 50" לחדר משפחה והשנייה 42" לחדר שינה? שקניתי טכנולוגיה שהולכת להיעלם? שבחרתי בניגוד לרוב העולם? שבחרתי את המסכים שנראו לי הכי טוב, למרות שהם לא LED?
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
זה לא ממש צריך לעניין אותך, רק איכות תמונה והתאמה לצרכים שלך.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
lcd, led
הרשם לעדכוני האתר
Email: