חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

סוני STR-DH520: רסיבר קולנוע ביתי במבחן | רמקולים & אודיו | ביקורות | ראשי

סוני STR-DH520: רסיבר קולנוע ביתי במבחן

גודל אות: Decrease font Enlarge font
סוני STR-DH520: רסיבר קולנוע ביתי במבחן סוני STR-DH520: רסיבר קולנוע ביתי במבחן

הכירו את ה- STR-DH520 רסיבר חדש (וזול יחסית) מבית סוני שעושה נעים באוזן וחם בלב – והצליח לרצות אפילו את האוזן הרגישה של נמר לוי. איך הוא התמודד עם באטמן וג'יימס בונד? ביקורת.

סוני היא אמנם אחת מיצרניות הטכנולוגיה הבידורית המוכרות ביותר, אבל האם ידעתם שלחברת הענק יש חטיבת אודיו? אני רוצה להכיר לכם מוצר מעניין שלה – רסיבר קולנוע ביתי STR-DH520.

רסיבר כזה הפך בשנים האחרונות למצרך נדרש בכל בית שמבקש להביא חווית קולנוע עשירה לסלון. כיום, הרסיברים לקולנוע ביתי הם חכמים, ידידותיים למשתמש וזולים משמעותית מבעבר. היום נדליק אור על רסיבר מדרגת הכניסה של היצרנית היפנית הידועה ונבחן אותו בקולנוע, סטריאו והופעות חיות.

עיצוב מעשי

במבט ראשון וגם שני, מציג הרסיבר של סוני עיצוב בקוים חלקים ומדרגה משופעת בחזית. מלבד שתי חוגות – אחת קטנה למעבר בין מקורות והשניה גדולה עבור שליטה על עוצמת הקול, ניצבת שורת לחצנים חזיתית אשר מאפשרת לשלוט על פונקציות כמו רדיו, מעבר בין מצבי אודיו שונים ובחירה במצב "ישיר" Direct. יש גם אפשרות לשלוט על עוצמת תאורת הספרות והאותיות הכחולות בצג המידע, נחמד שזה מגיע גם בדגם כניסה שכזה.

שורת המדבקות הצבעוניות, מראה שישנה תמיכה בכל פורמטי האודיו העדכניים עבור Blu-ray, כמו Dolby True HD, DTS Master Audio וגם הפורמט החדש של דולבי – Pro Logic IIz שמוסיף רמקולי אוירה בתוספת לאלו המקובלים. יחידת הוידאו ברסיבר, מסוגלת להעביר גם וידאו תלת מימד דרך ארבע כניסות HDMI 1.4 ויציאה אחת, כולל תמיכה במצב 24P ומרחב צבעים X.V. Colour.

סוני STR-DH520: רסיבר קולנוע ביתי, ביקורת
חיבורים
מאחור, ניתן לראות שישנן שבע יציאות עבור רמקולים, שתיים מהן – לרמקולים הקדמיים והחשובים ביותר בסט, מאפשרות לחבר כבל עבה יחסית בתצורות חיבור שונות. שאר היציאות הינן מהסוג הפשוט יותר (הכנסת כבל בעזרת לחיצה) ומלבד יציאה לרמקול סנטר ושני סראונד, נמצא כאן גם יציאות לשני רמקולים היכולים לשמש מאחור כ- Surround Back או קדימה – מעל הרמקולים הקדמיים העיקריים עבור הגבהת והרחבת שדה הקול במצב דולבי פרולוג'יק IIz.

שאר החיבורים, כוללים כניסות וידאו מסוג קומפוזיט, קומפוננט או HDMI ואודיו מסוג RCA, קואקסיאלי או אופטי וכניסה עבור נגני אודיו ניידים. כמקובל בקטגוריית מחיר זו, אין יציאות Pre Out עבור חיבור למגבר חיצוני חזק יותר.


סוני STR-DH520: רסיבר קולנוע ביתי, ביקורת
חכם, אבל לא סנוב

כאמור, מדובר ברסיבר קולנוע ביתי 7.1 המספק 100 וואט לערוץ, הוא כולל מערכת כיוון קול שמאפשרת לנו לכייל את הרסיבר בהתאם לסוג ומיקום הרמקולים. להבדיל מהדגמים היקרים, לא מתבצע כאן תיקון אקוסטי נרחב (כמו למשל טיפול בתדרים בעייתיים שגורמים להדהוד קול בחדר) אלא ביצוע אוטומטי של הגדרות בסיסיות כמו גודל ומרחק רמקולים (כולל סאב וופר).


כל שצריך לעשות הוא להניח את המיקרופון (כלול באריזה) בנקודת הישיבה בגובה האוזן, לחבר אותו לאחורי הרסיבר ולהכנס לתפריט המתאים ברסיבר (שאינו מוצג על מסך הטלוויזיה) בעזרת השלט. שומרים על שקט למשך דקה אחת בלבד, זזים הצידה על מנת שלא להשפיע על האקוסטיקה ופרסטו! הרסיבר מוכן ומכוייל היטב להאזנה.

למען האמת, הפעולה הזו היתה כל כך קלה עד שלא האמנתי כמה נוח וידידותי יכול להיות כיול רסיבר. אמנם מדובר בכיול בסיסי למדי אך כאשר חשתי את ההבדלים הדרמטים בין רסיבר מכוייל ולא מכוייל הבנתי כמה רחוק ניתן להגיע בדקה אחת בלבד, מיקרופון וטכנולוגיה יעילה.

סוני STR-DH520: רסיבר קולנוע ביתי, ביקורת. כיול אוטומטי
מבחני האזנה: צליל מפתיע ועשיר

התחלתי את הבדיקות עם Rio, סרט אנימציה מקסים שהפסקול שלו סוגר לי את הפינה של בדיקת הצליל במוסיקה רב ערוצית. הסרט מספר על תוכי מפונק ונדיר שנחטף בגוזליותו והועבר לארצות הברית. שם מצאה אותו ילדה שגידלה אותו לפינוק וחיים טובים. כמובן שלא אתחיל לספר לכם מה היה בסרט אבל בגדול, במהלך הסרט, עובר התוכי הרפתקאות שמלוות בפסקול קצבי מדהים.

RIOאיכות הצליל שבוקעת מהרסיבר הזה היא לא רק מפתיעה אלא הרבה מעבר. הסרט נפתח בקטע מוסיקלי מורכב ודינמי מאוד. ניתן להרגיש את האיזון המעולה בין הסנטר, הקדמיים והרמקולים האחוריים. האות המועברת ליחידת הסאב אינה מנפחת את הצליל מעבר למה שצריך אם כי משלבת בס מאוד מוגדר ועמוק. הפרטים הקטנים בהחלט נחשפים היטב מבעד לרמקולים.

המבחן הבא הוא אחד החשובים ביותר כשבוחנים קולנוע ביתי ובצליל בכלל – קולות אדם.

אני בוחר בסרט המדכא ביותר שקיים בפלנטה – שבע נשמות עם ויל סמית. בדיאלוגים פרונטלים הסנטר עובד שעות נוספות. הרסיבר מוכרח לדעת לשקף את הפרופורציה בין קול גבר לקול אישה, לתקוף כאשר אדם מגביר את קולו ולתת לנו תחושה של דיאלוג בקול טבעי. הרסיבר הזה מצליח להעביר קול אדם בקלות. בדקות הראשונות של הסרט מתרחשת שיחת טלפון בין השחקן הראשי לבין מוכר בשר עיוור. השיחה מאוד דינמית, הרוגע של מוכר הבשר אל מול העצבים של המבקש לקנות. הפער בין צעקה לקול רגוע הוא אדיר והרסיבר מצליח לשמוע על איזון טונאלי מצוין. הוא אינו צועק ולא מגלה חריפות כלל.

הוא מצליח להמחיש היטב בצליל את ההתרחשות, החלל בו מתרחשת הסצנה ואת הניואנסים שבקולות השחקנים. יחד עם זאת, מוכר הבשר העיוור שנימצא בחדר בו נימצאים אנשי שירות (שגם הם משוחחים בטלפון) נשמע מצוין. הדגש הוא כמובן על השיחה העיקרית אך הרסיבר מצליח לייצר עומק מרשים מאוד של מרחב החדר, קולות הרקע ברורים וממוקמים במרחב הבמה וכל זה עם יכולת דינמית מרשימה מאוד.

סוני STR-DH520: רסיבר קולנוע ביתי, ביקורת
גיבור בחליפה שחורה

בחליפה שחורה, גלימה, מסכה ושלל גאדג'טים מגיע באטמן, גיבור גדול, לנסות ולהפיל את הרסיבר שלSony. אחרי שהתמודד עם הקטעים הקצביים של Rio, הערכתי שה- STR-DH520 יתמודד היטב גם עם איש העטלף – וצדקתי.


זה מתחיל בצליל המתגבר כשהסרט מתחיל ומשם, יריה מתכתית וחריפה שנישמעת מצוין מבעד לרסיבר. בתמונה הבאה, שודדים מדופלמים נכנסים לשדוד בנק. כאן הרסיבר מצליח להעביר בקלות את ההבדל בין הרחוב לבין החלל הגדול של הבנק. במקרה כזה, מרגישים היטב את שיתוף הפעולה והעברת המידע בין הרמקולים האחוריים לקדמיים. שיתוף הפעולה הזה מעביר היטב את חווית האולם הגדול של הבנק. פסקול הסרט נשמע מצוין, יש בצליל של הרסיבר הזה הרבה דרמה וכוח אבל בצליל מעודן, לאניני טעם - לא משהו כוחני אלים וחריף. בקיצור, גם באטמן לא ממש מאיים על הרסיבר הזה.

Quantom Of Solaceהסוכן החשאי ג'יימס בונד הגיע לתגבר את איש העטלף במבחן הבא. הסצנה הראשונה בסרט קוונטום של נחמה מהווה אולי אחת מהתובעניות ביותר שנתקלתי בהן. מדובר על מרדף בו כל העולם ואישתו מנסים להרוג את הסוכן המפורסם: משאיות מתנגשות, רובי סער אוטומטים יורים לכל עבר ומנוע אימתני של מכונית ספורט אקזוטית שואג בעוצמה יחד עם חריקות צמיגים מסביב. את כל זה תשמעו היטב דרך ה-DH250 הזה גם בעוצמות גבוהות במיוחד מבלי שתחששו מצרימה בתחום התדרים הגבוהים. זה אומר שהיכולת הדינמית שלו לשחזר הרבה צלילים והתרחשויות בו זמנית היא מעולה.

למען האמת, ביחס למשקל הצנוע שלו ולמיקום שלו במנעד דגמי החברה לא תיארתי לעצמי שהוא ישמע כל כך טוב בעוצמות האלו בסרט הזה.

ביצועי סטריאו

בעבר, יצא לי לשמוע בערך מליון רסיברים מנסים לעשות קולות של מגבר סטריאו איכותי. כמעט כולם היו נשמעים בינוני מינוס ועלו הרבה יותר מאותו מגבר סטריאו פשוט. במקרה הזה אני בדילמה חריפה עם עצמי. מחד, מדובר ברסיבר קולנוע ביתי מפוצץ במעבדים כך שהצליל עובר לא מעט מניפולציות עד שהוא מגיע לאוזן. מאידך, מצב דיירקט בו הוא עוקף את כל העיבודים לא ממש עשה טוב לרסיברים שעברו דרכי ועדיין הם נשמעו לא מי יודע מה מרשים.


הרסיבר הזה הפתיע אותי ביכולות הסטריאו שלו. נכון, זה עדיין לא איזה היי אנד משובח שיחליף את אחד הרכיבים במערכת האישית שלי, אך הוא לא רק נסבל בהאזנה למוסיקה אלא אפילו מענג למדי. לכן, אני קובע שה-520 של סוני הוא רסיבר קולנוע ביתי שנשמע מצוין גם בסטריאו.

סוני STR-DH520: רסיבר קולנוע ביתי, ביקורת
סיכום

מדובר ברסיבר למתחילים עם ביצועים למתקדמים. הוא מאוזן מאוד, חזק ביותר ודינמי במיוחד. קלות התיפעול, לאדם הלא מיומן או לאלה שאין להם ממש סבלנות לשבת ולהגדיר היא פשוט פנומינלית. איכות הצליל שלו, ביחס למחיר שלו היא מפתיעה מאוד. הוא ממש מזכיר לי רסיברים יקרים וחזקים ביכולת הדינמית שלו ושומר על איזון גם בקטעים תובעניים (שלרוב נשמעים חריפים). הוא תומך HDMI 1.4 מה שאומר שאם ברשותכם תוכן תלת מימד, עדיין תוכלו להעביר את האות דרכו. הצליל שלו עשיר מאוד, מלא והוא מציג בקלות פרופורציות נכונות בפרזנטציה שלו. הוא מצליח בקלות לגלות לנו את החלל שבו מתנהלת ההתרחשות, הפרטים הקטנים שמאחורי הסצנה המרכזית וכמובן עם כח מכובד. בתוך כל זה אנו מקבלים גם ביצועים טובים מאוד בסטריאו ויש לנו רסיבר קולנוע ביתי שיכול, סוף סוף, להיות גם לב מערכת הסטריאו שלנו עם פשרה קלה יחסית.

שורה תחתונה
רסיבר מהנה מבית טוב – עם תמורה מכובדת לכסף ומחיר שפוי.

מחיר: 1,990 ש"ח
אחריות ושירות: ישפאר

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (27 תגובות פורסמו):

avatar
אדר 1970-01-01 02:00:00
בתור בעליו של אחיו הקטן - רסיבר הסטריאו STR-DH100, אני שמח לראות שלא רק הקטן חמוד, אלא גם יש לו אח גדול ומוצלח. לאור המחמאות שסחט האח הבכור בסקירה, אני מתחיל לשקול ברצינות לשדרג קצת את הרמקולים והנגן (המאד מאד מאד בסיסיים) בחדר העבודה - אולי ממש תהיה לי שם יום אחד מוסיקה איכותית... (ולא שעכשיו כל כך רע לי) מתחיל לחסוך. תודה, נמר. נ.ב. - הם גם נראים כמעט זהים.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
תודה אדר. אני מכיר גם את הדגם שברשותך. יופי של רסיבר אך הביצועים שלו בסטריאו קצת פחות טובים (מן הסתם).
avatar
אדר 1970-01-01 02:00:00
במחירו אין לי מה להתלונן. אבל למה בעצם הוא פחות טוב בסטריאו? ה-DH100 הוא רסיבר סטריאו, לא קולנוע ביתי, וככזה הציפיות הן שיהיה בד"כ יותר טוב מרסיבר קולנוע ביתי רב-ערוצי מקביל וגם מסדרה או שתיים יותר גבוה. לא?
avatar
domnin 1970-01-01 02:00:00
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
במחירו אין לי מה להתלונן. אבל למה בעצם הוא פחות טוב בסטריאו? ה-DH100 הוא רסיבר סטריאו, לא קולנוע ביתי, וככזה הציפיות הן שיהיה בד"כ יותר טוב מרסיבר קולנוע ביתי רב-ערוצי מקביל וגם מסדרה או שתיים יותר גבוה. לא? נכון. מדובר ברסיבר סטריאו טהור אך עדיין אני מעדיף את הסאונד של הרסיבר קולנוע. לדעתי ה-DH100 הוא רסיבר סטריאו מוצלח אך לא מספיק טוב בשביל להתמודד מול הרסיבר הזה. נשמע מוזר, אני אפילו מרגיש עם זה מוזר, אבל זו המציאות. כמובן שדעתי היא אינה אקסיומה ויש להאזין ולשפוט בעצמך.
avatar
רונן 1970-01-01 02:00:00
אני מבין שאין PRE OUT מאחור ?
avatar
hbs 1970-01-01 02:00:00
יש רסיבר במחיר דומה עם יציאות כאלה ?
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
אני מבין שאין PRE OUT מאחור ? לא. אין לו.
avatar
1970-01-01 02:00:00
גם רסיברים אחרים של DENON וכ' של 200 דולר עולים בארץ פי כמה מאשר בחו'ל הרסיברים של סוני במיוחד הסדרה של ה ES הם בגדר חלום מבחינת צליל , תענוג.
avatar
danistar 1970-01-01 02:00:00
מזכיר לי נשכחות לפני יותר מעשור הרסיבר לקולנוע ביתי השני שלי ( אחרי פלופ רציני עם JVC ) היה של סוני . בזמנו קניתי את המכשיר שכונה STR=DB845 ( למי שעוד זוכר ) כתחליף ל JVC הדפוק שהיה לי . אני חייב להגיד שכבר אז הנדסת האנוש של סוני היתה מדהימה ולמכשיר צורף שלט לומר עם מסך LCD שהיה מכשיר בפני עצמו . המכשיר שימש אותי נאמנה קרוב ל 5 שנים עד שהתחיל לעשות בעיות ואז נאלצתי להחליפו בדנון ( אחרי שהבנתי שעם המחריים שישפר רצו על התיקון עדיף היה לקנות חדש ) . לאורך כל ה 5 שנים הוא היה אחלה של מכשיר לקולנוע ביתי עם פ'יצרים רבים מאוד ויכולות לא רעות בתחוום הקונוע הביתי . במיוחד אהבתי את השלט הלומד שלו שניתן היה ללמד אותו מקרואים וכך בלחיצת כפתור אחת הוא פתח את הטלוויזה , העביר אותה ל AV , הדליק את הרסיבר בערוץ ה DVD , הדליק את ה DVD ולחץ על PLAY וכל זה בלחיצת כפתור אחת על השלט שלו . כשכתבתם כאן על הסוני נזכרתי בנשכחות ואם יכולות המכשיר הנוכחית מקבילות נכון להיום לאלו שהמכשיר שלי נתן בזמנו אזי לכל חובבי הקולנוע הביתי הוא אכן משתלם .
avatar
1970-01-01 02:00:00
אני רק שאלה ברכות על כתבה שמיועדת גם לבעלי הכיס המעט פחות עמוק.. ;) בכל מקרה, הייתי שמח לשמוע חוות דעת גם לגבי הרמקולים שניתן (או רצוי) לשדך למגבר הזה. תודה!
avatar
m27x4 1970-01-01 02:00:00
"שבע נשמות" זה הסרט הכי מדכא?!? הנה כמה המלצות כי הרי ידוע לכל ש"דכאוני" זה ה"מפחיד" החדש. הנה מספר המלצות לסוף שבוע נטול תקווה ועתיד: Children of men עם קלייב אואן Blindness עם ג'וליאן מור המבוסס על ספר של חוזה סרמאגו ו... (תופים בבקשה) במקום הראשון, שבוע שלישי ברציפות: The road עם ויגו מורטנסן המבוסס על ספר של קורמאק מק'ארתיבתאבון ונא לא לצפות בקירבת סכיני גילוח וכדורי שינה. תודה.
avatar
m27x4 1970-01-01 02:00:00
זה רסיבר של 200$ [url=http://store.sony.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&partNumber=STRDH520#specifications][url]http://store.sony.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&partNumber=STRDH520#specifications המחיר בארץ עדיין נשמע סביר? כו, סביר ביותר. אתה מוזמן לשלוח ארצה חבילה במשקל של הרסיבר הנ"ל - זה יכפיל את המחיר ועוד לא דיברנו על מיסים, מכס ושאר תרומות למדינה. נכון, יש יבואנים המביאים מכולה, אבל זה עדיין עולה הרבה כסף וצריך לתת מתנה למדינה בכניסה לארה"ק. מה שמותיר רווח לא כל כך גדול ליבואן בסופו של דבר. כמובן שאתה יכול לקנות לבד ולהרגיש שדפקת את המערכת עם חסכון זעום במקרה זה (עד שתצטרך אחריות).
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
דווקא ל-"ילדים של מחר" יש סוף אופטימי משהו... אבל מסכים שהפרצוף החמוץ בד"כ של קלייב אואן לאורך הסרט אינו משפר במיוחד את מצב הרוח.
avatar
2011-07-12 15:26:52
רסיבר קולנוע ביתי עם ZONE 2 במחיר סביר ליאור האם אתה יכול לכוון אותי לדגמי רסיבר ביתי במחיר זול (עד 2000 שח) שיש בו zone 2 כלומר שאני יכול לחבר אותו לטלויזיה ולמערכת שבפינת הטלויזיה או / ולרמקולים (סטיראו) שנמצאים בסלון מה שנקרא A+B לפעמים תודה גיא
avatar
2012-03-04 14:55:38
HDMI upscaling האם הרסיבר יודע לעשות HDMI upscaling ל- 1080p ?
avatar
tzlils 1970-01-01 02:00:00
אני זקוק לעצה מהמומחים בפורום. ראיתי שלסוני יש רסיבר חדש. דגם: STR DH720. במה הוא שונה מה-520 והאם הוא מומלץ? אני רוצה לקנות רסיבר בסכום של עד 2500-3000 ש"ח. בשלב זה מעניין אותי בעיקר לשמיעת מוסיקה ולא לצפייה בסרטים. אשמח לקבל את המלצתכם. תודה, צליל
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
זה לא דגם חדש יותר אלא ממוקם באותה הסדרה מעל ה-520. מגיע עם חיבורים נוספים כמו USB.
avatar
tzlils 1970-01-01 02:00:00
קראתי כאן ביקורת חיובית מאוד על ה-520. האם שווה להוסיף עוד "כמה שקלים" ולקנות את ה-730 - או שנראה לך שה-520 מספיק לגמרי לצרכים שלי? מה שחשוב לי בעיקר זה איכות הסאונד שהרסיבר מוציא. האם קיים בכלל הבדל בין שני הדגמים האלו מבחינת איכות הסאונד ועוצמת הרסיבר? תודה!
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
באתר של סוני אין יותר מדי פרטים על ההגברה של הדגם הדש: http://www.sony.ee/product/hcs-home-cinema-receiver/str-dh730/technical-specifications#tab אם תמצא מקור מפורט יותר, אשמח להסתכל.
avatar
tzlils 1970-01-01 02:00:00
זו בדיוק הבעיה - בכל חיפושיי ברשת לא מצאתי ביקורת אחת רצינית. יש כמה חוות דעת שטחיות ביותר של משתמשים כאלו או אחרים. על פניו נראה שמדובר ברסיבר טוב וניתן כרגע למצוא אותו במחירים טובים ברשת. אבל אני לא רוצה לקנות "חתול בשק"...
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
לא נראה לי שמדובר בחתול בשק. לא מצאת גם דף עם פרטים טכניים?
avatar
tzlils 1970-01-01 02:00:00
ליאור - בקישור הבא יש כמה וכמה פרטים טכניים: [url=http://www.computeruniverse.net/en/products/90465621/sony-str-dh730.asp][url]http://www.computeruniverse.net/en/products/90465621/sony-str-dh730.asp כמו כן - מה אתה יכול להגיד לי על פיוניר VSX 822-K לעומת סוני 730 - מי עדיף לדעתך? תודה!
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
הפרטים לא שלמים בקישור, בכל מקרה, הרסיבר הזה לא מיועד להיות "פצצת כח", התוצאה הסופית תלויה גם בשילוב עם הרמקולים שלך. הפיוניר מרשים בקולנוע ביתי וגם כאן, צריך לשמוע שילוב ביחד עם הרמקולים.
avatar
tzlils 1970-01-01 02:00:00
OK- אני לא צריך "פצצת כוח". אל דאגה - במצבי הנוכחי אין לי שום אפשרות לשים "פול ווליום" ו"לפוצץ" את הבית... הרמקולים הנוכחיים שלי (אני קצת מתבייש לומר...) הם Mordaunt Short שקניתי אי שם בתחילת שנות ה-90.... פעם הם היו נחשבים... בשלב ראשון אתחיל איתם - בהמשך הדרך אשדרג. בכל מקרה - גם הסוני וגם הפיוניר לבטח יספיקו לי אז אמשיך להתלבט עוד קצת לפני שאחליט. מה לגבי DENON - האם רסיבר מקביל שלהם עדיף על השניים האחרים? אם כן - אשמח לקבל את המלצתך. (יש לי עדיין רסיבר DENON שרכשתי גם כן בתחילת שנות ה-90... לא שיש לי כוונה להשתמש בו - אבל יש לי פינה חמה בלב ל- DENON...)
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
הרמקולים הללו חביבים בהחלט, אין לך מה להתבייש. גם דנון יכול להתאים, ההבדלים בין אופי הצליל של הרסיברים קשורים גם לטעם אישי שלך, אתה תהיה חייב להאזין להם בחנות ולהחליט מה מוצא חן באוזניך יותר. אנחנו לא נוכל לקבוע עבורך בעניינים של טעם אישי.
avatar
tzlils 1970-01-01 02:00:00
OK - תודה רבה על הייעוץ!
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: