חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

סוני אירופה משיקה גם שירות VOD 3D לטלוויזיות | טלויזיות & וידאו | כתבות | ראשי

סוני אירופה משיקה גם שירות VOD 3D לטלוויזיות

גודל אות: Decrease font Enlarge font

סוני מצטרפת לסמסונג ומשיקה באירופה שירות VOD תלת מימד 3D Experience עם תכני חינם - קדימוני סרטים ותוכניות שונות ברזולוציית HD.


יצרניות מסכי התלת מימד, מבינות כי מחסור בתכנים מתאימים, עלול לקבור את מהפיכת ה- 3D ולכן הן לא ממתינות לאולפני הוליווד ודואגות לפתרונות משלהן.

הראשונה להשיק שירות שכזה, היתה סמסוג עם Explore 3D שזמין להורדה גם בישראל, כעת חושפת סוני גם שירות VOD 3D חינמי משלה, קודם כל באנגליה ואח"כ במדינות נוספות בעולם (כמו גרמניה, צרפת, ארה"ב וקנדה).

במעמד ההשקה, כוללת אפליקציית תלת מימד זו 3D Experience כ- 30 סרטי וידאו / תוכניות 3D / טריילרים ותכנים נוספים, כמו למשל, קטעים מאליפות ווימבלדון האחרונה והיא ניתנת לצפיה בטלוויזיות ה Bravia LCD בדגמי תלת מימד.

Sony 3D Experience

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (2 תגובות פורסמו):

avatar
זורו44 1970-01-01 02:00:00
מסריח פה משהו ,כשיצרן ענק נותן שרות תכנים בחינם. לדעתי לפי המצב בשטח,יש מיעוט של רוכשי מסכי תלת מימד והעסק לא ימריא. כלומר רק טכנולוגיה במחיר שווה לכל נפש וביטול המשקפיים ימסחר את הנושא. אם הרשתות והיבואנים היו מוסרים את כמות מכירת מסכי התלת מימד,היינו רואים שמדובר בפיל לבן לשרוטים בלבד.
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
זה לא סוד שה "הייפ" של תלת מימד לא תפס כפי שהיצרניות קיוו, בעיקר בגלל חוסר בתכנים וחוסר הנוחות בשימוש במשקפיים. לגבי "מחיר שווה לכל נפש", הסעיף הזה ימחק מרשימת הבקשות במהרה, משום שתלת מימד יהפך ל"עוד תכונה" במסכים החדשים ויגיע גם לסדרות הזולות, כבר כיום, ניתן לרכוש מסך תלת מימד במחיר של סביב 5,000 ש"ח וזה עוד ירד. בענין התכנים, היצרניות מבינות שאם הן לא ידחפו את הענין, זה לא ילך ולכן מקימות ערוצי תוכן עצמאיים, למרות שחלק מהתכנים מהווה רק "פיתיון" לרכוש את הכותרים המלאים. ביטול משקפיים? זה יקח עוד כמה שנים בגלל מגבלות טכנולוגיות, אבל, הצעד של LG במעבר למשקפיים פאסיביים, יכול לקרוץ לחלק מהצרכנים שמעדיפים נוחות, במחיר של ויתור על חלק מהרזולוציה.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הרשם לעדכוני האתר
Email: