חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

ה-VOD של NETFLIX מתחיל להתפרש בעולם | טלויזיות & וידאו | כתבות | ראשי

ה-VOD של NETFLIX מתחיל להתפרש בעולם

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Netflix מתחילה לפרוש שירותי VOD במדינות חדשות Netflix מתחילה לפרוש שירותי VOD במדינות חדשות

האם מערכי ה- VOD של YES או HOT צריכים לחשוש? NETFLIX האמריקאית מתחילה לצאת מגבולות ארה"ב ומבטיחה להביא VOD אינטרנטי למדינות נוספות.


החברה שמובילה את דגל ה-VOD  האינטרנטי בארצות הברית, יוצאת מגבולות בסיס האם ומתחילה להתפרש במדינות נוספות, בשלב הראשון, יהיה זה במדינות אשר ממוקמות במרכז ודרום אמריקה – 43 במספר וגם באיים הקאריביים.

נכון להיום, הרוב הגדול של מכשירי טלוויזיה דקים (LCD או פלזמה) שנמכרים בארה"ב וכוללים חיבור אינטרנט מובנה, מגיעים עם קישור לשירות ה- VOD של נטפליקס, מה שהופך את החברה לספקית תכני וידאו בולטת וכזו שמתחרה בגופי שידור אחרים.
Netflix מספקת תכנים וידאו מגוונים, כמו סרטי קולנוע, סדרות ותוכניות שונות באיכות HD או SD ואף החלה להפיק תכנים באופן עצמאי.

כבר לפני שנתיים, דיווחנו על כוונתה של החברה, להתפרש מחוץ לגבולות ארה"ב, אולם, עד היום, מי שרצה לצפות בתכני החברה במקומות שונים בעולם, נאלץ להשתמש בטריקים שונים שעקפו את מגבלת הגבולות, בשנים הקרובות, נראה כי לפחות בכל רחבי יבשת אמריקה, לחברות הכבלים והלווין יש גוף שידור נוסף ממנו הן צריכות לחשוש.


קישור: מקור

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (4 תגובות פורסמו):

avatar
פאדי 2011-06-07 04:17:05
אני מוכן להתערב שישראל תהיה האחרונה לקבל את השירות (אם בכלל), הרבה אחרי המדינות באזור
avatar
2011-06-07 11:30:16
בטח שזה יתעכב עם הכוח של הוט ויס, זה לא ארצות הברית פה
avatar
carmi 2011-06-07 11:50:36
האם משרד התקשורת יגביל לנו את היכולת הזאת כדי להשאיר את השליטה בתוכן. אחרי הכול היום הוא כול לקבוע (וגם קובע) לכל החברות בארץ מה מותר ומה אסור לשדר
avatar
liorkoren 2011-06-07 11:57:03
בינתיים, הרגולטור עוד שובר את הראש כיצד להתמודד עם הנושא, הרי יש כאן בעיות מורכבות יותר כמו העובדה שגוף השידור בפועל ממוקם על שרת מחוץ לגבולות המדינה וכו'.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הרשם לעדכוני האתר
Email: