חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

רמקול Image Jazzman 2.5: מבט למזרח | אודיו וקולנוע ביתי | ביקורות | ראשי

רמקול Image Jazzman 2.5: מבט למזרח

גודל אות: Decrease font Enlarge font
רמקול Image Jazzman רמקול Image Jazzman

הרמקול Image Jazzman נראה חיצונית כמו הרמקולים הידועים של Proac, אך צריך להוכיח כי גם הצליל עומד ברמה זו.

מי אנחנו?
חברת IMAGE הינה יצרנית רמקולים סינית. יצרנית זו משתמשת לרוב ביחידות של סקאן ספיק על כל דרגותיה, Image מייצרת את התיבות בעצמה ודמיונם לרמקולי פרואק יכולים להטעות גם בעל פרואק לחשוב שמדובר ברמקול זהה לשלו.

איכות גימור
ה- JAZZMAN הינו רמקול ריצפתי גדול בתצורת 2Way. בחלקו התחתון נמצאת פלטה עם ספייקים אשר מחוברת לרמקול, מעליה משתרע הרמקול בעיצוב פרואקי נפוץ, נקי ומרובע למראה.

בחלקו העליון הקדמי נמצאת יחידת המיד-בס בקוטר 6.5 אינטש, מעליה, בקו אלכסון יושבת יחידת הטוויטר.

בחלקו האחורי של הרמקול נמצאת פלטת מתכת אשר מציינת את הדגם וסוג הרמקול ומתחתיה נמצא את הטרמינלים - 4 במספר (אפשרות ל- BIWIRE) מצופים זהב. בחלקו האמצעי האחורי פורט בגודל בינוני.

קצת טכני (למרות שקשה למצוא ברשת).
Image Jazzman
טווח תדרים: 35-20KHz
נצילות: 87dB/W/M
הספק מומלץ: 50-150W

מידות(מ"מ): 215x1040x255

משקל: 22 ק"ג
יחידות:
ScanSpeak D2010/8513

קלאסי לא טבעי

קטע ראשון של ROSSINI העונה לשם SEMIRAMIDE מחכה לפקודת התחל בנגן.

תופי המלחמה בשילוב כלי הנשיפה וכלי המיתר נשמעים מתכתיים למדי ולא טבעיים במיוחד, כאשר הצליל מתגבר הרמקול הופך להיות מעט לא מאוזן וישנה תחושה כי יחידת המיד-בס "רודפת" אחרי הטוויטר המהיר.

Image Jazzmanהבמה קטנה ולא עמוקה, צריך להתרכז על מנת למקם את הכלים, למרות שניסיתי למצוא מיקום טוב היה קשה להוציא ממנו במה ראויה.
בתחום המיקרו דינמיקה הרמקול יחסית טוב אך לא מדהים. הרמקול מרגיש מעט קופסתי ולא טבעי.

שחור בקטן
MAXWELL מתוך התקליט maxwells urban hang suite רצועה מספר 2 WELCOME שוב בנגן. הגיטרות נישמעות מתכתיות למדי, כלי ההקשה ברקע נשמעים כאילו הגיעו ממכונת תופים.

גם כאן, הטוויטר מהיר מידי בהשוואה ליחידת המיד-בס, קולו של הזמר מצטרף יחד עם תוף הרגל והרמקול מרגיש לא בטוח, הזמר נישמע דקיק כאילו מגיע מהטוויטר, המיד אינו מלא והרזולוציה בתחום האמצעי נמוכה.

הבס נישמע הדוק אך לא עמוק וקצת חלשלוש. תוף הסנר חותך את האוזן והתוצאה לא מרהיבה. גם כאן נתקלתי בבמה קטנטנה ולא מרשימה כלל.

עדיף לי בג'אז
robin/raingerImage Jazzman בקטע ג'אז מצויין שעונה לשם if i should lose you עולה לבמה.

הפסנתר מפתיע לטובה ונישמע יחסית טוב (לעומת כלי המיתר בקלאסי) , כאן הבמה טובה יותר אך עדיין לא מרשימה, מקל הסערות על תוף הסנר נישמע רחוק מידי ולא מפורט, הסקסופון מגיע מהרמקול השמאלי בבירור והרמקול אינו נעלם.

הרמקול מרגיש יחסית טוב בסגנון הזה לעומת הסגנונות שניבדקו קודם אך עדיין התוצאה אינה מספקת, בסולו הקונטרבס היחידה מתברברת ורפויה מעט, קשה להבין מה הנגן רצה לנגן.

לא טיפוס של מועדון

offer nissim + maya בקטע החדש for your love מתייצבים בנגן. הייתי בטוח שכאן הרמקול יפתיע אותי, התבדתי. הוא לא מפתיע כלל. הרמקול נטול דינמיקה, הבס נישמע קטן ולא עמוק כלל, הטוויטר מתכתי וצרחני למדי, הרמקול אינו מאוזן וניכנע מהר לעוצמה. המוסיקה הזו לא בשבילו.

סיכום
יתרונות
עיצוב שדומה לרמקולי Proac, יחידות סקאן ספיק (למי שזה מעניין אותו).

חסרונות
בס, מיד, איזון טונלי, קופסתי, דינמיקה, כח ונוכחות

Image Jazzmanבעבר, בחנתי את הרמקול המדפי מסדרת ה- JAZZ, זכור לי כי מצאתי את עצמי מתאכזב ממנו.

הרמקול הזה ממוצב גבוה יותר ונישמע טיפה אבל ממש טיפה טוב יותר: הוא לא נפוח בצליל כמו המדפי הקטן אך עדיין אינו מספק בתחום הנמוך, רמת הפרטים אינה מדהימה ותמיד הרגשתי שאחד הנגנים הודח מהלהקה וניגן ברקע מאחורי פרגוד.

משהו מרגיש אפל ברמקול הזה ובכל סגנון הוא אפל במשהו אחר, פעם בפרטים, פעם בבס ותמיד חסר איזון. בסדרת הרמקולים הזו, מתפעל היצרן מעצם העובדה שהוא משתמש ביחידות של סקאן ספיק, אני חושב שסקאן ספיק לא צריכים לשמוח במיוחד במקרה הזה...

ציונים
(סולם 1-5)

בס - 2 (רזה, לא מלא, לא מאוזן אך הדוק ולא מרוח)
מיד 2.5 (תחושה אפלה של חוסר פרטים, הכל מגיע אחורה)
גבוהים - 3 (לא מאוד מפורטים ומתכתיים מאוד, אבל אפשר לומר כי לעומת המיד והבס הם יותר טובים)
דינמיקה - 2 (לא יודע למה נתתי 2 אבל התחום היחידי שבו הוא היה דינמי יחסית זה ג'אז)
פירוט - 2.5 (מפורט אך דורש ריכוז להבחנה בפרטים השונים)
איזון -1 (הטוויטר מהיר לעומת יחידת המיד-בס שמאחרת בצורה כזו שגם משקה איזוטרי לא יעיר אותה)
איכות בניה - 4 (העתק מדוייק של הפרואק, אך מרגיש יותר קופסא)

אחריות: Orac

מחיר 8,200 ₪

מידע על תנאי הבחינה

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (45 תגובות פורסמו):

avatar
דג רקק 2007-03-12 02:01:50
אאוצ'.
avatar
ofir-harlev 2007-03-12 06:17:49
רצח במלוא מובן המילה! ....מוזר, רשום באתר שלהם שIMAGE היא חברה מניו זילנד. הרבה מהדגמים שלהם משתמשים באלמנטים של מוראל, והאמת שאני לא מצאתי את הדגם שבסקירה...הממממ [url=http://www.imageloudspeakers.com/products/range.asp]http://www.imageloudspeakers.com/products/range.asp
avatar
Sonus 2007-03-12 08:49:45
מעולם לא שמעתי על הרמקול אבל בתור אתר שרוצה להיות מקצועי אסור היה לפרסם קטילה כזו. במיוחד שהרמקול נבדק עם הגברה אחת בלבד ופרה אחד בלבד. יכול להיות שהשילוב הזה לא מתאים לרמקול או שההגברה לא יכולה להזיז אותו כמו שצריך. איך מצפים מקורא שקורא את הסקירה לדעת משהו על הרמקול?
avatar
נמר 2007-03-12 10:42:59
היי סונוס. עד היום בחנתי ובדקתי עם האלקטרוניקה הנוכחית עשרות מוצרים, למדתי להכיר אותה באופן אבסולוטי. ישנן בעיות ששמורות לרמקול וישנן בעיות אלקטרוניקה. רמקול שהמיד שלו אינו מלא לא יתמלא עם אלקטרוניקה אחרת אלה אולי יהיה טיפה יותר ניסבל, המגבר הינו מגבר 150 וואט חזק מאוד, הוא הניע עד לא מזמן את ההרמוני שלי ועשה זאת טוב {לא מצויין}, אני מאמין שאין לו בעיה להיתמודד עם האימג' מבחינת שליטה לכן הבס הפלפי אינו קשור לשליטה של המגבר אלה לאיכות בנית הקרוס החיתוכים וכ"ו. מה שאני בא להסביר הוא שמאחר ואני מכיר את האלקטרוניקה הזו על המון רמקולים אני יודע לזהות את היתרונות שלה מול הרמקול וגם את החסרונות שלה, את הצדדים החלשים של המגבר והקדם מול רמקולים שונים. בנוסף בחנתי את הבן של הרמקול הזה, גם הוא לא היה להיט גדול, האם יכול להיות שגם האודיולאב שבחן בנוסף 18 רמקולים בו זמנית לא התאים לו? סונוס. אנו אתר מיקצועי על ידי זה שאנו לא מפחדים לתת גם ביקורת רעה, מנסיוני בתחום הרמקולים הרצפתיים עד 10K אני אומר בביטחון מלא שגם סוניק פרונטיר וגם קונארד גונסון פרימייר 8 לא היה מוציא ממנו הרבה יותר מוסיקה ממה ששמעתי ממנו.
avatar
נמר 2007-03-12 10:49:09
מעבר שלא הכל וורוד בעולם האודיו, ברגע שמוצר אינו נישמע טוב והוא עומד למבחן אתם תדעו על זה, אין ברצוני להסתיר ממך או מכל גולש מידע, וכל אחד יעשה עם המידע שהוא מקבל בכתבותי את החישובים שלו, עד היום לא קרה שהדיאגנוזה שלי בסקירה הייתה שגויה, כאשר שמעו אחרים את מה ששמעתי הגיעו למסקנות דומות לשלי. אגב סונוס, אין לי טענות חלילה לגבי הערתך, אם לא הייתה נערכת השוואה מול רמקולים אחרים הטענה שלך הייתה נכונה ומקובלת עלי ב-100% .
avatar
רוזי1 2007-03-12 11:17:35
נמר דווקא למלא מיד זה הדבר הכי קל. קח מגבר מנורות "קלאסי" ותראה איך אתה ממלא את תחומי המיד של כל רמקול.
avatar
Sonus 2007-03-12 11:28:19
היי סונוס. עד היום בחנתי ובדקתי עם האלקטרוניקה הנוכחית עשרות מוצרים, למדתי להכיר אותה באופן אבסולוטי. ישנן בעיות ששמורות לרמקול וישנן בעיות אלקטרוניקה. רמקול שהמיד שלו אינו מלא לא יתמלא עם אלקטרוניקה אחרת תתחיל להכיר מגברי מנורות היי סונוס. מה שאני בא להסביר הוא שמאחר ואני מכיר את האלקטרוניקה הזו על המון רמקולים אני יודע לזהות את היתרונות שלה מול הרמקול וגם את החסרונות שלה, את הצדדים החלשים של המגבר והקדם מול רמקולים שונים. משום מה אני מעט בספק עם ההצהרה הזו היי סונוס. בנוסף בחנתי את הבן של הרמקול הזה, גם הוא לא היה להיט גדול, האם יכול להיות שגם האודיולאב שבחן בנוסף 18 רמקולים בו זמנית לא התאים לו? בהחלט כן, אני לא יודע לענות בוודאות על זה. האם בחנת את הבן עם מגברים נוספים? אולי מנורות? אנו אתר מיקצועי על ידי זה שאנו לא מפחדים לתת גם ביקורת רעה, מנסיוני בתחום הרמקולים הרצפתיים עד 10K אני אומר בביטחון מלא שגם סוניק פרונטיר וגם קונארד גונסון פרימייר 8 לא היה מוציא ממנו הרבה יותר מוסיקה ממה ששמעתי ממנו. קבל ח"ח גדול על הביקורת, מעטים האתרים שהיו מפרסמים את זה אבל מצד שני הנחות הם האמא של כל הפישולים (באנגלית זה נשמע טוב יותר), היתי נמנע מלהניח הנחות ומנסה יותר לקבל הוכחות.
avatar
dudib 2007-03-12 12:31:19
נשמע מאוד מאכזב , אם היתרונות היחידים זה הדמיון לפרואק והציון שהרמקול משתמש ביחידות של סקאן ספיק .
avatar
KOOKE 2007-03-12 13:43:25
אאוץ' בריבוע.. נמר כל הכבוד על ביקורת קטלנית ונטולת פחד כשצריך... לדעתי בין האתרים הבודדים שהיו מעיזים לכתוב כך את דעתם. שלמה
avatar
truejoker 2007-03-12 16:32:10
לסונוס שני דברים : 1- מגבר מנורתי לא "ממלא" מיד . מגבר מנורתי הוא מגבר מאוזן שהמיד אצלו כ"כ טוב , עד שמי שבא ממגברים SS פתאום מגלה את המיד שתמיד היה והיה חסר בSS 2 - יש עד כמה שאני יודע 3 תוכניות לבנית רמקולים כמו פרואק בDIY . זה שלקחת תוכנית ושמת שם אלמנטים של סקאןספיק , לא אומר שתקבל רמקולים מעולים . אני לא מכיר מי עושה רמקולים בדרייברים של סקאן ספיק , אבל ברכב יש חברה בשם גנסיס שהיא נחשבת ההיי אנד , אז אם אקח את הדרייברים של הסקאןספיק שהיא משתמשת בהם בלי הקרוס שלהם אני אקבל גנסיס ? לא . כנראה החברה הזו לא יודעת לבנות קרוסים והיא אפילו לא יודעת/יכולה להעתיק את התרשימים של הקרוסים שמתאימים לקלון של פרואק שנמצאים ברשת
avatar
Sonus 2007-03-12 16:37:07
לסונוס שני דברים : 1- מגבר מנורתי לא "ממלא" מיד . מגבר מנורתי הוא מגבר מאוזן שהמיד אצלו כ"כ טוב , עד שמי שבא ממגברים SS פתאום מגלה את המיד שתמיד היה והיה חסר בSS איפה אמרתי שמגבר מנורות ממלא מיד? כנראה החברה הזו לא יודעת לבנות קרוסים והיא אפילו לא יודעת/יכולה להעתיק את התרשימים של הקרוסים שמתאימים לקלון של פרואק שנמצאים ברשת שוב פעם הנחות? לא הבהרתי את עצמי בנוגע לזה?
avatar
exupgh12 2007-03-12 17:13:17
ביקורת גלויה ונוקבת, כול הכבוד על התעוזה המשיכו ככה.
avatar
אורי_ו 2007-03-12 17:25:49
טוב מאוד. אני מרוצה. אני נהנתי. לא הכל וורוד, וטוב שיש מישהו שמוכן להגיד את זה. מענין מה יגידו חסידי סקאן ספיק המטורפים על רמקול עם יחידות שלהם שנשמע לא טוב...
avatar
niko 2007-03-12 18:18:23
אם זה הרמקול שהיה בתערוכה האחרונה,אז אני מסכים עם כל מילה של נמר.
avatar
il1 2007-03-12 18:24:33
לא מבין על מה 'ההמולה', כאשר הציונים היו בחלק העליון הדבר התקבל בטבעיות- ולי זה נראה הרבה יותר מוזר. מרבית המוצרים שפגשתי בימי חיי היו בינוניים ומטה, אז מבחן אחד מתוך עשרות נראה לי יחס בלתי סביר המוטה כלפי מעלה. אני מבין את הביקורת על הציוד הנילווה- והערתי על כך בתחילת המבחנים. אבל במיגבלות הנתונות יש לזכור שני דברים: הראשון, זה טעמו והשקפתו של נמר- מישהו רוצה לבחור רמקול לשמיעה, יקח מגבר שלו וישמע אחד מהטובים ואחד מהגרועים לטעמו של נמר. לא משנה מהתהיה התוצאה- נקודת התייחסות להפרשים בטעמים תעגן כיוון לחיפוש האישי. השני, אין מבחן מושלם- אבל יש מבחנים השוואתיים רציניים ויש מעשי שרלטנות, נמר עושה יותר ממאמצים חריגים לעשות משהו באיכות גבוהה- כמה פעמים זיהיתם דבר דומה ברשת ? צריך לקחת את המבחן בפרופורציה לטעמו של נמר- בדיוק כפי שאנחנו מתייחסים לכל ביקורת ובכל תחום, בזיקה להבנתנו / הערכתנו את הכתב ונטיותיו המיקצועיות. ולהערה כללית- ראיתי בימי חיי ביקורות על ציוד עם נילווים שמי שחיברם למושא הבדיקה הוא או דביל או מפגר, אבל הם כותבים במגזינים עם הרבה דפי כרומו. במבחן הסבירות נמר יכל לכתוב לאחר שימוש בציוד טוב יותר- אבל 'סטייתו' ממבחן הסבירות היא לא 'בשמיים'.
avatar
אורי_ו 2007-03-12 18:33:43
:).
avatar
ALMA 2007-03-12 18:54:10
נמר כל הכבוד על הסקירה. (Y)על האומץ והנחישות.
avatar
Orac Hi-End 2007-03-12 19:20:18
אינפורמציה לחברים: על פי נתוני הספק, כל סדרת הרמקולים הקיימים בחברה כרגע מתאימים במיוחד למגברי שפורפרות. כדבריהם, הרמקולים אופסו וכוונו בחברה על ידי מגברי מנורות בכדי לתת את התוצאה המתאימה והמשתלבת הכי נכון מבחינת סאונד למגברי מנורות. על פי הייצרן, המגבר האופטימלי הוא מגבר עם שפורפרת 300B . כרגע החברה בתהליך קוו ייצור חדש של רמקולים אשר הדריברים שלהם הוא של SEAS מקווי הייצור הגבוהים של החברה. כמו כן, רמקולים אלו כוונו ומתאומים גם למגברים טרנזיסטוריים. בקרוב אפרסם אינפורמציה בנושא. ערב טוב לכולם.
avatar
liorkoren 2007-03-12 19:23:01
תגובה מכובדת של היבואן (Y) תודה על המידע.
avatar
truejoker 2007-04-12 00:09:16
אינפורמציה לחברים: על פי נתוני הספק, כל סדרת הרמקולים הקיימים בחברה כרגע מתאימים במיוחד למגברי שפורפרות. כדבריהם, הרמקולים אופסו וכוונו בחברה על ידי מגברי מנורות בכדי לתת את התוצאה המתאימה והמשתלבת הכי נכון מבחינת סאונד למגברי מנורות. על פי הייצרן, המגבר האופטימלי הוא מגבר עם שפורפרת 300B . כרגע החברה בתהליך קוו ייצור חדש של רמקולים אשר הדריברים שלהם הוא של SEAS מקווי הייצור הגבוהים של החברה. כמו כן, רמקולים אלו כוונו ומתאומים גם למגברים טרנזיסטוריים. בקרוב אפרסם אינפורמציה בנושא. ערב טוב לכולם. אוראק תעשה טובה תבקש מהחברה שתמשיך להשתמש בסקאן ספיק . אני אוהב את סיז , ולשמוע תגובות כמו של אורי בגלל החברה הזו יהיה לי ממש לא נעים :) כמו כן , אם אני הבנתי נכון את מה שאמרת , אזי הם השתמשו במגברי מנורות ולכן המיד הגרוע שלהם ?!!!! , ומה היה קורה אם הייתי משתמש בKT88 ובPP ? ממתי בדיוק בונים רמקול לסוג מסויים של מגבר ? ועוד מעיזים להודיע זאת קבל עם ועידה , ואומרים שהשידרוג הבא הם יכוונו את הרמקול?!!!! לא נעים לי לומר , כי בד"כ אני משתדל להיות די סובלני וסבלני , אבל תגובה כזו היא פשוט ללעוג לכול הלקוחות בפוטנציה שלהם . תודו על האמת ותגידו "רבותי אנו לא יודעים לכווין קרוס כמו שצריך ע"מ שהדרייברים ינגנו בהרמוניה , אנו צריכים מישהו שיבחר לנו נקודות חיתוך וסלופ שמתאים לדרייברים ולקופסה כי אנו לא יודעים לבצע את זה " ואני מודיע לך עכשיו , שגם אם הם יקחו סיז הרמקול שלהם יהיה מזוויע באותה צורה ואולי יותר , כי הדרייברים של סיז הם מעולים , אבל הם פחות סלחנים מדרייברים של סקאן ספיק (זו גם הסיבה העקרית שסקאן ספיק מקבלים יותר כסף ). לדעתי אתה יכול לחסוך לנו
avatar
נמר 2007-04-12 00:45:52
ג'וקר. לוני כתב הודעה תגובה מכובדת לכתבה, אתה באת והחלטת להודיע שהרמקול הבא שלהם יהיה גרוע ויהי מה. אני לעומת זאת למדתי משהו אחר. לא שמעתי - לא יודע. אני מקווה שתערוך את ההודעה שלך ותדיין עם לוני בצורה יותר נעימה ... בבקשה.
avatar
audio6 2007-04-12 02:31:45
אני יחסית חדש בכול הקשור לפורומים ואני רוצה לומר לכל מי שבודק את הרמקולים {נמר} ולכל הספקים שנותנים את הרמקולים שלהם לבדיקה שחייב להיות הסכמה שלפעמים הבדיקה יכולה להיות לא טובה אז תחשבו לפני שאתם נותנים רמקולים לבדיקה ותישמחו כשהבדיקה יוצאת טובה אז איין פה את מי להאשים ;) יפה מאוד נמר (Y)
avatar
aloni 2007-04-12 09:46:46
ג'וקר, גועל נפש של תגובה אפילו בשבילך. אני הייתי מוחק אותה.
avatar
truejoker 2007-04-12 11:14:09
נמר ואלוני , עם כול הכבוד אני נמצא בפורומים מספיק זמן , ואני חושב שניתן לבדוק מספיק הודעות שלי , כך שניתן להבין כבר מהתחלה שאני בד"כ אדם מאוד מנומס . אבל אי אפשר לצאת עם תגובה כזו כמו שהוא יצא . כי למי שמבין טיפה זה פשוט זלזול קולוסאלי . רמקול שאומרים לך שהוא מתוכנן לSET של מנורות מסויימות ובגלל זה הוא גרוע ?!!! אני לא בסדר או שהיציאה הזו היא עלבון לשכל ? ממתי חברת רמקולים/יבואן אומר שהוא מתכנן רמקול למגבר אחד ?!!! ובמיחוד שמי שמבין טיפה את העקרונות של בנית רמקולים ע"פ תוכנית , היה אומר לכם שמדובר בקרוס . גם אתה נמר אמרת את זה . עם כול הכבוד צריך בהחלט לדעת מתי לא לומר דבר רע על עוסק כי הוא לא יכול להגיב , אבל גם זה לא מקנה לעוסק את הזכות "לירוק על התבונה שלנו " בנתינת תירוצים כאלו . ועל זה כעסתי , והסברתי גם למה . ואם זה נראה לכם תוקפני מידי אז מה תגידו על ה"יריקה " שלו ? או ששמא היות והוא אמר את זה בצורה יפה זה פחות עלבון/יריקה על ההגיון ? ונמר אני מבטיח לך שאם הם יקחו את הרכיבים של סיז , הם יקבלו אולי סאונד יותר טוב , אבל אם הם לא ישפרו את בניית הקרוסים שלהם , אתה תראה בעצמך שהם ישמעו יותר גרוע . כי אם תבדוק את הדפי PDF של הרכיבים הטובים שלהם , אתה תראה לבד שיש להם גבולות שאסור לעבור אותם . כשהם במעטפת שלהם הם נפלאים , אבל כשיוצאים מהמעטפת , הם פחות סלחניים מסקאןספיק . ולכן לבוא ולומר שזה ישתפר כי אני אכוון לSS ואקנה רכיבים של סיז זה פשוט עבודה בעניים . זה לומר בפשטות אני לא יודע מה הבעיה אבל אני אתן לך תירוץ עלוב שלא מחזיק מיים בתקווה שתאכל אותו . אז אתה ואלוני יכולים להיות פוליקאלי קורקט , ולאכול את התירוצים הכי עלובים שבאים למעשה לרדת על האינטליגנציה שלכם . אני לא . וכשאני רואה מישהו שחושב שאני טיפש , אני מסביר לו למה הוא טועה
avatar
efib 2007-04-12 11:19:14
ג'וקר אמיתי, אכן אתה נמצא מספיק זמן ובנוסף אפשר היה להתרשם שאתה מנומס. אבל ... אכן הפרזת בתגובה (N) ולפעמים ... לא מביש להגיד סליחה. כל אדם מתרתח לפעמים ואומר משהו שלא צריך. אפילו לי זה קורה לעיתים רחוקות ;)
avatar
נמר 2007-04-12 13:51:14
ג'וקר. אני מאמץ את התגובה של אפי. אין מה להתרגז.
avatar
Orac Hi-End 2007-04-12 14:57:19
truejocker, אולי לא הסברתי נכון את אינפורמציית הייצרן. הרמקולים כוונו (SET) לשמע יותר טוב במגברי מנורות (בכל הסוגים) ולא רק בסוג ספציפי. בכדי לקבל את התמורה המלאה לסאונד, מציין הייצרן עדיפות למגבר שפורפרות 300B . רמקולי IMAGE היא בין המובילים בתחום הנ"ל במזרח הרחוק ופופולריתה בסין באה אחרי חברת AURUM הסינית. החברה משווקת יותר במזרח הרחוק את מוצרייה מאשר באירופה. בקרב האודיופילים במזרח הרחוק השימוש במגברי מנורות הוא רב יותר משימוש במגברים טרנזיסטוריים ולכן החברה בצעה את ה-SET יותר לקהל האודיופילים המקומי. קוו ייצור רמקולים החדש של החברה כוללים דרייברי SEAS . רמקולים אלו מיועדים יותר לשוק האירופאי ולכן התכנון והכיוונון מיועד כך שיתאימו גם למגברים טרנזיסטוריים ולא רק למגברים שפורפרתיים. אני מקווה שהאינפורמציה מעלה די מספקת. יום טוב.
avatar
truejoker 2007-04-12 19:46:18
אוראק זה כבר נשמע יותר טוב . זו תגובה שלא מעליבה , ולכן אני אבקש סליחה . למרות שלמרות המוניטין שלהם , אני מציע לך לומר להם שיבדקו את הקרוס . אני מכיר את הסקאןספיק , וגם את הסיז מהשימוש שלהם ברכב . ואם אתה רוצה פשוט לבדוק , תקח רמקול תנטרל את הקרוס שלו ותגביר אותו דרך קרוס אלקטרוני , ותראה מה היחידות האלו מסוגלות לבצע . ועוד דבר רמקול שמיועד לSET הוא רמקול שיש לו נצילות גבוהה , ואימפדנס די קבוע , אני מציע שתבדוק בעצמך את הפלוטים של הדרייברים האלו , ותבין לבד . אל תגיד לי אלא פשוט עבור עצמך בתור יבואן לך תבדוק , אני חושב שתבין כמה דברים מכול מקום שיהיה בהצלחה
avatar
ofir-harlev 2007-05-12 02:24:24
למה אף אחד לא הגיב לי? למה רשום באתר של IMAGE שהיא חברה מניו זילנד?!
avatar
אורי_ו 2007-05-12 03:40:33
איפה שמעת בדיוק באיזה רכבים? לא יודע לי על יותר מכמה רכבים יחידים מאוד בארץ עם רכיבים כאלו. שלא נדבר שהקשר בין רכב לבית הוא קשר דק מאוד.
avatar
liorkoren 2007-05-12 09:39:46
למה אף אחד לא הגיב לי? למה רשום באתר של IMAGE שהיא חברה מניו זילנד?! מה כתובת האתר?
avatar
carmi 2007-05-12 14:16:09
זה אתר החברה nelsonaudio שמיצרת את הרמקול http://www.nelsonaudio.cn/en/about.asp
avatar
truejoker 2007-05-12 16:51:40
איפה שמעת בדיוק באיזה רכבים? לא יודע לי על יותר מכמה רכבים יחידים מאוד בארץ עם רכיבים כאלו. שלא נדבר שהקשר בין רכב לבית הוא קשר דק מאוד. אני מודע היטב למי יש רכיבים כאלו כאן בארץ , אני גם מודע למי ואיך יש רכיבים כאלו בחו"ל , ויש לי את חוות הדעת על נקודות החיתוך האופטימליות (לא אלו שנראות בגרף ). אז אני מסכים שבמכונית יש את הקבין גיין וזה משנה את נקודת החיתוך . אני גם מודע לעובדה שבמכונית בגלל המרחב משתמשים יותר בסלופ ובנקודת חיתוך להשיג אימאג' ובמה , ולכן זה שונה . עדיין אני מבין טוב מה שאמרתי . אני גם חושב שאתה כבר מכיר אותי מספיק לדעת שאני לא אומר דברים סתם חסרי ביסוס , אז בא לא נכנס יותר מידי לנושא
avatar
אורי_ו 2007-05-12 18:44:32
אני פשוט רצה לדעת איפה שמעת. והאם פיזית , או כמו הרבה רק שמעת ממי ששמע שאמר, שיודע שידה ידה ידה?
avatar
aviv007 2007-05-12 21:49:17
כאחד שמכיר את הדרייברים המדוברים היטב (ProAc 2.5 Clone ) אני דיי בדיעה עם ג'וקר- שהתיכנון של הקרוס כנראה שאינו בנוי כראוי. ע"פ טרואלס גברסן ,מומחה DIY שביצע את המחקר הכי מעמיק שמתועד ברשת על הדרייברים,החיבור בין הטוויטר 8513 ל-8535(מיד-באס) מאוד בעייתי והוא מציע מ"ס טוויקים באתר שלו למיזעור הבעיה.כמו כן,להעתק של הפרואק ישנם מ"ס של גרסאות,בינהם הגירסה הסינית שמתאפיינת בקרוס בעל HP הכולל נגד בעל התנגדות נמוכה מהצריך,אשר כנראה אחראי בין היתר ליצירת המתכתיות ועוקצניות עליה דיווח נמר-אני משאר שהיא הבסיס הכללי לתכנון הקרוס של ה- Jazzman . אני יכול אכן להעיד מנסיוני,שהדרייברים מאוד "חושפניים" ומאוד קשה להגיע איתם להתאמה נכונה ,אבל עם תכנון נכון,יש להם פוטנציאל מאוד גדול !
avatar
gtr 2007-07-12 00:30:24
"כמו שנאמר- לפעמים השלם גדול מסך החלקים שמרכיבים אותו" אז נכון יש דריברים טובים,פורניר אגוז אפריקני,ולוק פוראקי. ובכל זאת...משהו רקוב בממלכת דנמרק. לא אהבתי את מה ששמעתי בתערוכה האחרונה-וזה בלשון המעטה.(N)
avatar
exupgh12 2007-07-12 09:53:19
שאלה - כמה קשה לעשות reverse engineering לקרוס ? האם מדובר במשימה שהיא מעבר לכוחות היצרן?
avatar
אורי_ו 2007-07-12 19:00:57
האם חשבנו על זה שככה התכוון היצרן? אם אנ יזוכר היצרן הוא סיני.. יכול להיות שהמנהנדסים הסינים רגילים לטונאליות וגוון של מוזיקה סינית ומזרח אסייתית , ולכן ככה נשמע להם הרמקול טוב?
avatar
נמר 2007-07-12 20:01:03
האם תושבי ישראל מאזינים רק למוסיקה ישראלית? ואם לכך היתכוונו אזי מוסיקה סינית מורכבת מכלים אקוסטים, בם תקרא שוב את הסקירה תבין שזו אינה היתמחותו של הרמקול.
avatar
אורי_ו 2007-07-12 20:05:46
ניסית לשמוע מוזיקה סינית עליו? כזכור לי המוזיקה הסינית ששמעתי בחיי מורכבת מטונאליות של תדרים מאוד גבוהים.
avatar
נמר 2007-07-12 20:31:28
אורי אני ארגיע אותך. הרמקול הזה לא יוצר בשביל מוסיקה סינית. מעבר לכך שישנה מוסיקה סינית אוטנטית שמשלבת גם תופים.
avatar
אורי_ו 2007-07-12 20:35:21
להרגיע? על מה בדיוק? כן אבל בעיקרה היא מוזיקה עם טונאליות גבוהה. לא הבנתי מה הקטע...
avatar
נמר 2007-08-12 05:26:28
אורי - אתה לא ברור לי.:)
avatar
truejoker 2007-08-12 22:21:33
אורי ,אני מציע שתנסה למצוא מוסיקה שלדעתך תתאים פרפקט לרמקול , ואז תקנה את הרמקול הזה
avatar
אורי_ו 2007-08-12 23:29:55
לא תודה למזלי יש לי רמקול ככ טוב שהשדרוג הבא יהיה ב 15-20 אלף שקל. מינימום.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הרשם לעדכוני האתר
Email: