חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

חנות בפוקוס – סטריאו סטאר בפתח תקוה | רמקולים & אודיו | כתבות | ראשי

חנות בפוקוס – סטריאו סטאר בפתח תקוה

גודל אות: Decrease font Enlarge font
סטריאו סטאר - חנות אודיו וקולנוע ביתי בפוקוס סטריאו סטאר - חנות אודיו וקולנוע ביתי בפוקוס

על דרך ז'בוטינסקי, בכניסה לעיר פתח תקוה, נצבת אחת מהחנויות הוותיקות בתחום – סטריאו סטאר. משה כהן, הבעלים של החנות מספר על סטריאו סטאר מתחילת דרכה ועד עצם היום הזה.


קצת הסטוריה

סטריאו סטאר הוקמה בנובמבר 1978, אז זו היתה בעצם דירה ברחוב אוסישקין עיר בפתח תקווה אשר הוסבה לחנות, השם היה "חזי משה – סטריאו סטאר". חזי היה שותפו של משה כהן במשך שנים רבות עד שהעביר לרשותו של משה את ההגה שממשיך מזה כ- 14 שנה כבעלים היחיד של סטריאו סטאר. בשנת 87 הועתקה החנות אל רחוב ז'בוטינסקי 100 וכיום מדובר למעשה על שלוש חנויות שכנות שחוברו להן יחדיו לחנות אודיו וידאו מתמחה אחת וענקית.

משה כהן הגיע מתחום ה- Pro כאשר שימש בעברו כטכנאי סאונד במה. הוא מספר כי אהבתו למוסיקה  זרמה בעורקיו עוד מהילדות. כיוםֿ, נהנה משה מתחביב הזימרה ומידי פעם הוא שר באירועים שונים אליהם הוא מוזמן במיוחד כזמר -  שם, על הבמה הוא פורח.
למען האמת, לי טרם יצא לשמוע אותו שר אך אם הוא משקיע בשירה כפי שהוא משקיע בסטריאו סטאר אז כנראה שהוא זמר משקיען!

סטריאו סטאר - חנות אודיו וקולנוע ביתי
מה יש בחנות

סיור בחנות מציג בפני מחלקות מסודרות לפי נושאים, בכניסה ניתן למצוא חלל גדול, ממודף, עמוס במגברי קולנוע ביתי, סטריאו, רמקולים לקולנוע ביתי ומוסיקה. כשאני אומר עמוס אני מתכוון ל-24 מגברים שונים, 32 זוגות רמקולים שמחוברים למרכזיה אשר מאפשרת לשלב בין הרכיבים על מנת שהלקוח יוכל לבחור את השילוב שמשביע את רצונו.


רמקולים, מגברים, רסיברים, טלוויזיות ועוד
נכנסים פנימה יותר בתוך חלל החנות, כאן ניתן לפנות למספר כיוונים:


צד שמאל – מוביל למתחם בו חדר סטריאו היי אנד שמציג רמקולים יקרים של פרדיים (בלעדי לחנות זו), רמקולי חברת קנטון, מגברי Antam וגם מגברים / רסיברים עבור קולנוע ביתי מהסדרות הגבוהות של ימאהה. חדר נוסף שמציג רמקולים מעוצבים (Life Style), סטלייטים ורמקולים שקועי קיר. בכל אחד מהחדרים מוצג מסך טלוויזיה ברזולוציית 1080p מהדגמים החדישים אשר מציג שידורי HD להדגמות.

סטריאו סטאר - חנות אודיו וקולנוע ביתי

ממשיכים פנימה עוד קצת ומוצאים את מחלקת מסכי הטלוויזיה (פלזמה או LCD) בה מוצגים שני קירות מסכים, קיר אחד נושא פלזמות והשני הינו קיר טלוויזיות LCD שמריץ תכנים זהים דרך מרכזיה. “איננו מכוונים את המסכים על מנת שאחד יבלוט יותר מהשני" אומר משה ומראה לי כי כל המסכים מאופסים ומנוטרלים מאפקטים ומצהיר "הלקוח בוחר לפי ראות עיניו בלבד..

סטריאו סטאר - חנות אודיו וקולנוע ביתי

חלל נוסף בחנות מהווה חדר רמקולים שקועים עם מבחר של יותר מ-100 זוגות רמקולים שקועים שונים. באותו מתחם, אנו מגלים הכנות לחדר המקרנים בו ידגימו אנשי סטריאו סטאר מקרנים שונים בשלל מחירים בתצוגה מיוחדת בחדר שיעוצב כמו חדר קולנוע.

עוד במתחם הימני, ממוקמת מחלקת "בית חכם" והתקנות, ממנה יוצאים פרוייקטים מורכבים יותר עבור לקוחות שמחפשים מערכות שליטה ובקרה באלקטרוניקה הבידורית והתאורה בביתם.

סטריאו סטאר - חנות אודיו וקולנוע ביתי
מיוחדים
צוות סטריאו סטאר מתחייב כי יחזירו את כספיכם בחזרה במידה ותמצאו את אותו מוצר שרכשתם שם במחיר זול יותר.
אנשי החנות יגיעו לייעוץ בבית הלקוח ללא התחייבות רכישה.
מומלץ להגיע עם דיסק אהוב ומוכר של מוזיקה, בכדי להתרשם נאמנה מאיכות המוצרים.

בנימה אישית
ישבתי במשרדו של משה, כאשר אנו מנהלים שיחה ממושכת. מידי פעם סובבתי את ראשי לעבר הקיר וגיליתי גם שם מספר דברים מאוד מעניינים. זה מתחיל בתמונות של צוות העובדים של סטריאו סטאר. חלק מאותם פרצופים צעירים שניבטים מהתמונות שעל הקיר, ממשיכים לעבוד באותו המקום בדיוק, כשהם צוברים שנים רבות של וותק בתחום.

סטריאו סטאר - חנות אודיו וקולנוע ביתי

סטריאו סטאר - חנות אודיו וקולנוע ביתימשכו את עיני גם לא מעט תמונות עם תודות לסטריאו סטאר על תרומתם. משה, על פי התמונות והתודות שעל הקיר הצדדי והלא כל כך בולט, התגלה כאיש תרומות נדיב. זה כבר מחמם את הלב. לפחות את הלב שלי.

מכאן אני מוסר את ברכתי למשה כהן וצוות סטריאו סטאר ומודה להם על האירוח המענג והמעניין ומחכה בקוצר רוח להזמנה כאשר חדר ההקרנה יהיה מוכן.

המוטו שלי: “טעמו הרע של שירות גרוע נשאר זמן רב אחרי טעמו המתוק של המחיר הנמוך".

נקודות לצרכן

טווח מחירים – בין 300 ועד ל-40,000 ש"ח לרכיב.
טרייד אין – יש
קולנוע ביתי – יש
מסכים ומקרנים – יש
בית חכם – יש
היי אנד - יש

כתובת החנות: רחוב ז'בוטינסקי 100, פתח תקוה
טלפון: 03-9241010

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (34 תגובות פורסמו):

avatar
ruti 1970-01-01 02:00:00
סוף סוף מפרסמים את החנות הנפלאה הזו מגיע להם כל הקרדיט שבעולם על הגינות ושירות נפלא.הלוואי שירבו כמותם בתחום.(Y)(ורד)
avatar
carmi 1970-01-01 02:00:00
מכמה ביקורים שלי בחנות אני חייב לציין את היחס ומיקצועיות הטובים שתמיד קיבלתי שם (Y)
avatar
HiFiBuzz 1970-01-01 02:00:00
גם אני ,רמי נותן יחס אישי ואכפתי.גם במחירים הם שפויים יחסית לארץ.
avatar
איתי_הגיתי 1970-01-01 02:00:00
רמי הוא 10, רסיברים אני קונה/משדרג אצלו כבר 10 שנים. (רק לא ביום שישי!)
avatar
ruti 1970-01-01 02:00:00
ישנם שני רמי ושניהם מקצוענים. אני מכירה את החנות והמוכרים 18 שנה.
avatar
il62 1970-01-01 02:00:00
מפרגן בגדול לחנות סטריאו סטאר ולעומד בראשה משה כהן! בתחילת דרכי בעולם הסאונד הרב ערוצי הייתי לקוח של החנות תמיד קיבלתי יחס טוב ומסביר פנים מרמי ברלב ומעוזי וכמובן מהמלך הבלתי מעורער משה כהן אני זוכר שכל פעם שנסעתי עם חבר בכדי שהוא יצא משם עם משהו חדש -יצאתי אני בעצמי עם רסיבר או רמקולים ח ד ש י ם תמיד בכיף -בחיוך ועם מחיר מצויין וחווית קניה מצויינת! גם היום כאשר אנחנו שנינו בתחום אנחנו עוזרים אחד לשני -אם הוא נתקע במשהו בצפון אניגמה זה הבית שלו ואותו כנ''ל אם אני צריך משהו במרכז.. משה הוא איש מדהים וחבר אישי -אח! חיים הרכש החדש הוא יוצא אניגמה שעבר למרכז והוא ממשיך את השושלת של היחס הטוב והמקצועי של סטריאו סטאר !בהצלחה עיוני! כתבה יפה ומפרגנת -כל מילה אמת ! שיהיה בהצלחה ! ישראל אניגמה
avatar
אורי 1970-01-01 02:00:00
משה, משה... צדיק בסדום. בכל פעם שרציתי לרכוש מוצר אודיו עלתה השאלה מהיכן לקנות. ברגע שהנעתי את הרכב, הרכב נסע אוטומטית מירושלים לפתח תקווה. אין עליו. השירות שקיבלתי היה תמיד נהדר. כבר 10+ שנים. כל חברי שהפניתי, רוכשים רק מסטריאו סטאר. ממליץ בחום.
avatar
rami 1970-01-01 02:00:00
משה ,עוזי ורמי מגיע לכם את מירב המחמאות על הסבלנות מקצעיות וחברות במהלך שנים רבות של היכרות . חווית קניה אמיתית ממליץ בחום רמי מורה לנהיגה
avatar
עמית 1970-01-01 02:00:00
למשה כהן האחד והיחיד ולכל הצוות הנפלא בסטריאו סטאר לפני 5 שנים נכנסתי אליכם במקרה,לאחר חווית קנייה גרועה בחנות אחרת,ויצאתי מיכם מאושר ושמח,מאז עשיתי אני ומשפחתי לא מעט רכישות,אני תמיד מצפה ומחכה כל פעם להגיע אליכם לביקור. למשה כהן אחי היקר,לך ולכל הצוות אני מאחל עוד שנים של שגשוג והצלחה,ושתמיד נרגיש בסטריאו סטאר,שזה הבית שלנו. עמית
avatar
1970-01-01 02:00:00
כתבה יפה אך לא ממצה. האמת היא הרבה יותר פשוטה יש מעט מאוד חנויות שאתה מרגיש בהן כמו בבית , סטראו סטאר היא אחת מהן. אני מכיר את מושיק מעל 21 שנה. אני יכול להסתובב בכל מיני חנויות יוקרה כאלו ואחרות אבל בשביל לקנות, אני תמיד אחזור למושיק מסטריאו סטאר. אני יודע ששם אקבל את המחיר הטוב ביותר וחשוב מכל אם אני לא אהיה מרוצה מהתוצאה אוכל להחזיר ולשדרג למשהו מתאים יותר. כך הצלחתי להרכיב מערכת קולנוע ביתית ביותר מ-150 אלף שקל שנשמעת כמו מיליון דולר. תודה למושיק עוזי ולכל החברה. נ.ב: חשוב ביותר גם אחרי הרבה שנים יש למי לפנות לקבל מענה עם ציוד איכותי שמתקלקל וזה ממש לא שירות שמקבלים בחנויות אחרות. בהצלחה רוני הר-לב שירותי מוסיקה מכל הלב.
avatar
1970-01-01 02:00:00
סטריאו סטאר האמת שהמחיר הוא הפרט השולי ביותר בסטריאו סטאר. מחיר אפשר למצוא היום בהרבה מקומות. שירות משפחתי וחברי כמו אצל מושיק לא ניתן למצוא בשום מקום. אני מכיר את החבורה עוד מימי אוסישקין שבקושי ידעתי מה זה סטריאו. עוד מאותה התקופה היחס היה מעולה ומקצועי. וכמו יין זה רק השביח עם השנים. הרבה יגידו שהמחירים אצלו הם הכי טובים בשוק, אבל כמו שאמרתי כבר, זה באמת שולי ולא רלוונטי. אחרי ביקור קצר במקום, כל אחד יבין על מה מדובר. תשבוחות אפשר לתת עד אין סוף, אני מאחל למושיק ולצוות המנצח שלו שימשיכו להיות מה שהיו עד היום זה מספיק ואף מעבר לכך. מושיק, אתה הסטאר האמיתי !!! מפרגן ובכיף לעוד כמה עשורים כמו אלה שעברנו :) זאביק
avatar
1970-01-01 02:00:00
איכות! יגעת ומצאת תאמין! עסק מצליח מתחיל בניהול איכותי. אני מכיר את מושיק וצוותו זה מספר שנים, החברה האלה נותנים את הנשמה ללקוח. מושיק בעצמו לא רואה פחיתות כבוד במכירה ובמתן שרות. שלא כמו מנהלים אחרים שמוכרים לנו... הוא משקיע בעסק בצוות וכמובן במוצרים האיכותיים שנמכרים לשביעות רצון לקוחותיו. החברה מקצועים ומושפעים מצניעותו המוקרנת של הבוס חביב הבריות בעיר כולה. רכשתי הרבה שם והמלצתי גם לחברי הרופאים הבכירים ביותר מבי'ח בילינסון הסמוך לחנות. כולם פה אחד - מ ר ו צ י ם!
avatar
1970-01-01 02:00:00
אין על החנות הזאת. תמיד מקצועי כיף ובמחירים הכי טובים, שאו ברכה המשיכו והצליחו!!! באהבה בר
avatar
1970-01-01 02:00:00
סטריו סטאר עסק אם שרות שלא מוצאים בשום מקום!!! למשה ידידי! כלקוח נאמן שלך ליבי התרחב שקראתי את הכתבה, הנסיון האישי שלי עם הצוות הנפלא שלך ואתה שעזרת לי כמו אח הפך אותי ללקוח קבוע ושולח כל אחד ששואל אותי אם מכיר חנות סטריו. יישר כוח אין עליכם!! רפי שטריקר.
avatar
1970-01-01 02:00:00
סטריאו סטאר זו לא רק חנות זו גם משפחה. אחת החנויות של הסטריאו הטובות, מקבל מצוות החנות יחס אישי ומקצועי. אפשר למצוא שם כל מה שרוצים בתחום הסטריאו והמסכים. מקום רחב ונוח שניתן להתרשם מכמה חדרי סטריאו גישה נוחה עם חניה. משה בעל החברה הוא אדם מקסים בעל לב רחב נותן שרות ברמה גבוהה.
avatar
1970-01-01 02:00:00
גם מקצוענים וגם מחירים אטרקטיביים . כל הכבוד למשה ולצוות.
avatar
1970-01-01 02:00:00
גאה להיות לקוח מאד מרוצה שלכם. רק מי שמכיר יכול להבין עד כמה החנות הזו מיוחדת. יחס אישי אדיב וסבלני ביותר. ייעוץ מקצועי ברמה גבוהה לכל סוג לקוח ולפי צרכיו ודרישותיו. מחירים הוגנים. כל הכבוד. אסף
avatar
1970-01-01 02:00:00
החנות בה הידיעה אני לקוח כבר חמש עשרה שנה לפחות כל העובדים הם מקצוענים אמיתיים. משה מתיחס ללקוחות שלו בצורה יוצאת דופן אין סיכוי. שתצא מהחנות לא מרוצה. אתה תמיד תרגיש שיש עם מי לדבר ובעצם כשקנית בחנות קיבלת משפחה נכון מי שמכיר יודע שהחנות לא צריכה פירסום אבל תמיד זה יכול לעזור משה תדאג בבקשה לא להשתנות אוהבים מכל הלב מירי ולורן ברקט
avatar
levi1231 1970-01-01 02:00:00
משה הגדול מכולם אין עלייך החנות הגדולה האמינה שירות היגנות יושר מקצועיות מחירים ברי תחרות אבל הכי חשוב סבלנות סבלנות שלא ניגמרת אף פעם תמשיכו בצורה הזאת
avatar
ezra 1970-01-01 02:00:00
אני מכיר את משה כבר מפתיחת החנות באוסישקין אין ספק שהאמינות היושר המקצועיות ויחסי האנוש שלו ושל הצוות הביאו את החנות לאן שהגיע היום המשך הצלחה ודרך פוריה כל מה שהגעתם זה בזכות ולא בחסד
avatar
1970-01-01 02:00:00
הטובים ביותר בכל מדינת ישראל!!! חברים יקרים! סוף סוף הגענו לעתיד.תראו לי חנות שנותנת שירות אנושי כמו סטריאו סטאר?אל תחפשו כי אין!!! ברגע שנכנסים לחללית שנקראת סטריאו סטאררררר מתפנים אליך אנשיי מקצוע שידאגו לך והצוות?אין מילים. משה רוני לאון חיים.רמי בר לב רמי כשר.אתם אחלה צוות.אני כלקוח ממליץ בחום!!!http://www.dtown.co.il/forum/images/icons/icon6.png
avatar
1970-01-01 02:00:00
מצטרף לברכות שרשור תגובות עבור המאמר: [B]חנות בפוקוס – סטריאו סטאר בפתח תקוה[/B] אחרי שנים של הכרות עם החנות ועם האנשים שבה, תחילה כמתחרה ואחר כך כשותף מסחרי, אני יכול רק להצטרף לפרגון שמגיע לסטריאו סטאר. אין לי את היכולת הפיוטית של ישראל (אניגמה) אבל אני מזדהה עם כל מלה. בחנות צוות עובדים מיומן ומקצועי ביותר עם המון שנות ותק בענף. לב רחב, סבלנות אין קץ ותיאורים ציוריים ומרתקים מצפים לכל לקוח שיפגוש את משה. יישר כח, אופיר נגר.
avatar
ארז_וחני 1970-01-01 02:00:00
שלום, אני שמח לקרוא הרבה תגובות חיוביות על החנות. הניסיון שלי עם החנות היה פחות מוצלח - בזמנו חיפשתי רמקול מדפי עד 10K ש"ח וחוץ מפרדיים לא היה במגוון אלטרנטיבות סבירות. מאוד הפריע לי שלא ניתן היה להשוות את הפרדיים לרמקולים טובים אחרים שיש ברמת מחיר זו ולכן המשכתי הלאה בחיפושי כך שלא יכולתי להתרשם מהמקצועיות והמומחיות של אנשי החנות. ארז
avatar
scorpion 1970-01-01 02:00:00
קראתי את הכתבה עם כל התיאורים שבה.דבר אחד חידוש היה בשבילי זה לדעת ש משה כהן הוא גם זמר. את משה אני מכיר מזה 10 שנים ולכל התגובות לפניי אני מצטרף ואוסיף: אצל משה הלקוח הינו קודש הקודשים, יעניק את מלוא תשומת הלב, יסביר אודות המוצר, ידגים וישווה ביצועים לעומת מכשיר אחר כדי להמחיש ללקוח את ההבדלים. לעיתים תשומת הלב הנ"ל נמשכת שעות והכול נעשה באהבה, יחס חם ובמקצועיות רבה. מניסיוני ומניסיון חבריי הפכנו מזמן למשפחה ותמיד משה נמצא לצידנו בכל עניין גם אם לא קשור לסטריאו ו או קולנוע ביתי וכדו'. אני מצהיר בריש גלי, אין אנשים בארץ כדוגמת משה כהן. המשך בדרך שסללת ובהצלחה ! אוהב אותך מאוד, יוסי רז
avatar
1970-01-01 02:00:00
דוגמה ומופת מקצוענות וצניעות הכרתי את משה וחזי לפני 30 שנים ת הייתי אז חייל ומכור לסאונד -וכבר אז קיבלתי מהם שירות מדהים ושעות של ייעוץ גם שידעו שהפרוטה לא הייתה מצויה בכיסיץ כששאלתי אז את משה מדועת התשובה בעצם שיקפה גם אז את מהות הייחודיות של סטריאוסטאר מאז ועד היום " אני נהנה מכל רגע מקצועי ובעיקר אנושי - ביזנס יבוא אחר כך"ץ המוטו עבר כחוט השני בלי מגבלות זמן והרכב אנושיץ זו חנות של אנשים ןאחר כך של מוצרים!!!! תמיד ממליץ בחום ומאות אנשים קנו ותמיד נהנוץ Vמשיכו כך ותודה לכם על מי שאתםץ
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
כייף לראות שגולשים פסיבים החליטו להגיב על הכתבה הזו. כולי תקווה שזו לא תהיה ההודעה היחידה שלהם בפורום ושנראה אותם כותבים יותר, משתפים יותר ונהנים מהקהילה המקסימה שלנו.
avatar
1970-01-01 02:00:00
מצטרף לפירגונים... לאחר שחיפשתי מסך למעלה מחודשיים (שבסופו רכשתי את ה50V20)..שהספיקה להתקלקל אחרי חודשיים !! קיבלתי שירות מדהים והחליפו לי את המסך בחדש לחלוטין!!!! השירות שלהם פשוט מעולה פשוט חווית קנייה!!
avatar
1970-01-01 02:00:00
למשה והצוות המקצועי מהניסיון האישי אני יכול לציין שהשרות בחנות מקצועי, אמין ואדיב יש לי מערכת קולנוע ביתית מזה 7 שנים ללא תקלות בהמלצת משה וכמובן חזרתי ורכשתי מהם מוצרים נוספים. מאחל לכם שנים רבות של הצלחה גם בהמשך אדם
avatar
1970-01-01 02:00:00
סטראו סטאר הכוכבים של הסטראו חברי ואני משדרות ומאשקלון, מצטרפים לפירגונים שנכתבו ע"י הקונים המרוצים. אלה שאנחנו בני בית, מאז קנייתי הראשונה (אקווילייזר של טונאר) ברחוב אוסישקין, ועד הפלזמות ומערכות סטונד מפוארות שיש לנו כיום. והכל הודות למושיק החבר הטוב, וציוותו: עוזי האח הצעיר, רמי א, ורמי ב, חיים, ואורנה. שמסבירים פנים ומובילים אותך עד למציאת המוצר המתאים לך ביותר. תודה לכם ויקטור ארג'י
avatar
davido 1970-01-01 02:00:00
אנשים מקצועיים מהשורה הראשונה ,מלאים סבלנות לקונה ללא קשר לסכום בו אתה קונה , המנהל עצמו משה כוהן באורך נדיר תמיד מנסה לחסוך ללקוח הוצאות מיותרות . המקום הוא מקום נדיב ,מקצועי,הרגשת משפחה ,תמיד ,תמיד תצא עם משהו בחינם או במחיר עלות כאשר אתה עושה קניה והיותר חשוב הם לא רק נחמדים בקניה אלא הגדולה של משה והצוות מתבטת דווקא כאשר יש תקלה או משהו מתקלקל ואז אתה מבין כמה מזל היה לך שקנית בסטראו סטאר.בברכה של חיזקו ואמצו דוד עובדיה לקוח
avatar
tivan 2011-04-07 21:47:26
נכנסתי לסטריא סטאר בעקבות המלצה, נשביתי באמינות, וקניתי בהנאה לפני כשנה רציתי לעשות קניה של מערכת קו"ב וטלויזיות. באופיי אינני פזיז, ולרוב בודק טוב לפני קניה, במיוחד משמעותית כפי שתכננתי. למרות שהחנות הומה בכל שעה, נתקלתי ברמי ברלב, בחור סבלני, אשר הדגים לי הרמקולים, ממגוון גדול, עד שהחלטתי מה טוב לי. למרות שהמיקוח על המחיר, הגבוה משמעותית מהתכנון, היה ארוך, נהג רמי באורך רוח. גם כאשר אחד הרכיבי לא היה לטעמי, הוא הוחזר לחנות, וללא שום ויכוח, זוכה כרטיס האשראי מיידית במלא הסכום. הרגשתי שאני עושה קניה של עשרות אלפי שקלים בלב שלם. חנות לתפארת.
avatar
2011-06-07 22:08:47
לקוח קבוע.. לפני חצי שנה..הופנתי לחנות על ידי דוד שלי...קניתי DVD..אחרי חצי שנה...שזה ביולי השנה..הלכתי שוב פעם כדאי לקנות מכשיר קריוקי..לא היה לי ספק שאני יחזור לקנות שוב בחנות הזאת. היחס של העובדים היה מצויין..אבל מעל כולם בלט משה הבעל בית. היחס והמחירים גרמו לזה שכל מה שאני צריך בתחום של המדיה אוטומטית השם של משה עולה בראש שלי ושל המשפחה שלי. משה תודה..שי אחיין של הילי
avatar
2011-10-07 16:47:20
למשה עוזי והצוות היקר הגעתי אליכם דרך זאביק השרות האמינות והמיקצועיות הפכו אותי מלקוח מרוצה לשגריר נאמן כאשר חשבו על המושג שם טוב ומוניטין חשבו על סטריאו סטאר ככלל ועל משה בפרט עלו והצליחו באהבה גדולה רינת אורי ויגאל
avatar
2011-06-08 14:40:18
תגובה כמו בכל עסק השרות מתחיל מהסוף ופה צריך לציין את המתקינים ובמיוחד את חיים אשר ניכנס לכל בית ומתיחס כאילו זה ביתו ועשה הכל בזהירות בלי להשאיר סמני עבודה או נוככוית אולם התצוגה ואנשי המכירות רמי בר לב עוזי רוני רמי חיים חבורה של מקצוענים אשר עובדים בהרמוניה וללא תחרות תמיד עם חיוך וסבלנות ורצון לתת ללקוח את מבוקשו עם דגש על צרכיו מבלי לנסות לדחוף או להעמיס פרטים מיותרים ממש מודל חיקו
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: