חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

מסכי טושיבה LCD CEVO החדשים | מסכים | כתבות | ראשי

מסכי טושיבה LCD CEVO החדשים

גודל אות: Decrease font Enlarge font
טושיבה CEVO - דגם 55ZL1 טושיבה CEVO - דגם 55ZL1

טושיבה מציגה את מסך ה- CEVO הכולל מעבד עם 7 ליבות, תלת מימד, פנל LED עם 512 איזורי הארה ומנגנון זיהוי פרצופים.

מסכי ה- CEVO מהווים למעשה דור חדש באבולוציה שהתחילה עם דגם ה- CELL ביפן, הדור החדש שהוצג באירופה, כולל מעבד רב עוצמה עם 7 ליבות, זיכרון DRAM פנימי ומעבד אלגוריתמם יעודי לעיבודי תמונה.

כיול תמונה אוטומטי – דגמי ה- LCD CEVO מגיעים עם חיישן כיול תמונה חיצוני המאפשר לכייל את הצבעים, בהירות וניגודיות באופן אוטומטי, עם הסתמכות על כושר העיבוד של מעבד המסך (ולא על ידי חיבור למחשב חיצוני כפי שהיה מקובל עד עתה בתהליך של כיול).

תלת מימד – התכונה שהפכה מקובלת במסכי 3D נמצאת גם כאן - המרת דו מימד אל תלת מימד, במצב 3D נעשה שימוש גם במנגנון Overdrive בכדי להוריד את זמן התגובה של פנל ה- LCD ולמנוע מריחות של גופים בתנועה.


מנגנון זיהוי משתמשים – המסכים החדשים, משתמשים במנגנון זיהוי פרצופים בכדי לזהות את הצופה שיושב מול המסך. מסך ה- CEVO זוכר הגדרות אישיות לכל משתמש (עד ארבעה), כולל פרמטרים של כיול תמונה, עוצמת קול, ערוצים מועדפים, תכנים מוקלטים ועוד.


פנל עמעום מקומי – פנל המסך, כולל 512  אזורי הארה שונים (תאורת LED אחורית עם 3,072 נורות), רמת הבהירות עומדת על 1,000cd/m² ומנגנון ה- Local Dimming מאפשר לשלוט באופן מקומי על עוצמת האור וכך להציג שחור עמוק וגם לבן בוהק בכפיפה אחת.


מעבד ה- CEVO יופיע בתחילה בדגם Toshiba 55ZL1, במהלך השנה הוא יוטמע גם בסדרות נוספות כגון WL ו- YL, בגדלי מסך של 42"-46"-55".

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (4 תגובות פורסמו):

avatar
ysc 2011-07-04 16:46:24
נשמע נהדר. סוף סוף מסך שנותן פתרון לבעיה כאובה של כיול. כיום זו משימה קשה למדי לכייל את המסך בצורה פשוטה ונכונה לפרמטרים השונים של צבע, עוצמת הערה וכו'. רוב האנשים חושבים שהמסך שלהם מכוייל אבל ממש לא. נקווה שיחלחל לכל שאר היצרנים והדגמים ושלא יחורר את הכיס יתר על המידה. מישהו יודע מתי יגיע לישראל?
avatar
liorkoren 2011-07-04 16:53:31
יקח בטח מספר חודשים עד להגעה, המחיר צפוי להיות יקר (של הדגם הספציפי הזה).
avatar
621981 2011-09-04 02:43:13
מדהים ליאור מתי נוכל לראות בארץ אפילו רק בשביל הדגמה ומה לערכתך המחירים של המסכים ואם זאת היורשת של הקורו דבר נוסף אני מוסיף קטע וידאו של אתר AVFORUMS שסיקר [url=http://www.youtube.com/watch?v=mMl0BswGQHY][url]http://www.youtube.com/watch?v=mMl0BswGQHY[ ]
avatar
liorkoren 2011-09-04 12:27:52
המחירים של דגמי ה- CELL שאמורים היו להגיע לארץ, נעו סביב 24,000-30,000 ש"ח, מסך כזה הוצג בחודש יוני אשתקד (זה קנה המידה הכי קרוב לשאלתך).
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
lcd, led
הרשם לעדכוני האתר
Email: