חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

כוכבים מעל: רמקולים Duevel Planets | אודיו וקולנוע ביתי | ביקורות | ראשי

כוכבים מעל: רמקולים Duevel Planets

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Duevel Planets רמקול מכוכב אחר Duevel Planets רמקול מכוכב אחר

ייחודי במראהו, גם הצליל לא שיגרתי: זהו רמקול -Duevel Planets אשר זימן לכתב האודיו שלנו חוויה שונה.

הרמקול הבא שאבחן הוא ה- DUEVEL מדגם PLANETS.

מי אנחנו?

DUEVEL הינה יצרנית רמקולים וותיקה, מה שמייחד אותה היא תצורת הרמקולים ה"מוזרה" שלה.
מוצרי DUEVEL הינם מוצרים שונים בצורתם ובאופן פיזור הצליל שלהם. מוצרי החברה קיבלו ביקורות מצויינות כמעט בכל מגזין שקיים, הם טוענים שהצליל האמיתי מגיע מהרמקולים שלהם. האם זה נכון? מיד נדע.


איכות גימור

ראשית אזהיר את מי שלא מכיר את ה- PLANETS - הוא ניראה הכל חוץ מרמקול "סטנדרטי". ה- PLANETS הוא רמקול ריצפתי קטנטן וקל משקל במבנה רחב ולא עמוק.
נתרכז בחלקו העליון: מבט מלמעלה חושף יחידה בקוטר 5 ורבע אינטש המתבוננת כלפי מעלה, מצידה נמצאת יחידת הטוויטר, מעל כל יחידה כדור ניקל המוחזק בעזרת מוטות ניקל, מעל יחידת המיד-בס כדור גדול ומעל יחידת הטוויטר כדור קטן, מטרתו היא לפזר את גלי הקול בחלל החדר.

לשתי היחידות: יחידת המיד-בס הקטנטונת והטוויטר יש גריל מתכת עגול שניתן להסרה (לפי המלצת היבואן רצוי להסירו לפני האזנה) שנראה כאילו נילקח מכיסוי רמקול לרכב.

תחתית הרמקול חושפת טרמינל שעשוי ממתכת בצבע כסף ממוקמת באלכסון - מה שמקל על חיבור הכבל, מימינו שני פורטים קטנים ממוקמים באלכסון האחד מהשני.
מבט בחלקו הקידמי חושף את לוגו החברה ודגם הרמקול.
איכות הבניה טובה ועל אף מראהו המוזר הוא נראה מצויין ומעוצב במיוחד.


תחתית הרמקול Duevel Planetsנתונים טכנים

Impedance: 4 ohms
Sensitivity: 85 dB SPL.
Power Hnadling: 50 W RMS
Dimensions: 260 x 156 x 830 mm
Weight: 10 kg

האזנה
קטע ראשון כבר בנגן וכרגיל ובאופן שיטתי אני מתחיל בקלאסי של המלחין ROSSINI שנקרא SEMIRAMIDE. תופי המלחמה בשילוב כלי הקשת וכלי הנשיפה המתגברים נישמעים היטב והרמקול מתעורר לחיים.

אני מגלה כאן פרמטר שלא גיליתי בשאר הרמקולים שנבחנו: אפקט הגובה בבמה.
הבמה עמוקה, ענקית והמיוחד בה הוא הגובה, המוסיקה מנגנת מכל הקיר הקידמי ומפל של מוסיקה נישפך עלי, הפרדת הצלילים טובה ולמרות שהוא מנגן כלפי מעלה אני מגלה כי הוא מפורט ואינו מעלים צלילים בחלל החדר.
יחידת המידבס מרגישה דינמית ומדוייקת והרמקול מאוזן ועתיר חוויה מוסיקלית מיוחדת במינה וקצת שונה מהחוויה שאני מכיר.


Welcome

MAXWELLDuevel Planets תופס את מקומו בבמה בקטע האהוב עלי שנקרא WELCOME.

הגיטרה נישמעת בגודל טיבעי אך יחידת הטוויטר נישמעת מעט אפלולית, כלי ההקשה מצטרפים ממש מהחלק העליון של הקיר מצד שמאל שלי ולאט לאט שט למרכז הבמה וחזר למקומו בצד שמאל.

קולו של הזמר מצטרף יחד עם המתופף וגיטרת הבס והרמקול מרגיש יחסית דינמי אם כי יחידת המיד-בס חוסכת בעומק, הבס מדוייק ומפורט, הבמה מרשימה והקיר הקידמי מנגן כאילו כולם שם, קולו של הזמר נישמע מהמרכז בבירור באופן צלול וחם.

הרמקול הזה נותן מיד מצויין אך חסר לו עומק ובשרניות בנמוכים.
סקסופון בצד שמאל

if i should lose you של Robin/Rainger בנגן ואני מחכה לשמוע איזו הפתעה תצא לי עכשיו.
Duevel Planetsשוב הבמה מרשימה והפסנתר נישמע טיבעי ומדוייק אך רזה לטעמי, מקל השערות על תוף הסנר נישמע מפורט וחד, הבמה מרשימה וכרגיל מפתיעה במיוחד, הסקסופון מצטרף וכאן עוד הפתעה! הוא מגיע מצד שמאל בגובה עמידה בקיר הקידמי, ממש תחושה אמיתית וטבעית לחלוטין, אך שוב מציקה לי יחידת הבס הרזה.

בסולו הקונטרבס הרמקול מגלה מהירות מצויינת יחד עם דיוק וקל מאוד להבין את הסולו אך הרמקול מעגל פינות בנמוכים לטובתו.


קטע אחרון

offer Nissim + Maya לא חשבו כנראה שקולם ישמע על רמקול מהסוג הזה אך גם זה קורה עם להיטם for your love. מתחילים ואני עם חצי עין פתוחה לפני שאני מתרכז, האם יצליח הקטנטן הקליל והמעוצב לתת אוירה מועדונית?
Duevel Planetsאז זהו שלא. לא רק שזה לא בשבילו אלא ההרגשה הכי מועדונית שהוא יודע לתת היא אותה מועדונית של הילדים שחוזרים מבית הספר ומעבירים בה את הזמן במשחקי ילדים, כן כן בסיגנון הזה הרמקול הוא משחק ילדים ומקסימום אפשר לשמוע בו את הירידה של הקטע עד העליה...

בעליה? תנמיכו ומהר אחרת היבואן יצטרך להחליף לכם יחידה וזה יהיה חבל.
הרמקול חלש בסגנון האלקטרוני וחסרה לו המון אנרגיה.
סיכום

יתרונות
במה, פירוט, איזון, מיוחד ושונה מכל דבר אחר ששמעתי עד כה, עיצוב.

חסרונות
צליל מעט רזה, מוסיקה אלקטרונית, בס, עיצוב.

ה-PLANETS הוא רמקול מאוד מיוחד ובאמת שונה מה"נורמל" שאנחנו רגילים אליו כאשר אנו מדמיינים "רמקול" ואת מראהו בראש. הוא מעוצב מאוד וחביב מאד על נשותינו, לא ניראה לי שבת הזוג תתנגד לאחר כזה בבית, מבנהו מספק יתרון נוסף: לא ניתן להניח עליו עציץ...

Duevel Planetsאך יש לי מספר בעיות איתו: אומנם הוא נותן חוויה מיוחדת בתחום הבמה והרגשתי שאני בוחן את הקיר הקידמי שלי ולא איזה רמקול שניגן שם.

אבל, גם שוקולד טעים יכול להיות מהנה רק אם תוכלו אותו במידה, אם תגזימו הוא כבר ימאס, מה שקרה הוא שהקשבתי לו במשך 3 ימים באופן אינטנסיבי ונהנתי מאוד מהחוויה אך כאשר מתרגלים אליה היא מתחילה לשעמם מעט (אותי בכל אופן): הייתי רוצה עוד קצת בשרניות בצליל, משהו בסגנון ש"יורה" עלי קצת מוסיקה ולא מנגן כדרך אגב.
בסופו של מבחן זהו בהחלט רמקול ששווה לשמוע, שווה לחוות את חוויה ה- DUEVEL ואת זה אני אומר בביטחה.

ציונים
(סולם 1-5)


בס - 3 (מדוייק, מאוזן אך רזה ומעט חלש)
מיד - 4 (מלא, בריא ועתיר אנרגיה רק ל תתעסקו איתו באלקטרוני)
גבוהים - 3.5 (חד, מלא ומפורט אך השרה מעט אווירה אפלולית)
איזון - 5 (חסר מתחרים לטעמי)
דינמיקה 3.7 (כמעט 4, בקטעים קשים הוא נילחם וזה די מורגש)
פירוט - 4 (בתחום המיד במיוחד)
איכות בניה - 3.5 (עיצובו מעורר יראה - במיוחד אצל נשים, הציפוי דקיק למדי אבל נראה אסטטי, מבט מתחתית הרמקול מגלה תיבה עשויה עץ סיבית)

מחיר: 6,800-7,500 ש"ח (בהתאם לגימור)
אחריות - מאסטרו אודיו

מידע על תנאי הבדיקה


  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (33 תגובות פורסמו):

avatar
il1 2007-12-11 10:56:10
כמה הערות קצרות על הפלנטס. 1. לדעתי הרמקול שייך לקטגוריית המדפיים יותר מהרצפתיים. 2. ההשקעה בבניה שלו שערורייתית- וקצת יותר השקעה בכך היתה מחלישה את החסרונות הבולטים שלו (ובהפרש מחיר לצרכן מינימאלי). 3. להערכתי הרמקול יכל להיות נפלא ויחודי בתמורתו בקטגוריית המחירים שלו- אם היה מתגבר על בעיות המיד התחתון. 4. התאמה למוסיקת רוק וטכנו- אינם הצד החזק של כל המותג דובל, יש חברות טובות ממנה בהרבה בז'נרים העיל. 5. כרעיון טכנולוגי / שיווקי זו 'הברקה' למצב את הרמקול כל כך זול לאיכות הצליל, לא הייתי ממהר לרכוש עד שלא תשודרג איכות הבניה.
avatar
tomertsin 2007-12-11 20:01:20
הופתעתי לקרוא שהתיבה עשויה עץ סיבית. אצלי זה קו אדום.
avatar
carmi 2007-12-11 20:05:17
למה סיבית זה קו אדום?
avatar
rahoz 2007-12-11 20:07:54
איכן קראת את זה שהתיבה עשויה סיבית? בסקירה של נמר לוי רשום "איכות הבניה טובה"
avatar
דג רקק 2007-12-11 21:06:58
למה לקנות רמקול כזה? לא יותר פשוט ישר לפתוח תיק גירושין? ;)
avatar
נמר 2007-12-11 21:29:51
איכות הבניה מצויינת, האמת שממש לא משנה ממה עשוי הרמקול כל עוד הוא נישמע כראוי. נכון הוא עשוי מסיבית אך לא כתבתי זאת למרות שניתן לראות זאת בתמונה.
avatar
fermono 2007-12-11 21:31:40
איכות (!?) הרכבה מצטרף לטרוניות על איכות ההרכבה הירודה, שימו לב לספייקים (ספק אם הם ראוים להקרא ספייקים במקרה הזה). לא יאה ולא נאה! אופיר
avatar
Sonus 2007-12-11 21:37:11
איכות הבניה מצויינת, האמת שממש לא משנה ממה עשוי הרמקול כל עוד הוא נישמע כראוי. לא מדוייק, שקונים רמקול איכותי מצפים שהוא ישאר במצב כזה (מבחינה חיצונית לפחות) שנים ארוכות. שאיכות ה"עץ" ירודה זה לא המצב. אבל בכל זאת אתם שוכחים שמדובר ברמקול של פחות מ 1200$. לדעתי למחיר כזה הוא סביר. חבל שהתמחור בארץ הורס.
avatar
tomertsin 2007-12-11 22:36:06
איכות הבניה מצויינת, האמת שממש לא משנה ממה עשוי הרמקול כל עוד הוא נישמע כראוי. נכון הוא עשוי מסיבית אך לא כתבתי זאת למרות שניתן לראות זאת בתמונה. ראה בציונים, בסעיף איכות בניה.
avatar
tomertsin 2007-12-11 22:37:51
למה סיבית זה קו אדום? זה לא חומר איכותי במיוחד, הוא נוטה להתפורר עם השנים. לא יכול להעיד על הסיבית בפלאנט.
avatar
carmi 2007-12-11 23:03:21
זה מזכיר לי שבארץ לא קונים מטבח מסיבית ובכל אירופה רוב המטבחים הם מסיבית. הסיבית היום זה לא הסיבית של פעם.
avatar
נמר 2007-12-11 23:05:55
ראה בציונים, בסעיף איכות בניה. אני מתכוון שלא יחסתי לכך חשיבות מבחינת הצליל ובנוסף לא הורדתי לו ציון באיכות הבניה, גם מסיבית אפשר לבנות טוב, והסיבה היחידה שהזכרתי את העץ סיבית היא שלא סגרו אותו מלמטה כיאה.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
אוסיף ואומר. ישנם רמקולים מאוד מכובדים בטווח המחירים הזה שגם עשויים סיבית ולא כולם יודעים זאת. לדוגמא פרדיים מוניטור 7 עשוי מסיבית טהור, ואם אחפש אמצא לא מעט רמקולים ווינטאג' שגם עשויים מסיבית. לי אישית ישנו ארון בגדים בבית שעשוי מסיבית , הוא הועבר מהבית הקודם לפני 13 שנה, כאשר עשיתי את השיפוץ בביתי {לפני 3 שבועות} ריצפתי גם מתחתיו מה שאומר שהוא פורק והורכב שוב, האמינו לי - הוא עומד איתן. אני משער שאף אחד מכם לא יחליט לפרק את הרמקול או לחלופין לשטוף אותו במים. אין לי מושג אם זה פגע באיכות הצליל שלו הרי למרות הסיבית לא מצאתי בעיות אקוסטיות בתיבה בצורת רעידה, קירקושים וכדומה. הרמקול אולי אינו עשוי מחומר יקר ואיכותי אך מהחומר שהוא עשוי הוא בנוי כטוב דהיינו תיבה חזקה ולא מקרקשת, לא היתפורר לי בידיים וכדומה. מה שכן אני די היתאכזבתי שלא נתנו כיסוי מקסימלי לעץ בחלקו התחתון, זו טעות מרה שאצלי נניח אין עליה סליחה.
avatar
דג רקק 1970-01-01 02:00:00
לסיבית יש נטייה לסבול מלחות. החומר מתנפח עם הזמן. במקרה הזה, כשלא אטמו כהלכה חלק מהעץ זה במיוחד עלול להיות בעייתי. כאשר מתמחרים מוצר באגרסיביות, אי אפשר ללא פשרות. כאשר הייתי סטודנט עני מרוד, גם לי היו רהיטי סיבית. לא חוזר לשם. אני פחות מתלהב מרמקול שמזכיר לי את איקאה.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
דג רקק. כאן אתה בהחלט צודק , אם היו אוטמים גם את חלקו התחתון זה היה אכן טוב יותר וגם נעים יותר. בוא נגיד שאם מישהו יתאהב ברמקול ויחליט לרכוש אותו הבעיה האחרונה היא איטום החלק התחתון. כל נגר בעלות של כמה עשרות שקלים יעשה זאת.
avatar
tomertsin 1970-01-01 02:00:00
דג רקק. כאן אתה בהחלט צודק , אם היו אוטמים גם את חלקו התחתון זה היה אכן טוב יותר וגם נעים יותר. בוא נגיד שאם מישהו יתאהב ברמקול ויחליט לרכוש אותו הבעיה האחרונה היא איטום החלק התחתון. כל נגר בעלות של כמה עשרות שקלים יעשה זאת. נמר, מי רוצה ללכת לנגר עם רמקולים חדשים?
avatar
carmi 1970-01-01 02:00:00
לסיבית יש נטייה לסבול מלחות. החומר מתנפח עם הזמן. במקרה הזה, כשלא אטמו כהלכה חלק מהעץ זה במיוחד עלול להיות בעייתי. כאשר מתמחרים מוצר באגרסיביות, אי אפשר ללא פשרות. כאשר הייתי סטודנט עני מרוד, גם לי היו רהיטי סיבית. לא חוזר לשם. אני פחות מתלהב מרמקול שמזכיר לי את איקאה. סיבית המודרנית היום מורכבת עם דבקים מודרנים וכבר לא סובלת מלחות כמו הסיבית של פעם - כמובן שגם בסיבית יש רמות של איכות. להזכיר לכם באירפה רוב המטבחים הם מסבית ולא סובלים מבעיות לחות שיש במטבח - אז רמקול גם לא צריך. יש כאן הרבה פרות קדושות (N)
avatar
Vandoren 1970-01-01 02:00:00
כמה הערות לסיבית יש נטייה לסבול מלחות. החומר מתנפח עם הזמן. במקרה הזה, כשלא אטמו כהלכה חלק מהעץ זה במיוחד עלול להיות בעייתי. כאשר מתמחרים מוצר באגרסיביות, אי אפשר ללא פשרות. כאשר הייתי סטודנט עני מרוד, גם לי היו רהיטי סיבית. לא חוזר לשם. אני פחות מתלהב מרמקול שמזכיר לי את איקאה. דווקא ריהוט האיקאה שלי מעץ מלא ואיכותי, מהשנה הראשונה של החברה בארץ (בציר טוב :D). העץ עמיד מאוד וחזק מאוד. הרהיט כמכלול מורכב - לא כל כך. אם השאלה היא עמידות העץ בלבד אין ספק שעץ מלא עדיף על כל החלופות האחרות (כמו שבבית או סיבית). אם אין ציפוי בחלק התחתון זו בעיה רצינית מכיוון שכמו בכל ריהוט מעץ שאינו מלא הציפוי שומר מפני לחות - דבר שהוא קריטי באקלים של הארץ. השאלה האמיתית היא איכות הבניה כמכלול. במטבחים האיכותיים מייצרים סיבית שעמידה יותר מכל עץ מלא במיוחד עבור דלתות הארונות (הצירים הבעייתיים). גם עץ מלא, אגב, לא עמיד בהכרח. מעבר לשאלת העמידות, שחשובה גם בפרמטרים אחרים של הרמקול, חשובה לי יותר שאלת הצליל. עוד לא נתקלתי ברמקולים רצפתיים שלא שרדו לפחות עשור אחד בסלון ישראלי ממוצע ורובם לא התקרבו לעלויות ולאיכויות הבניה והצליל בהן דנים בפורום הזה. בלי קשר, הפורום הזה קצת נסחף לאחרונה לטירוף מערכות (תרתי משמע) עם בי-אמפליפיקציה וטרי-אמפליפיקציה :מבולבל: והשאיר אותי מרותק אבל גם קצת מנותק, לצערי. אני בכוונה כותב את זה כאן ולא מנסה להיכנס לדיון הקדוש והסהרורי משהו המתנהל בסמוך לכאן...
avatar
il1 1970-01-01 02:00:00
הדיון על איכות הרמקול נעה לכיוון 'נגריה' ישראלית טיפוסית. אני מבין שסיבית היא חומר מעניין את הנגרים החובבים ביננו- וזה נפלא, אבל חסר חשיבות. הבעיה ברמקול כפי שאני מרגיש, שאיכות הבניה היא שערורייתית בצליל, ולא מעניין חומר הבניה. הרמקול סובל 'ממאמץ' ורעידות בצליל במיד בס התחתון (ואין מה לדבר על בס כי הוא לא מתוכנן ומיועד לכך), הרבה מעבר למינימוניטורים שקיימים כיום. תקלה / ליקוי כזה בולט בתיכנון ובביצוע לא יכולים להתקבל כיום כדבר שניתן להשלים איתו, ולכן צריך לחכות לדור הבא שלו שיתקן את הליקוי. כי מעבר לכך הרמקול הוא הברקה ותמורה אדיופילית מופלאה, שאין לה מתחרים ברמת המחירים המדוברת.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
נמר, מי רוצה ללכת לנגר עם רמקולים חדשים? אני רואה את הרמקול הזה כמוצא לאלה שמחפשים את החוויה עם תקציב לא גבוה , האם ישנה דרך אחרת להשיג את הצליל הספציפי הזה עם רמקול אחד במחיר הזה? בהחלט לא. האם ישנה דרך להציל את העץ החשוף? בהחלט כן. ונכון - זה סופר מבאס ללכת לנגר אך זהו המחיר.
avatar
Avi 1970-01-01 02:00:00
אין ברצוני להלעיז, אך הרמקול הזה הוא צעצוע. פשוטו כמשמעו. שמעתי אותו לפני מספר חודשים והוא חסר עוצמה ונטול באס. אנמי כזה. אולי הוא לא היה מחובר לאלקטרוניקה יוקרתית (מגבר סטריאו של דנון), אך ניכרת בו תכונת העייפות. לא הצליח להעביר אלי את חווית השמיעה. מצד שני, לגבי המראה, לדעתי הוא יפהפה!
avatar
Vandoren 1970-01-01 02:00:00
הדיון על איכות הרמקול נעה לכיוון 'נגריה' ישראלית טיפוסית. אני מבין שסיבית היא חומר מעניין את הנגרים החובבים ביננו- וזה נפלא, אבל חסר חשיבות. הבעיה ברמקול כפי שאני מרגיש, שאיכות הבניה היא שערורייתית בצליל, ולא מעניין חומר הבניה. הרמקול סובל 'ממאמץ' ורעידות בצליל במיד בס התחתון (ואין מה לדבר על בס כי הוא לא מתוכנן ומיועד לכך), הרבה מעבר למינימוניטורים שקיימים כיום. תקלה / ליקוי כזה בולט בתיכנון ובביצוע לא יכולים להתקבל כיום כדבר שניתן להשלים איתו, ולכן צריך לחכות לדור הבא שלו שיתקן את הליקוי. כי מעבר לכך הרמקול הוא הברקה ותמורה אדיופילית מופלאה, שאין לה מתחרים ברמת המחירים המדוברת. אכן, הדיון הידרדר לכיוון הנגריה ואני בכלל שונא נגריות, רק מדבר בעלמא. לא צריך תמיד לשמור על דיון אודיו טהור ונקי, זה בסדר. IL, אני מיד פותח לכבודך שירשור עם שאלה אישית.
avatar
מאסטרו אודיו 1970-01-01 02:00:00
תגובה (מאוחרת) להערות 1. איכות בנייה - כבר למעלה משנה שהיצרן סוגר את הסיבית מלמטה. הזוג הנבדק הוא מהראשונים שהגיעו. טעות שלי שלא עידכנתי את נמר. לגבי כל שאר ההערות בנושא - לא מקבל. 2. ספייקים - כל הליין של דובל, מהפלנטס עד היופיטר, בא עם גומיות. היצרן נגד ספייקים מבחינה עקרונית. אין כאן שום חסכון. 3. חומר - הסיבית אולי אינה חומר יקר אבל היא חלק מהקונספט ומהתוצאה הסופית. 4. תודה לנמר על ההשקעה והכתבה היפה. אני סבור שהוא "קלט" היטב את הרמקול. כל השאר הוא עניין של הרגל וטעם אישי. עופר שחורי מאסטרו אודיו.
avatar
אלדר1 1970-01-01 02:00:00
לפלנט יש בס נפלא שמעתי את הפלנט במספר הזדמנויות ותמיד הופתעתי מהבס המצוין שלו. בכפר המכביה לפני שנתיים כשניגן צמוד ליופיטר רבים טעו וחשבו שזה היופיטר שמנגן. לדעתי קימת בעיה אקוסטית בחדר המיבחן ואל לנו לשכח שהאלמנטים מופנים כלפי מעלה ויתכן שזו הסיבה לבס חלש כתענת נמר בכל אופן מדובר בצוציק שנותן סאונד ענק ושווה כל שקל
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
אלדר. הבס אינו חלש אלא רזה מעט. אכן זהו רמקול חוויתי במיוחד.
avatar
ohadinu 1970-01-01 02:00:00
שלום חברים...בלי להיות ציני, אני מופתע מהנחרצות של מספר חברים על סמך ניסין כזה או אחר. אז זהו, אני קניתי את הרמקולים הנ"ל (אדומים, מהממים, אשתי, נמר, אוהבת אותם שאתה לא מאמין, והיא לא אוהבת בכ ל ל את ה"תחביב שלי) לפני אחת עשרה חודשים...קודם כל לקח להם זמן...להפתח, למצוא את מקומם בסלון (לא סופי), להעדיף סוג מוסיקה ןאפילו להתרגל לרמת הלחות. אקדים ואומר שרמת הבנייה הפתיעה ומפתיעה עדיין. יש לי שלושה ילדים קטנים וסקרנים שחושבים שבבואתם היא כפי שמשתקפת בכדורי הפלאנטס, ברצינות, הם חווים חוויות אודיו ויזואליות עם הרמקולים האלו. לגבי הבאס, נכון נכון נכון, אכן רזה (משמין עם הזמן, אך עדיין רזה) כאשר ה רוח ה"מועדונית" שורה עליי אני מדליק סאב אקטיבי שמוריד אותי עוד איזה 20-30 HZ אך מי אמר שקלים??? מוסיקה אלקטרונית??? אתםכל כך טועים, בשבילי זה רמקול מ ו ש ל ם לטכנו, מינימל וטראנס פסיכודאלי. הבמה המעלפת בולעת אותך, לא חשוב איפה מיקומך בחדר, מקווצ'צ'ת אותך, מועכת, מדגדגת, ליטוף, צ'פחה וכשהטראק ניגמר, אתה מוצא עצמך עם דמעות אושר וגעגוועים למסיבות החוף בסוף שנות השמונים...מוסיקה אקוסטית? מושלם, פשוט מושלם, אין מילים מושלם. רק אציין ואעזוב אתכם לנפשכם...שידרוג הציוד סביב הרמקול עשה הבדל משמעותי!!! כבלים, CDP איכותי (במקום DVD NAD M55)העלה את איכות הצליל פי כמה וכמה וכמה...אני מאושר מהרכישה וגם אם לפעמים מגרד לי להחליף(רק בגלל המחלה ההיא..) אני מתעשת ויודע שכדי להחליף אותם, כנראה אצטרך כמה עשרות אלפים (אני קיבוצניק) בשביל BELLA LUNA אשמח לענות על שאלות נב. נמר, אני חייב לציין ביקורת מעולה ומקצועית, קולעת למטרה אמינה ועיניינית. קראתי גם אותה לפני שהלכתי לקנות ובהחלט "איזנת" את ההתלהבות לפעמים המוגזמת שמפוזרת על הרמקולים המיוחדים האלו. כמובן שקניתי בסוף, אבל ידעתי יותר וציפיתי לפחות ולבסוף הופתעתי מאוד לטובה וכולם מרוצים...כל הכבוד...ותודה (שנה ומשהו אחרי...)
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
ברוך הבא לפורום, שמח שאתה נהנה מהתחביב... כתבת "שדרוג הציוד", מה הרכב המערכת שלך?
avatar
ohadinu 1970-01-01 02:00:00
ברוך הנמצא, המנהל, הסטאפ השמרן שלי כולל: Cambridge Audio Azur 840A+840c NAD M55 Duevel Planets Roksan Caspian DSP אחוריים (מחבר כשבא לי, בדר"כ לא בא לי, רק בסרטים כמו האביר האפל...) T-AMP Cambridge Audio S30 חולם על פטיפון ומגבר מנורות מקומצן בוואטים עם אלטק ולנסיה...כשהילד האחרון יתגייס אני יודע...הלכתי על בטוח
avatar
אורי_ו 1970-01-01 02:00:00
אוהד תתחדש. אני מאוד שמח שאתה נהנה. כמה רמקולים בתחום המחיר של הפלאנטס בחנת עם הסטאפ הזה בבית שלך לפני הקניה? ואם כן אילו?
avatar
יעקב ח 1970-01-01 02:00:00
למה אני לא מצליח להיכנס לקישור ? זה רק אצלי או שיש בעיה באתר?
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
צודק, הקישור תוקן.
avatar
אורי_ו 1970-01-01 02:00:00
אגב למישהו יש תשובה הגיונית למה דובל לא מספקים טווחי מדידה של הרמקולים שלהם?
avatar
nizans 1970-01-01 02:00:00
למרות שכבר עברה לה שנה, תמשיך להתחדש כי הרמקולים של דובל ממשיכים לרגש ולהפתיע ככל שמאזינים להם. בתהליך רכישת הרמקולים שלנו .בחנתי והאזנתי להרבה רמקולים והפלנטס היו המועדפים עד סכום של 15K ונשמעו גם יותר מאוזנים ומרגשים מיקרים אף יותר ונכון שהבס לא בעט והיתפרע , אבל הוא בהחלט היה שם וגם מאוד נעים " ומוזיקלי ". תבלה ותהנה וגם כמה תמונות יוסיפו לחויה שלנו בפורום.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הרשם לעדכוני האתר
Email: