חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

מבחן רמקולים רצפתיים הגדול! | אודיו וקולנוע ביתי | ביקורות | ראשי

מבחן רמקולים רצפתיים הגדול!

גודל אות: Decrease font Enlarge font
מבחן רמקולים רצפתיים הגדול מבחן רמקולים רצפתיים הגדול

מבחן הרמקולים הרצפתיים הגדול בישראל יוצא לדרך. סדרת הכתבות תכלול סקירת דגמי רמקולים הנמכרים בארץ בתקציב 5,000-10,000 ש"ח.

אתר dtown מציג: מבחן הרמקולים הרצפתיים הגדול!

זוהי סדרת כתבות בה יבחנו מספר רב של זוגות רמקולים רצפתיים ידועים מחברות שונות.

תנאי המבחן :

1- כל המתמודדים הינם רמקולים ריצפתיים בטווח מחיר של עד 10,000 ש"ח ולא פחות מ-5,000 ש"ח.

2- כל הרמקולים יבחנו באותו חלל אקוסטי בחיבור לאותה מערכת / אלקטרוניקה (נגן תקליטורים, קדם מגבר ומגבר הספק).

3- כל המתמודדים מיוצרים בזמן זה בייצור סדרתי ונמכרים בארץ באופן שוטף, זמינים לקניה.

4- הרמקולים עברו הרצה מסודרת, במקרה ורמקול הגיע מהיבואן ללא הרצה, הוא יופעל במשך 3 ימים ברצף בבית הבדיקה ורק אז יבחן.


המבחן מתייחס לכל רמקול באופן שווה ויבחן את איכות הצליל ואיכות הגימור של כל רמקול.

כל הרמקולים יבחנו במספר קטעי מוסיקה המחולקים על פי סגנונות שונים: מוסיקה שחורה, קלאסית, ג'אז ולקינוח להיט מועדונים עדכני, זאת במטרה לחשוף התאמה של כל מועמד לסגנונות שונים.

מטרת המבחן הגדול בישראל היא לסייע לצרכן המבקש לרכוש רמקול ריצפתי ולתת לו בסיס משותף לבדיקה.

אנו מקווים שתהנו מהמסע ושסדרה זו תביא תועלת לכל אלו שמחפשים את הרמקול המתאים להם.

סדרת הכתבות תתחיל בימים הקרובים ותמשך מספר שבועות, בכל שבוע יעלו מספר כתבות/פרקים מהסדרה.

מערכת הבדיקה במבחן היא:

קדם מגבר – Xindak 3200Mk,2 משודרג למנורות ECC88 NOS
מגבר הספק - Xindak Xa8550
קומפקט - Original Cd 2008 Mk2
אינטרקונקט Rca - Xlo סידרת Signature
כבל רמקול - Xlo סידרת Signature
כבלי חשמל - Xindak דגם Pc02


להלן מספר תמונות להנאתכם:

מבחן הרצפתיים הגדול
מבן הרצפתיים הגדול
מבצע הבדיקה מבחן הרצפתיים הגדול

קישור: כל ביקורות הרמקולים בסדרה

צילומים: ליאור קורן

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (40 תגובות פורסמו):

avatar
gtr 1970-01-01 02:00:00
האמת זה מענין לקרוא ולהתרשם-ובטוח שאנשים שמחפשים יפיקו מכך תועלת. המלצתי-שבפנל הבדיקה יהיו כ-3 אנשים אוביקטיבים,זה לבטח לא יגרע,חוץ ממכסת הקפה,בורקסים וחלל הסלון של נמר. כל הכבוד(Y)
avatar
ofek4490 1970-01-01 02:00:00
יש:D סוף סוף בהצלחה נמר מצפה לכתבות מרשימות(Y)(ורד)
avatar
il62 1970-01-01 02:00:00
כל הכבוד לנמר וליאור זו השקעה אדירה לעשות מבחן כזה וממש לא פשוט יש למה לחכות !! מוריד את הכובע בפניכם.
avatar
tomertsin 1970-01-01 02:00:00
כמה דברים חשובים בעיני. מטרתה העיקרית של ביקורת אודיו היא ליידע אם הרמקולים אותם בודקים, הם משהו שהקוראים צריכים להיות מעוניינים ברכישתם, כעת או בעתיד. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שמשקיעים ברמקולים, ויש להתייחס לכולם בביקורת. לא ניתן לעשות זאת אלא, אם המבקר מביט וכותב על המוצר מנקודת מבט של לקוח פוטנציאלי. מאחר וכל מבקר הוא גם צרכן אודיו, זה לא צריך להיות קשה כל כך. הדבר החשוב ביותר בכל ביקורת על רמקולים ברור מאליו: תיאור הצליל של הרמקולים ואיך הוא משפיע על שיחזור המוזיקה. ברוב המקרים, אם לא בכולם, חוות דעת שנייה יכולה להיות יקרת ערך, במיוחד אם המבקר מתקשה לגבי אספקט מסוים של הרמקולים, אם מדובר באיכויות הקוליות שלהם או בהתאמתם. היכולת לתאר את המאפיינים הפרטיקולאריים של הרמקולים, בדרך שתובן על ידי אודיופילים אחרים, היא עוד כישרון נדרש. הדרישה הבאה מהמבקר היא, להשוות את הרמקולים אותם הוא מבקר, לדגמים מתחרים, ברמת איכות ומחיר דומה ולא לכאלה זולים יותר, שאינם מסוגלים לנצח. רוב ההשוואות עם רמקולים, שמחירם גבוה בהרבה או נמוך בהרבה, הן חסרות תועלת לחלוטין. יוצא מן הכלל, יהיה מצב בו ביצועיו של הרמקולים הנבדקים מדהימים כל כך, עד שיש צורך להשוותם עם רמקולים מעוררים יראה, רק עבור הפרספקטיבה הקולית. על ההשוואות להיות מקיפות, וכאשר הן מסתיימות, על הקורא להיות מיודע באופן חד משמעי, לגבי העדפתו של המבקר כלפי רמקול מסוים והסיבות לכך. כמו כן, יש ליידע את הקורא לגבי העלות של קפיצת איכות הביצוע הבאה ולגבי טבעם המדויק של השיפורים. זה יכול להיות חשוב מאוד עבור הקורא שעדיין לא החליט לגבי טווח המחירים האולטימטיבי עבורו ושרוצה להכיר את כל האופציות שלו, לפני כן. למבקר יש גם תחומי אחריות אחרים. יש ליידע את הקורא לגבי בעיות כלשהן בהתאמה, אם בהווה ואם בעתיד, והאם הרמקולים בנויים היטב או לא ביחס למחיר, לרבות איכות החלקים. עבור רוב הקוראים, השורה התחתונה היא האם לרמקולים יש ערך אמיתי והוגן, לא רק בצליל, אלא גם באיכות הייצור ובאינטליגנציה של התכנון. בעולם האודיו המשתנה כל הזמן, זוהי הערובה הטובה ביותר בטווח הארוך עבור האזנה מספקת ועבור קבלת מחיר הוגן, כשמגיע הזמן להתקדם לרכיב טוב יותר. כל התיאורים הקוליים והדעות של מבקר הם חסרי ערך, אלא, אם הכתיבה שלו אמינה ואמיתית. זה דורש זמן, כמובן. ברמת המינימום, אסור למבקר לחסוך את שבטו ועליו להיות פתוח וכנה לגבי העדפותיו הקוליות. אז עליו להדגים עקביות בהעדפות אלה והמשכיות מביקורת לביקורת. התוצאה הסופית של כל זה תהיה עקומת למידה מתפתחת ותיאור מתמשך של שיפורי אודיו, אותם הוא יכול לחלוק עם קוראיו. אסור לנו לשכוח, שאודיו הוא פשוט עוד עסק רציני, תחרותי ביותר וחסר מעצורים. היבואנים הם אנשי עסקים רציניים מאוד, רבים מהם מונעים כמעט אך ורק על פי שיקולי רווח. ברגע שמבינים ומקבלים את המציאות המדכאת הזו, אנשים חייבים לעמוד על המשמר באופן אוטומטי. זהו הרגע המדויק בו מאבדים היצרנים את ההילה ה"רומנטית" שלהם, והכתבות מאבדות את השפעתן. בסופו של יום כל אחד צריך לסמוך על אוזניו ועל מה שבינהן. בהצלחה לנמר, תומר
avatar
yairjazz 1970-01-01 02:00:00
יאללה, בואו נעשה מבחן מהיר - מי מזהה את הרמקולים שבתמונות ? אני מזהה את ה neat (ומחכה בקוצר רוח לביקורת עליו)
avatar
ליאור 1970-01-01 02:00:00
זיהיתי 2 PolkAudio RTI 10 PolkAudio RTI 8 אני מודאג יותר מרמקולים שאני לא מזהה: B&W 60X , או קליפש. דגמים פופולריים ששהבדיקה קצת חסרה בלעדיהם. כמובן שייתכן (ואף סביר יותר) שאני פשוט לא מזהה אותם בתמונה. הערה בנוגע לשני דגמי הPOLKAUDIO: הדגמים הנבדקים הם מסידרה שייצורה מופסק בימים אילו (PHASE OUT) היא הוחלפה בסידרת RTIA. תוך חודשים מספר המלאים יידרדרו. ולא יהיו זמינים בארץ.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
היי ליאור. הרמקולים שצילמנו הם הרמקולים שהגיעו אלי באותו יום, יום אחרי הגיעו אלי עוד 4 זוגות רמקולים שונים וביום שאחרי עוד 4 זוגות נוספים. החברות שהזכרת קיימות במבחן הזה. לגבי הדגמים החדשים של פולק. נבחן גם אותם.
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
מזל שאתה גר בבנין עם מעלית. בהצלחה(ורד):)
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
חן חן לכולם - אוטוטו יעלה המבחן הראשון בסדרה. מקווה שתהנו.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
זה מענין לקרוא ולהתרשם-ובטוח שאנשים שמחפשים יפיקו מכך תועלת. המלצתי-שבפנל הבדיקה יהיו כ-3 אנשים אוביקטיבים,זה לבטח לא יגרע,חוץ ממכסת הקפה,בורקסים וחלל הסלון של נמר. כל הכבוד(Y) המבחן הזה כולל כמות גדולה של רמקולים, שעות המבחן אינן קבועות אלה לפי המוזה שלי, האם אתה מכיר 3 אנשים שישבו איתי בפאנל מבחן השוואתי במשך חודש וחצי כמעו כל יום? אם כן לא צריך פאנל, יש מספיק ציוד למבחנים השוואתיים גדולים ואם יש לך את שלושת האנשים אשמח להעביר אליהם את שאר המבחנים ההשוואתיים העתידים לבוא ולהוריד מעצמי עומס. מעבר לכך שזה לא כל כך פרקטי - הרי לא כולם מנתחים את המערכת כמוני - לכל אחד את השיטות שלו, לא כולם מכירים את הקטעים שאיתם אני בוחן, לא כולם מכירים את האלקטרוניקה שלי כמוני - את השינויים שאני מכיר את המגרעות שלה ואת היתרונות שלה, זה בילתי אפשרי מפני שלא יהיה זמן לשלושה אנשים להכיר את המערכת, לתת בכל מבחן חוות דעת שניה שלישית ורביעית חוץ משלי, מה יקרה אם אחד מהם לא יצליח להגיע? יצא לך פעם לקבוע סידרת פגישות עם 3 אנשים וכולם השיבו בחיוב לכל פגישה?;) מבחנים עושים לבד - בראש שקט וסוגרים ת'פלאפון, הריכוז חייב להיות גבוהה ככל האפשר, כל מילה מהצד תסיח את דעתי מהמבחן. ישנם רמקולים שהם כל כך דומים ואני מוכרח להשוות בניהם ראש בראש לפני הציונים. אין לכל אחד סבלנות לעשות מבחן השוואתי של כמות כזו של רמקולים, אין לכל אחד זמן. יש לי חוק זאבים במבחנים שלי והוא - אני לבד מול הרמקול.:cool: בכל מקרה ההצעה מצויינת ואני אקח אותה בחשבון במבחנים על מוצר בודד.:) אולי אתה תוכל למצוא את הזמן ולעשות איתי מבחן אחד. זה יכול להיות אחלה.(Y)
avatar
צפיר 1970-01-01 02:00:00
כל הכבוד, המון בהצלחה, צפיר.
avatar
מתן 1970-01-01 02:00:00
למה לא אני????? אתה לא צרריך לאמץ איזה ילד נמר?? אני רק בן 24
avatar
aloni 1970-01-01 02:00:00
אחלה, יפה מאוד, בהצלחה. רק תעשו טובה ותעלו כתבה כל יום יומיים ולא פעם בשבוע. תתחדשו ותהנו! תמונות
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
בקשתך תשקל בכובד ראש תהומי (לחיוב)
avatar
aloni 1970-01-01 02:00:00
(Y)
avatar
gtr 1970-01-01 02:00:00
בהצלחה מכל הלב. האר את דרכנו,ובחוש בלבטנו...(Y)
avatar
offirs 1970-01-01 02:00:00
בהצלחה(Y) מה הסט אפ שישמש לבדיקת הרמקולים?
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
מידע על הסטאפ התווסף למאמר ההקדמה.
avatar
il1 1970-01-01 02:00:00
כמה הערות על שיטת ההשוואה ראשית ברכות על הנכונות והמאמץ הנדרש לביצוע מבחן בסדר גודל כה רחב - ישר כוח. כמה הערות על שיטת המבחן: 1. סינרגיה לאלקטרוניקה של רמקולים היא דבר חמקמק, שימוש באלקטרוניקה אחת עשויה להטיב עם חלק מהרמקולים ועם אחרים לא. 2. אופי ההגברה שאיתה בחנת את הרמקולים ידועה בוודאי לך, חשוב למצוא הגברה בעלת אופי אחר- לצורך צימצום בעיות הסינרגיה. 3. כנ"ל לכבלים. 4. 'בסופו של יום' הקורא רוצה לקבל תמונה ברורה הנותנת 'ציון / ציונים' לרמקול בכללו ולפרמטרים מבודדים בו. השיטה שנהגת אינה מיטיבה להעביר מידע שכזה לקורא (ציונים בסולם 1 עד 5 , וללא קשר או ללא יחס לרמקולים מחוץ לבחינה). 5. אני מציע לעבור לסולם 1 עד 100 (שכל נקודה מהווה שינוי של 2% - מה שנקרא שינוי קטן אבל מובחן), ולקטלג את כל הרמקולים שתיבחן בתוך מערכת ציונים שתיתן תמונה יחסית בין רמקולים (בביצועים) ללא קשר למחירם. 6. זה סולם עם יכולות הבנה טובות יותר של הקורא מה איכות הצליל, לפי טעמו של מבקר אחד שהשקפתו ידועה ופרוסה לפניו. 7. הייתי מתחיל את הסולם בהערכה ראשונית שרירותית, הרמקול שברשותך עולה פי 3 מהיקרים בקבוצה- הייתי קובע אותו כ 50 נקודות בסולם, ומקטלג את האחרים ביחס אליו. (האלטרנטיבה השניה היא להאזין באופן ביקורתי למערכות רפרנס- וקביעת ערכי סולם בקצה העליון- מאוד קשה לאחר מכן לבצע הערכת 'ירידת' ביצועים מאחר והמערכות הנדונות יהיו מן הסתם בחללים אחרים מחלל הבחינות) 8. טבעו של כל סולם זה השינוי בדירוגים- עם צבירת יותר ויותר מבחנים, לכן הייתי נוקט במדיניות הענקת נקודות שמרנית, כדי לתת תמונה זהירה יותר של ביצועי הרמקולים. 9. כך תישמר הרלוונטיות של הסולם לאורך הבחינות ללא צורך לחזור על בחינות העבר. 10. כמובן אם תתבצע אותה עבודה על הגברה ומקורות- יווצר סולם שימושי לבאי הפורום, לבחון יחסי עלות / תועלת לפי מבקר ציוד ספציפי (שמוקירים את דעתו או לא- כל אחד יחליט לשיפוטו). 11. אני כמובן לא 'המצאתי' את השיטה- רק עם השנים מצאתי שזו השיטה 'הנכונה' להציג ממצאים לצד שלישי, כאשר מבצעים השוואות ורוצים לתת פרופורציה לרכיב / לסט.
avatar
רוזי1 1970-01-01 02:00:00
נכון, על סעיפים 1 ו- 2 נופלות רוב הביקורות של רמקולים ברף העליון של המחירים. במחירים של המבחן הזה, הרמקולים אמורים להיות פחות רגישים לאלקטרוניקה, למעט יכולת הדחיפה.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
היי אילן. ראשית תודה על הפירגון וטוב לראות אותך כאן. 1- נכון אתה צודק בהחלט אך גם שימוש בשני סוגים נוספים עלול ליצור יתרונות לרמקול אחד על האחרים, אני מעדיף לעשות מבחן כזה על אלקטרוניקה שאני מכיר באופן חד משמעי. מעבר לכך שהחלפת אלקטרוניקה אינו פרקטי במבחן כה גדול כמו זה, הוא פשוט ייקח חודשים עד שאסיים אותו. 2- נכון מאוד - כאשר המבחן אינו כה גדול. 3- הכבלים שאני משתמש בהם הם הכבלים האישיים שלי, אינני חושב שאוכל להחליף כבלים לכל רמקול, חשוב יותר לציין כי אדם שירכוש רמקול ב10K מקסימום לא ישקיע עוד 10Kעל כבלים {לצערי} למרות שהם יכולים לתת יופי של גימורים לצליל. כיוון שהכבל הוא הכיוון הסופי ומוצר קצה במערכת אני סבור ובטוח שהכבלים שאני משתמש בהם הם מעל הממוצע שישקיע בו רוכש הרמקול במחיר הזה. 4- כיוון שאנו בוחנים רמקולים מאותה רמת מחיר {בערך} נראה לי שכן אפשר לתת ציון מ-1 עד 5 , כאשר אנו בוחנים רמקולים ראש בראש ברמות מחיר שונות ההצעה שלך מצויינת ואני בעדה. בסוף המבחן הרמקולים הזוכים יקבלו ציונים לפי ההצעה שלך וזאת על מנת להפוך אותם לרפרנס במחיר הזה. 5- ראה תשובה 4. 6- מסכים. 7- כך יהיה כאשר אבחן רמקול במחירים גבוהים יותר {לא אנטרי לבל} אך זה יהיה רק כאשר האלקטרוניקה שלי תאפשר זאת. כרגע היא אינה מספיק איכותית בשביל לבחון רמקולים יקרים מידי, לא הוגן כלפי הרמקול ולא כלפי היבואן. לגבי כל השאר {שכולם קשורים לציונים} אני מסכים בהחלט ונייסם זאת אחרי המבחן הזה {שהוא כבר מוכן}. תודה רבה על ההצעות המלמדות. נקווה לשמוע עוד הצעות ותשובות עינייניות בכל הקשור לנושא האודיו.(Y)
avatar
il1 1970-01-01 02:00:00
אשמח לכתוב הערות על תהליכים ושיטות אם יהיו לי. אם תעלה שאלה- אשמח לספר על התרשמותי (כפי שהבטחתי לך בטלפון)- אבל אין טעם 'שאשתגע' בפורום, לצורך כך יש את הפורום הכתום ששם האווירה הלוהטת מוציאה מכל המשתתפים את המיטב. לגבי הערותיך: 1. חשוב מאוד עוד מגבר אחד עם אופי שונה, זה מחדד ומעלה את משקל הממצאים. 2. לכבלים שלך יש אופי / חתימת צליל מסויימים- גם כבלים זולים יותר יכולים להוות אלטרנטיבה בצליל שחשובה למבחן (ומכאן אתה למד שאני לא 'מת' על חתימת הצליל של הכבלים שלך). 3. אני מבין שמבחן רמקולים הוא משימת 'התאבדות'- אם התאבדות אז כמו הגרמנים, מסודר ויסודי. מה זה זמן אישי לעומת הנצח, תחשוב ! מה שתיכתוב יהיה מדריך קניה / התייחסות להרבה אנשים בתחום. 4. חשוב לתת גם לרמקולים ברמת כניסה ציון ביחס לרמקול שלך, לא רק ליקרים יותר. והכי חשוב- כדברי האדיופיל היווני שפתח את הסרט המפורסם 'חשמל זה הדבר החשוב ביותר במערכת סטריאו' - היום אני מסכים במיליון אחוז. זה שיפור גדול יותר מכל מגבר / כבל / מקור- ורק שינוי דרמטי (לא מינורי ברמקול קצת יותר טוב) בקניית רמקולים חדשים עולה עליו. סתם 'קפץ' לי אחרי 5 שעות של בדיקות אינטנסביות אתמול בלילה, וחודש וחצי מטורף בנושא.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
לגבי החשמל אני מסכים איתך בהחלט, זהו הבסיס של כל מערכת איכותית. אוטוטו אעלה כמה שידרוגים שלי בנושא + ארקה מתחת לביניין. מבטיח גם תמונות.:D
avatar
rahoz 1970-01-01 02:00:00
אפרופו השפעת החשמל- מישהו שם לב לכך שמאז שרידינג עברה לפעול בגז טבעי ולא במזוט--> השתפרה מאוד האווריריות בגבוהים על חשבון השומן והחום בנמוכים :מבולבל:
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
מה שאתה כותב מעניין ושווה שירשור ניפרד. יש לי כמה שאלות , אשמח אם תפתח שירשור או שאם תרצה אשאל אותך בשירשור יעודי שאני אפתח..
avatar
keyser 1970-01-01 02:00:00
למה לא אני????? אתה לא צרריך לאמץ איזה ילד נמר?? אני רק בן 24 הוא כבר לקח ילד בן 14 מהאתר השני...
avatar
keyser 1970-01-01 02:00:00
כל הכבוד נמר, קודם כל. אתה הולך לבחון גם את ה IQ-9 KEF ?
avatar
KOOKE 1970-01-01 02:00:00
קודם כל בהצלחה במשימה הקשה אם כי המהנה... אני שוב מסיר את הכובע בפני נמר וליאור על הנכונות, ההשקעה והמאמץ בהרמת כזו סידרת מאמרים.. כמו שרבים לפניי ציינו לסדרת כתבות כזו יש חשיבות רבה בהיבט הצרכני של מי שמתכוון לרכוש רמקול רצפתי ברמות מחיר אלו, לכן - אל "תקמצו" בפרטים על תנאי הבדיקה. כוונתי היא, שלדעתי, השמטתם מתיאור תנאי הבדיקה תיאור שהוא לא פחות חשוב מתיאור יתר רכיבי המערכת - תיאור מפורט ככל האפשר של חלל האזנה והתנאים האקוסטיים שלו !!!!! מה גודל החדר במ"ר ?? מה מבנה החדר מרובע או מלבן ?? מה אורך הקירות X מטר - על - Y מטר ? מה גובה התקרה ?? על איזה קיר ממוקמת המערכת והרמקולים - הארוך או הקצר ?? יש תנאים מיוחדים שעלולים להשפיע מבחינה אקוסטית - כמו חלונות זכוכית גדולים לאורך קיר שקרוב לרמקולים ?? מה הריהוט שיש בחדר ?? יש טיפול אקוסטי לחדר (סונסים - סופגי רעש וכיוצ"ב) ?? מה המרחק שיושב הבוחן מהרמקולים ?? זו לא אמורה להיות עבודה קשה מדיי להוסיף את כל הפרמטרים האקוסטיים של חלל הבדיקה למאמר הראשוני שמתאר את תנאי הבדיקה. בנוסף לתנאים האקוסטיים הכלליים שמן הסתם יהיו זהים לגבי כל הרמקולים, לדעתי, צריך בכל מאמר ומאמר להקדיש כמה מילים לגבי אופן מיקום הרמקולים הספציפיים באותו המבחן - באיזה מרחק מהקיר האחורי ומהקירות הצדדיים ? והאם הם מוקמו עם הטיה פנימה (TOE IN ) ובאיזו מידה ?? בעניין מיקום הרמקולים אני מציע לפעול בהתאם להוראת היצרן שמן הסתם מכוון את הלקוחות למיקום האידאלי עבור הרמקולים שהוא מייצר (לא תמיד זה נכון..) והערה אחרונה - סתם מתוך גאוות בעלים - לא ראיתי נציג של DALI בחבורה הנבחנת - חבל כי לדעתי הם יכולים לתת "פייט" טוב לשאר הנבחנים.. שלמה
avatar
KOOKE 1970-01-01 02:00:00
נמר דרך אגב אם תשים לב לשעה בה פירסמתי את תגובתי תבין שאני פנוי בשעות אלו..יעני רמז...יעני אחרי שתגמור את "שעת הזאבים" שלך עם הרמקולים... שלמה
avatar
efib 1970-01-01 02:00:00
מישהו שם לב לכך שמאז שרידינג עברה לפעול בגז טבעי ולא במזוט--> השתפרה מאוד האווריריות בגבוהים על חשבון השומן והחום בנמוכים :מבולבל: (Y)
avatar
Av1 1970-01-01 02:00:00
מדוע לא יהיה מספר חברי האתר שישתתפו במבחן? בעבר מגזין היי פיי צ'ויס היה מוסיף לכתב אנשים שונים ושאינם קשורים לתחום, משלב אותם יחד עם כתב + איש מקצוע = 6 עד 8 אנשים שיחד היו מביעים דיעות שונות ואילו כאשר מדובר באדם אחד {לא שאני מזלזל בנמרים} אך אדם אחד= רעיון 1, תפיסת סאונד 1 הבנה 1, ביקורת 1,דעה 1, אופי 1 ועוד הרבה מאוד פרמטרים שהם כולם על זוג אוזניים שרגילות, מחפסות ומוצאות מה שהן רוצות.
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
חשבנו על רעיון של פאנל/קבוצת אנשים. למבחן הזה זה לא מעשי כי מדובר בתיאום ותזמון של המון רמקולים שונים, כשלכל אחד מהם מקדישים זמן רב לבחינה - אי אפשר לזמן את האנשים 20 פעם לבית של נמר... אבל בהחלט אפשר לעשות דבר כזה במקרים אחרים.
avatar
Ozen 1970-01-01 02:00:00
אני מצדי אבוא לנמר - תמיד אני לומד משהו :) יחי נס ציונה!
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
אתה תמיד מוזמן חבר.
avatar
רדנקו 1970-01-01 02:00:00
רק אני לא:כועס: אנשים פה לא עונים לפרטיות:(
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
אוי נכון. דורון אני מתנצל אחי פשוט לא זכרתי אם עניתי לך או לא.:O קבל בפרטית.:D
avatar
il1 1970-01-01 02:00:00
הערה / עצה, מבלי לפגוע במאמצי נמר המבורכים- חסר לי מאוד בתמונות רמקול אחד: דובל פלאנטס. זה אומנם לא רמקול מדפי ולא רמקול רצפתי- מעין 3/4 רמקול. אני מניח שהוא היה יכול להיכלל בכל אחת מהקטגוריית - ולהציג תמונת צליל איכותית יותר ממרבית 'אוסף' הקרשים 'שמיטב' היבואנים מפציצים את הקונים בהם. (חשוב להדגיש- לא כול הרמקולים במבחן גרועים, או מוצרי מדבקה מנופחי מחיר) אם רוצים להציג אלטרנטיבות איכותיות- ורצוי שכן, חשוב להציג גם תצורות כדוגמת פלאנטס שאולי יש בהם מגרעות בולטות (ואפשר לחשוב שבאוסף הקרשים עם מדבקות אין), אבל לטעמי הוא הפתעה ביחס עלות / הנאה / איכות שמיעה. אני מודה ומתוודה שלא ממש יצא לי לבחון את הרמקולים הנדונים- ברם, בלית ברירה יוצא שמדי פעם 'גוררים' אותי כל מני קרובי משפחה וחברים לחנויות 'ליעוץ מקצועי' (יען אני מבין משהו בתחום), כך 'שטעמתי' מהתבשיל.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
אילן ידידי. הפלנטס קיים במבחן אך מרוב רמקולים לא הכנסנו אותו לתמונה הראשית. בקרוב תעלה הסקירה עליו. אגב - זהו מבחן שניסיתי לקחת את כל הרמקולים הקיימים בטווח המחיר הזה, אם רמקול בטווח מחיר הזה לא יהיה במבחן הוא מסיבה אחת בלבד , לא נתנו לנו אותו. בגדול כולם שיתפו איתנו פעולה ויהיו עוד המון הפתעות במבחן הזה. זהו מבחן ענק והוא כולל מספר רב של רמקולים. אני כרגע מכין את עצמי כבר למבחן ההשוואתי הבא, ונראה לי שהוא יפתיע לא מעט אנשים. אז אילן ידידי תודה על העיצה והיה רגוע, הפלנטס נימצא בין המתמודדים.:)(Y)
avatar
ALMA 1970-01-01 02:00:00
נמר, ראשית תבורך על המבחן המסקרן. הדבר הראשון שאני עושה בבוקר זה לראות האם יש כבר סקירה על רמקול נוסף. נ"ב האם אופרה גראנד מאזה במבחן?
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
תודה עלמה {אני מקווה שאני כותב את השם נכון}. כן בוודאי, גם הגראנד מאזה במבחן.:)
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הרשם לעדכוני האתר
Email: